Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

  Chfz

  Blokeeritud
  • Postituste kogus

   792
  • Liitus

  • Viimati külastas

  • Tagasiside

   100%
  • VP$

   0 [ Anneta ]

  Turu statistika

  • 0
  • 0
  • 0

  Reputatsioon

  0 Neutral

  info Chfz'i kohta

  • Teised grupid Blokeeritud
  • Aste
   Banned
  • Sünnipäev 06.05.1992

  Kontaktid

  • MSN
   chfzz@hotmail.com
  1. Ei teinudki, kuna tegemist veel ühe lameda overrated pühaga Woo, go holiday spirit.
  2. Nii, võtke msnis ühendust siis, hetkel 4 pinni müügiks. Hinnaks ikka 10m / 5 eur.
  3. Käisin ka kohal, hilinesin mõne minuti aga oodati viisakalt ära Enam-vähem pidu oli, veelkord õnnitlused.
  4. -Yep ? Anyways, minu arvates Insaner, Martin, Tanel (teevad enda tööd ilusti ning normaalse suhtumisega), Rensli, Megahit, Priit (Bob Smiley), Olari (Herr Olari), Markk, Rainer, Rix. Neid on ikka üpriski palju, hea meelega lisaks veel nimed kui meelde tuleks.
  5. Just mõtlesingi millal keegi siia postitab. Harjunud enda eest seisma / kaitsma ennast vms, niiet too mõni näide palun. Pole kuskil öelnud ''Täida vormistus, muidu teema lukku.'' või midagi taolist ju ? Ontopic. Enda arvates -Yep.
  6. http://www.runescape.com , tänased uuendused. Seal räägib täpsemalt.
  7. Teen samuti Paymo'ga ning selle meetodiga on suht võimatu ''varastada'' vms. Niiet, minu jaoks ainult hea uudis By the way, tegu on vaid hooldustöödega. Mõne aja pärast saab uuesti p2p teha, ka Surfpiniga.
  8. Endal ainult positiivsed kogemused olnud seoses PBga. Megahit, ehk saad msnis täpsemalt selgitada mis toimus ? Oli tegu ikka õige msniga ? Arvatavasti saan aidata sind kuna saan foorumi administraatoriga väga hästi läbi
  9. gold4rs.com - mõne arvates mitteusaldusväärne vms sait, aga mul on ainult positiivsed kogemused olnud. powerbot.org - foorum, tee piltidega teema. Ära mingil juhul tundmatutele ette käi, vajadusel võid mind vahendajana kasutada. sythe.org - sama mis PB, aga otsi OMM seal. Kui just ostja ette ei käi. mmoexchange.net - ^
  10. Ega välismaa foorumites ka hinnad langevad. Ei oskagi öelda miks järsku selline hinnalangus. Chessy018 pangast ilma jäämise tõttu ? Ja p2p hinnad tõusevad.
  11. Ainult korra oli arusaamatus, big deal ? Saan nüüd selle teemalgatajaga, kes mu kohta teema tegi hästi läbi jne. Ja ülejäänud teemad... Pole minu süü et mõnel idioodil tekib järsku mõte fake msn teha. Kade et ma suutsin nii lühikese aja jooksul nii palju pinne müüa / usaldusväärseks saada ja et sind ei valitud moderaatoriks (tean et proovisid ka mu kohale kandideerida).
  12. See signatuuride ja avataride eemaldamise, warnimise jms jutt käis moderaatorite kohta. Mitte et annetajatele need ''eelised'' lisada vms. Loe ennem terve teema läbi, mõtle pool tundi ja siis tule postitama
  13. Chfz

   Box.

   Jalaga kuni sul ~70% eludest alles, siis def mode. Aga võid ise ka katsetada erinevate stiilide vahel ja valida endale sobiva.
  14. No, kui ilusti moderaatorilt paluda kasvõi msni teel, siis kümnest korrast ühel ei ole moderaatoril aega / ei vasta jne. Aga, püsige ikka teemas (annetajate eelised, mitte moderaatorite laiskus) Btw, kas ma mitte teemat ei sulgenud ? Enda teada sulgesin kuna juhtkond juba avaldas enda arvamust. Aga no, las olla siis avatud. Saavad ka teised, kes pole veel teemat näinud ka öelda mis arvavad asjast.
  15. Tanel oskab hõbedagi ülegi rõõmustada, valusaid kaotusi meeldivaks muuta, ränka tööd, ennast kuulama panna ning Prantsuse keelt.
  ×
  ×
  • Loo uus...

  Oluline informatsioon

  Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.