Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vahvel.net ametlik "Kuidas su päev möödus?" teema

Soovitatud postitused

pean lihtsalt ütlema, et eilne päev oli ulme:D klassivennal oli sünna ja no plät:D see vennike lakkus ennast nii täis, et pani mingi ~15 korda roopi xD. sain ikka rämedalt irnuda:D alevisse läksime, siis lasi vennike aind 4WD:D:D

 

Nojahm, peab oskama juua ka:P

 

 

Endal on suht korralikult päev läinud. Tööd teinud, maganud jne.

Varsti tuleb sõber järgi, lähme võtame mõned joogid ja eks paistab mis edasi:)

Ilusat päeva jätku teile:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pean lihtsalt ütlema, et eilne päev oli ulme:D klassivennal oli sünna ja no plät:D see vennike lakkus ennast nii täis, et pani mingi ~15 korda roopi xD. sain ikka rämedalt irnuda:D alevisse läksime, siis lasi vennike aind 4WD:D:D

 

Sama siin, sõber ropisis 3 seeriatega iga kord mingi 10 korda ..väga hull :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käisin koolis 5 tundi ära, 2st läksin minema. Aitasin vennal parandada autot. Läksime koos vennaga ülevaatust tegema - Success. Tulin koju, hakkasin õppima ning arvutis musa kuulama. Umbes tund-2 tagasi käisime kohvikus burgerit söömas. Isegi 'glorious day'.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hommikul kooli 2 tund GEORA KT , 3 tund INGLIS KEELE KT , 4 tund FÜÜSIKA TK ja siis veel 3 tundi ja siin ma olen , eks näis mis saama hakkab õhtul.


raputa palju tahad , viimane tilk jääb ikka püksi :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

esimene tund algas sitasti ;3

inglis k. polnud õppimist kirjas ekoolis,aga ikkagi see värdjas tegi töö.. mitte sittagi ei osanud :(

siiisss tli keemia, sain töö 4 [YAY MATSSS] peale seda ütles õps,et teil jääb füssa ära kuna pean ära minema, olin nagu W000T ? siis ütles,et selleasemel on keka... tuju läks kohemaid 0 peale :D:D

järgmiseks oli siis 2 kekat ;3 esimene tund sai jalkat pelatud , 3-4 jäi seisuks, sain 1 värava löödud [lucky day!]

 

viimanetund oli esta.. see oli suht pask kuna selg valutas sitaks.. ja nüüd siis kodus ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tüüpiline päev minujaoks. Suht rutiinne mu elu.

 

Ärkasin -> Kooli -> Koju -> RuneScape -> Ujuma -> RuneScape -> Tegin Vahvlisse kasutaja ja passisin niisama netis (samal ajal RuneScape mängides) -> Ei tea veel mis edasi saab.

 

Ehk siis olen küll ruunifanatt :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mõtetu põev .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üldiselt masendavalt.. Sain täna väga meeldiva üllatuse, et stipendiumist võin ma ainult und näha, kuna üks õpetaja või siis kool ei oska oma tööd õigeaegselt ära teha. Hinde keskmine on üle 4, puudumisi väga ei ole. Samas põhikoolijärgsed õppijad pidid kõik 100% saama, kel õppevõlad puuduvad. Väga korda läinud päev ikka. (Y)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht tavaline laupäev.

 

Aärkasin üles>Arvuti>Telekat vaatama>Sööma>Välja>Arvuti>Juuksurisse>Telekat vaatama>Maale>Välja>Arvuti>Välja>Koju>Sauna>Atm arvutis,pärast vast telekat ja siis sleep.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üpriski igavalt, hea meelega oleks koolis praktikal hetkel kui saaks (haige hetkel).

 

Ülesse, pessu, sööma, suitsule, telekat vaatama, arvutisse, suitsule, lugema & iPodi kuulama n shit, uuesti suitsule, arvutisse, telekat vaatama, arvutisse ja nüüd vast magama ära.

Homme arvatavasti samasugune päev, aga who knows mis õhtul saama hakkab.

 

 

By the way, Jonathan. Kus sõitmas käid ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üpriski igavalt, hea meelega oleks koolis praktikal hetkel kui saaks (haige hetkel).

 

Ülesse, pessu, sööma, suitsule, telekat vaatama, arvutisse, suitsule, lugema & iPodi kuulama n shit, uuesti suitsule, arvutisse, telekat vaatama, arvutisse ja nüüd vast magama ära.

Homme arvatavasti samasugune päev, aga who knows mis õhtul saama hakkab.

 

 

By the way, Jonathan. Kus sõitmas käid ?

 

Vabakal või ka pässa sisekas.

Miks küsid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Naerurohkelt. Mina, 2 tüüpi ja 1 tüdruk tsillisime niisama ringi. Siis üks tüüp tegi nalja ja me muidugi naersime. Siis mina ja see kolmas tüüp ütlesime suht korraga, et küll me ka sooja sisse saame. Siis jõudsime sõbranna juurde ja vot siis hakkas alles tulema. Rebimine rebimise järel. Mingi pool tundi järjest lihtsalt kõht kõveras naermist. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sitaks naljakas oli. Kõndisime mina, üks poiss ja veel üks tüüp. Üks tüüp pani hea nalja maha, siis me kõik naersime kõhud kõveras, siis ma rääkisin veel seda nalja edasi, et kuidas peab olema, siis see poiss hakkas naerma ja siis naersime kõik koos ja siis saime soojaks ja siis hakkasime naerma kõik ja siis tuli veel neid nalju. sitaks hea.

Xdxdxdxd

:D:D:D:DD


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.