Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

Imelik vahtida mingi nägu valge ja keha pruun, nagu mingi vastupidi joodiku päevitus.

Ilma selle grimmita siis ei andnud pilte teha? :D

 

ilma on sitaks pilte tehtud, see oli lihtsalt nagu katsetuseks. ei hakanud nägu kokku tegema, see sitt ei ole siiamaani täielikult maha tulnud :D


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jumala väsinud omadega, otsustasin Push/pull/legs hakata 5x nädalas tegema. Ehk siis see nädal pull/push/legs/pull/push ja siis uuest nädalast legs/pull/push/legs/pull. Ja nii kuni 9. novembrini, siis võtan väikese puhkuse ja siis Smolov jr kükk.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Muljetan siis natukene. Eelmistel päevadel pole väga energiat jagunud jõusaaliks, pool 12 saab süüa. Kuskil 3 paiku trenni, ei aidanud eile ka 500g kohupiima vahetult enne trenni. Täna sõin pool 12 kõhu nii täis, kui üldse sai, ja tunne oli võimas. Peab vist söögi kaasa võtmisele hakkama mõtlema. Üldpildis tundub, et jõusaal on muutumas populaarseks ka vanemate inimeste poolt, nimelt on viimastel päevadel trenni tulnud kuskil 70ndates vanadaamid. Nad midagi erilist ei tee, aga võttis muigama, kui üritasid kahekesi teha pulloverit masinal, üks hoidis jalgadega seda asjapulka all, ja teine tõmbas kätega. Homme veel rind, triitseps, õlg. Loodame, et lihasmälu taastub ning saan esmaspäeval korraliku raskusega jalga teha jälle. Eile tegin 72kg'ga kükki, täna oli jalg päris valus. Sellised asjalood siis.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Piima(toite) pole mõttekas eriti enne trenni süüa ,mõttekam rohkem peale trenne süüa.Kuna seedib kaua ja võtab palju energiat ära vms ,vähemalt ükskord trenner ütles .See oli just enne kangi trenni ja oli isegi midagi aru saada midagi .


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma sõin ka 400g kohupiima tavaliselt iga kord peale trenni umbes kuu aega järjest. nüüd ei taha enam kohupiimast mõeldagi. see viskab nii üle lihtsalt. muidugi kui mingi moosi või banaanidega segada siis oleks täitsa võimalik süüa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma proovisin ainult suvel seda ja mul on õnneks odav ,kuna teen 2 päeva ainult kangi ,ülejäänud päevad füüsiline jms :D

Pm kuu või kaks puhanud ja on aeg tasapisi tegema hakkata ,mis on muidu raske aga see on hea


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kangi surumine pole siis füüsiline tegevus? :D

Ma mõtlesin rohkem jooksmist ,käru,hoidmised ,igasugused harjutused jms ikka :D

tglt võtab vahepeal ikka korralikult läbi see kang läbi :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleme sõbraga viimased kuu aega juba surunud rinnalt 5x5(alustasmine 70% maksist) ja iga nädal lükkame 2.5kg juurde. Teeme nädalas ühe raskema ning ühe raskema päeva.

Max oli alguses 81kg ja hakkasime suruma siis 57kg, mis tuli päris kergelt ülesse. Nüüd teen homme veel 68.5-ga ja siis esmaspäevast juba 71kg.

Pean tunnistama, et sellise kavaga tuleb hetkel päris kiiresti jõudu juurde ja vaatan kui kaua ma saab nii lastud. Eelmine nädal sai proovitud ka uut maxi ja siis surusin juba 91kg, mis ei ole üldse paha ühe kuuga.Kui peaks kunagi asi seisma jääma, siis arvatavasti proovin vahepeal näiteks 3x10.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mu hetke kaal on umbes 92 ja 190 pikk.

ennem tegelesin tegelesin rohkem jõusaaliga, aga nüüd oli suurem paus. Siis oli ka vist ainult 95kg max rinnalt surumises, aga sinna saamiseks ma lasin 8 kuud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise sain ka eile üle väga pika aja rinnalt surutud(kui mälu ei peta, siis viimati vist märtsis:D).Lihtsat ei viitsi oodata jõmmis kuna need maratoonsurujad oma seeriad ära teevad ja otsin mingi teise harjutuse, millega rinda treenida.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul see tavaline probleem, sest kui lähed mingi viie aeg, siis seal lihtsalt nii palju inimesi. Vahest oled lausa kolmas või neljas järjekorras, et saada rinnalt suruda.

 

Hetkel kaalusin ennast ja 93.5kg:D pole ennem nii palju kaalunud. Haige mõelda, et kui jõusaalis esimest korda käima hakkasin eelmise aasta algusest, siis ma kaalusin 74kg. Selle ajaga juba 20kg juurde tulnud, muidugi ma käisin eelmise aasta algusest 8 kuud järjest ja siis suured pausid vahepeal. Nüüd oled suutnud jälle normaalselt käia ja pole ühtegi trenni vahele jätnud.

Kuna jalg on peene, siis seda kahjuks ei sa päris kaua teha.......ortopeedi juurde ajad on ainult 2 kuus ja siis saan alles teada mis edasi saab, funni.

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul see tavaline probleem, sest kui lähed mingi viie aeg, siis seal lihtsalt nii palju inimesi. Vahest oled lausa kolmas või neljas järjekorras, et saada rinnalt suruda.

 

Hetkel kaalusin ennast ja 93.5kg:D pole ennem nii palju kaalunud. Haige mõelda, et kui jõusaalis esimest korda käima hakkasin eelmise aasta algusest, siis ma kaalusin 74kg. Selle ajaga juba 20kg juurde tulnud, muidugi ma käisin eelmise aasta algusest 8 kuud järjest ja siis suured pausid vahepeal. Nüüd oled suutnud jälle normaalselt käia ja pole ühtegi trenni vahele jätnud.

Kuna jalg on peene, siis seda kahjuks ei sa päris kaua teha.......ortopeedi juurde ajad on ainult 2 kuus ja siis saan alles teada mis edasi saab, funni.

Same story, jalgu teha ei saa praegu. Mai kuus käis prõks ära ja hüppeliigese juurest midagi katki. Olin loll ja ei läinud kohe arsti juurde, sest paari päeva pärast kannatas kõndida. Septembri alguses läksin uuesti kicki ja lõin jala uuesti jahedaks. Esmaspäeval lähen proovin uuesti ja kui kannatab, siis hakkan uuesti korralikult jalgu treenima. Praegu jalad ikka nats pisikesed(kuigi ei aja mingit suurust taga, aga ei taha mingi herr Bravo ka olla):D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul kakspealihas või parem perselihas eelmisest deadlifti seansist kuidagi snapitud ;D täna proovisin 205kg deadlifti teha seeriatena, ei saanud maastki üles, kuna mõnus valu käis läbi perse kannikast(paremast). siis pidin 200kg tegema essa seeria x5. teist seeriat enam teha ei saanud, kuna valu lõi perse jälle ;D nädal aega deadlifti ei tee, las paraneb see nali perses/kakspeas ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jalale sain just hoo sisse ja hakkas isegi meeldima. Kunagi seda väga hea meelega ei teinud.

 

Ainuke asi mida ma kahtesen on see, et ma ei teinud pilti ennast siis kui alustasin. Nüüd oleks päris hea võrrelda. Peaks pilti tegema:D

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Päris korralik areng ikka (Y) ,palju biitsa ümbermõõt on ? :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.