Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

miks seda sixpacki üldse taga aetakse? et faecbookis 13-aastastelt tüdrukutelt likesid ja "nii nunnu oled" commenteid nuruda v? kui trenni teha, siis on mõttekas ikka tervele kehale. hakkasin ka jõukas käima 2 nädalat tagasi.

 

teen ICF 5x5 kava

 

Workout A

Squat 5x5

Bench Press 5x5

Barbell Row 5x5

Barbell Shrug 3x8

Skullcrusher 3x8

Barbell Curl 3x8

Hyperextention 2x10

Kneeling Cable Crunch 3x10-20

 

Workout B

Squat 5x5

Deadlift 1x5

Standing Press 5x5

Barbell Row 5x5

Close Grip Barbell Bench Press 3x8

Barbell Curl 3x8

Kneeling Cable Crunch 3x10-20

 

AxBxAxx BxAxBxx jne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

õlapäev läks perse, 45kg 4x9 oleks pidanud set olema, viimasel setil peale 7ndat reppi järsku kaudus jõud ära, eelmised 7 sain väga edukalt hea formiga ära tehtud. Ilmselt peab paar ölatrenni vahele jätma


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
õlapäev läks perse, 45kg 4x9 oleks pidanud set olema, viimasel setil peale 7ndat reppi järsku kaudus jõud ära, eelmised 7 sain väga edukalt hea formiga ära tehtud. Ilmselt peab paar ölatrenni vahele jätma

Military press?


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Military press?

 

smithil jeps.

 

biitsapäev


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegin eile õlga ja triitsepsit.

 

Kukla tagant surumine istudes 6x20kg, 10x30kg, 10x35kg, 6x40kg.

Lendamine ette hantlitega 3x10x8.5kg.

Lendamine hantlitega küljele istudes 3x10x5kg.

Lendamine küljele trenazööril 3x10x15kg.

Skullcrush 3x10x25kg.

Käte kõverdamine tagatoengus 3x10xBW+20kg.

Ploki alla surumine 3x10.

Ab roll 2x10.

Dumbbell side bend 2x10x23.5kg.

Cable crunch 3x10.

 

Selline päev siis, triitseps põles mõnusalt pärast trenni. Järgmine nädal teen veel sama kava, siis võtan Smolov Jr bench press rutiini ette, et aidata rinnalt surumine järgi.

Brooklyn, mis su jõunäitajad on (kükk, jõutõmme, lamades surumine)? Ja mis su kaal/pikkus?


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eilne kava

Kükk 60kg 1/10 80kg 3/7

tõmme pakult 60kg 1/10 ,80kg 4/5

Rinnale võtt (see on läinud ikka väga halvaks) 60kg 1/8 ,70kg 4/3

Põlvede juures lõuani tõmme 20kg 1/10 ,50kg 4/6

Kitse peal kallutused ehk selga 4/10


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tegin eile õlga ja triitsepsit.

 

Kukla tagant surumine istudes 6x20kg, 10x30kg, 10x35kg, 6x40kg.

Lendamine ette hantlitega 3x10x8.5kg.

Lendamine hantlitega küljele istudes 3x10x5kg.

Lendamine küljele trenazööril 3x10x15kg.

Skullcrush 3x10x25kg.

Käte kõverdamine tagatoengus 3x10xBW+20kg.

Ploki alla surumine 3x10.

Ab roll 2x10.

Dumbbell side bend 2x10x23.5kg.

Cable crunch 3x10.

 

Selline päev siis, triitseps põles mõnusalt pärast trenni. Järgmine nädal teen veel sama kava, siis võtan Smolov Jr bench press rutiini ette, et aidata rinnalt surumine järgi.

Brooklyn, mis su jõunäitajad on (kükk, jõutõmme, lamades surumine)? Ja mis su kaal/pikkus?

 

 

kükk enne luumurdu - 97,5 kg

jõutõmmet pole kunagi maxi proovinud, ei harrasta seda

rinnalt - 3x9 + 1x7x75kg on praegu seerias, maxi ei tea

 

kaal 76

Pikkus 187

rasva% on 9

 

Septembris saab aasta, kui olen korralikult käinud, sellest pool aastat surusin väga vale tehnikaga sp mingit erilist arengut ei ole olnud. Nüüd suvel vaikselt iga trenniga tuleb rohkem


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kükk enne luumurdu - 97,5 kg

jõutõmmet pole kunagi maxi proovinud, ei harrasta seda

rinnalt - 3x9 + 1x7x75kg on praegu seerias, maxi ei tea

 

kaal 76

Pikkus 187

rasva% on 9

 

Septembris saab aasta, kui olen korralikult käinud, sellest pool aastat surusin väga vale tehnikaga sp mingit erilist arengut ei ole olnud. Nüüd suvel vaikselt iga trenniga tuleb rohkem

Ulme näitajad selle kohta. Mul rinna areng laggib korralikult, kõigest 67.5kg surunud. Endal saab aasta täis oktoobris. Ja kaal/pikkus mul sinuga üsna sarnased.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ulme näitajad selle kohta. Mul rinna areng laggib korralikult, kõigest 67.5kg surunud. Endal saab aasta täis oktoobris. Ja kaal/pikkus mul sinuga üsna sarnased.

 

mul näiteks tuli palju juurde sellega, kui vahetasin näppe lihtsalt kangi all, ennem oli sõrmuse näpp selle triibu või asja peal, nüüd kui väike sõrm on siis on jõudu palju rohkem, ~pool aastat niimoodi surunud ja rinna areng on päris kiire olnud.

