Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vahvel.net ametlik "Kuidas su päev möödus?" teema

Soovitatud postitused

VIP
Sitaks naljakas oli. Kõndisime mina, üks poiss ja veel üks tüüp. Üks tüüp pani hea nalja maha, siis me kõik naersime kõhud kõveras, siis ma rääkisin veel seda nalja edasi, et kuidas peab olema, siis see poiss hakkas naerma ja siis naersime kõik koos ja siis saime soojaks ja siis hakkasime naerma kõik ja siis tuli veel neid nalju. sitaks hea.

Xdxdxdxd

:D:D:D:DD

Mida sa punnsilm üritad?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Naerurohkelt. Mina, 2 tüüpi ja 1 tüdruk tsillisime niisama ringi. Siis üks tüüp tegi nalja ja me muidugi naersime. Siis mina ja see kolmas tüüp ütlesime suht korraga, et küll me ka sooja sisse saame. Siis jõudsime sõbranna juurde ja vot siis hakkas alles tulema. Rebimine rebimise järel. Mingi pool tundi järjest lihtsalt kõht kõveras naermist. :D

 

Mida sa punnsilm üritad?

 

sa oled debiil

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sa oled debiil

 

Mida sa kutsikas haugud? Kui sul midagi arusaamatuks jäi (Käib siis teiste kohta ka) siis pmi, mitte ära põrka siin nolk.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mida sa kutsikas haugud? Kui sul midagi arusaamatuks jäi (Käib siis teiste kohta ka) siis pmi, mitte ära põrka siin nolk.

 

vaadates sinu postitust siis ainuke nolk oled siin sina.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pilviselt, trippisime sõpradega kinno, enne kino tegime ühe jonku. 3D filmi oli väga trippy vaadata.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
vaadates sinu postitust siis ainuke nolk oled siin sina.

 

Hakka siis mu postitusi sirvima ning mõtle uuesti, mis kuradi paska sa suust välja ajad.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sitasti, MSN virutati ära.

UUS: [email:1nsxu5dp]Silver@treraadio.ee[/email:1nsxu5dp]

Kel vaja, see lisab!


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht hästi möödus eilne. Sai käpa sisse panna WinFakti. Arvatavasti MYM lendab tahaplaanile või üldse quit, kuna MYM crew on ulmeliselt inactive ja suhteliselt random on olla selles, kui isegi management või keegi staff memberitest ei ole isegi suhtlemisaldis. Former crew on ka ausaltöeldes aktiivsem kui praegune crew üldse kokku.

 

WinFaktiga sai joinitud ja nüüd suht täna hakkan vaatama, uurima tagamaid neil ning samuti ka aktiivselt meeskonnaga tutvuma.

Loodetavasti järgmisest nädalast olen juba enamustega tuttav. Hetkel käib jutuajamine WinFakti omanikuga ning tundub päris muhe seltskond seal olevat. :)


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tänane mitte nii hästi, neiuga tülis ning arvatvasti lahku minek.

Kurb, aga tõsi.


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päev möödus fantastiliselt, imelik, aga tõsi.


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muidu hästi, aga närvipõletik trollib ja teeb haiget.

Kõrva, silma ja alalõua piirkond paistes ja valus.


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Haige, muud pole öelda :(


♔ Bass Kingdom ♔

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tre_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Otsinud terve päev perele ja sõpradele jõulukingitusi. Ideid ka nagu ei ole ega midagi sellist.

Oskab keegi midagi ilusat pakkuda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.