 

kükid olid poolkükid ka, pole kunagi eriline ass-to-grass kükkija olnud


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kükk enne luumurdu - 97,5 kg

jõutõmmet pole kunagi maxi proovinud, ei harrasta seda

rinnalt - 3x9 + 1x7x75kg on praegu seerias, maxi ei tea

 

kaal 76

Pikkus 187

rasva% on 9

 

Septembris saab aasta, kui olen korralikult käinud, sellest pool aastat surusin väga vale tehnikaga sp mingit erilist arengut ei ole olnud. Nüüd suvel vaikselt iga trenniga tuleb rohkem

 

mis moodi sa vale tehnikaga surusid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis moodi sa vale tehnikaga surusid?

mul näiteks tuli palju juurde sellega, kui vahetasin näppe lihtsalt kangi all, ennem oli sõrmuse näpp selle triibu või asja peal, nüüd kui väike sõrm on siis on jõudu palju rohkem, ~pool aastat niimoodi surunud ja rinna areng on päris kiire olnud.

 

Brooklyn kirjutas nii.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

käisin eile jõukas üle 2 kuu pmst, ennem tegime 3 sõbraga street workouti mingi poolteist tundi ja siis 40 minti jõmmi. sittagi teha ei jõudnud jõukas :D

tegin rinnalt surumist 53 kg 12x, 63 kg 6x, 68 kg 1x. positiivse kaldega hantlitega surumine 3x10 + superset hantlitega surumine pos. kaldega 13,5 kg hantlid. positiivse kaldega kangiga surumine 40 kg 2x12 (see ikka sitaks alla käinud, tegin 50 kiloga 3x10 vabalt ennem :D). veits kõhtu ja värki ka sai tehtud.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Raske jalapäev täna.

 

Kükk 6x20kg, 5x50kg, 5x90kg ATG, 5x90kg ATG, 5x90kg ATG, 4x100kg. Viimane seeria oli paralleeli, kuna põlv andis tunda natukene.

Eestkükk 6x60kg, 6x60kg.

Jalapress 40x40kg, 40x40kg.

Rumeenia jõutõmme pealthaardega 5x60kg, 5x60kg.

Jalgade kõverdamine kõhuli 8x25kg, 8x25kg, 40x5kg.

Cable crunches SS leg raises 2x10 + 2x20.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://sportlab.ee/nitro-gold-pro-2200g.html oskab keegi öelda kas osta see v mitte , või on midagi paremat pakkuda kellegil ?

Sõbral on selle 500g variant, chocolate caramel tornado maitseline, good stuff. Mul endal see http://sportlab.ee/toidulisandid/proteiinid/power-pro-1kg.html

Eks ise tead, mida ostad.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
http://sportlab.ee/nitro-gold-pro-2200g.html oskab keegi öelda kas osta see v mitte , või on midagi paremat pakkuda kellegil ?

 

Kasutasin seda just, kui ostad siis ära karamelli oma küll võta. Alguses on hea aga kohe tüütab ära ka, viimased 200g sealt läks wc'st alla, sest ma ei suutnud seda juua ega selle lõhna taluda.

Lahustuvus võiks ka parem olla..

 

 

Kasutan ka hetkel sama mis ryan, šokolaadi oma, mulle maitseb igastahes

 

2 piinarikast protsenti rasva vaja veel maha saada, oh well..

Muudetud liikme Brooklyn'i poolt

"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis need pulbrid muidu aitavad ?Kas siis peab olema mingi kindel söömis kava ka või võid lambist asju süüa.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis need pulbrid muidu aitavad ?Kas siis peab olema mingi kindel söömis kava ka või võid lambist asju süüa.

 

sa ei pea neid pulbreid sööma, mis sa toidust kätte saad


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis need pulbrid muidu aitavad ?Kas siis peab olema mingi kindel söömis kava ka või võid lambist asju süüa.

Toidulisand on lisand sinu söögile, et sa saaksid päevased normid täis. Ilma korraliku toitumiskavata ei tee pulbrid mingit imet. Mul endal ka toitumine korras pole, aga pulbrid natukenegi aitavad sellele kaasa.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegin homseks ühe kava valmis ,mis on plaanis ära teha .Mis arvate sellest

Esimene 4x(seerijad)

Rinnalt surumine 8-10 mingi 40-60KG,Kätekõverdused 6-8(kitsas,keskmine ja laialt) ja sangbommiga(jalgevahelt üles välja) 8-10 24kg

Teiseks 4x

Lying Rear Lateral Raise(kitse peal + 5kg)8-12,väljaasted 8-10 + hüpped(poolkükkist) 4

Kolmas 4x

Wide Grip Lat Pull Down (eest ja tagant) 5-7 ,Bench Dips(pingil) 15-25 ja kõht+selg

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegin homseks ühe kava valmis ,mis on plaanis ära teha .Mis arvate sellest

Esimene 4x(seerijad)

Rinnalt surumine 8-10 mingi 40-60KG,Kätekõverdused 4X6-8(kitsas,keskmine ja laialt) ja sangbommiga(jalgevahelt üles välja) 8-10 24kg

Teiseks 4x

Lying Rear Lateral Raise(kitse peal + 5kg)8-12,väljaasted 8-10 + hüpped(poolkükkist) 4

Kolmas 4x

Wide Grip Lat Pull Down (eest ja tagant) 5-7 ,Bench Dips(pingil) 15-25 ja kõht+selg

Kui vähegi kannatab, siis tee dipse rööbaspuudel.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Algul oligi plaan teha rööbaspuudel aga peab homme proovima ,kas õlg lubab või mitte.Aga kuidas kava ise tundub ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kossu mängides väänasin hüppeliigese välja, jalapäev jääb kuuks-kaheks ära.

 

Nädal ei saa jõuksi minna ka :/


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.