Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Snuus Ja Snuff .

Soovitatud postitused

SUPERVIP

amx_voteban rraim:D

 

Untitled.png

Muudetud liikme -ErRoR-'i poolt

►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen teinud mõlemat, snus'i on väga hea tähe ntx kui arvuti taga istud, mängid vms, snuff on jälegi pigem selline tegemise asju ja see piparmündi tunne :D

 

Muidugi on mõlemad nikotiini sisaldavad, ag aarvan et kumbki pole nii kahjulik kui suits, kuigi snus tekitab samamoodi sõltuvust, ja snuff ma arvan et ei tekita nii kergelt :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen teinud mõlemat, snus'i on väga hea tähe ntx kui arvuti taga istud, mängid vms, snuff on jälegi pigem selline tegemise asju ja see piparmündi tunne :D

 

Muidugi on mõlemad nikotiini sisaldavad, ag aarvan et kumbki pole nii kahjulik kui suits, kuigi snus tekitab samamoodi sõltuvust, ja snuff ma arvan et ei tekita nii kergelt :)

 

Snus on ikka kahjulim kui suits

juba nikotiini sisaldus on mingi 30 korda suurem , kuigi jah kopse ei riku.

Näitkes LM's on 0.6 Mg nikotiini aga Thunder Frostedis on 16 Mg , ehk siis kordas rohkem.

aga veel pole keegi Snusist vähki saanud.

 

ise juba kolm aastat teinud , ilma ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen proovinud mõlemat, aga minu huvialade hulka sellised ained küll ei käi. Proovisin korra snuffi ja tuleb mainida, et nina tegi küll lahti, aga snus on küll üks mõttetu vidin. Ausaltöeldes üks puhas raha raiskamine. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen proovinud mõlemat, aga minu huvialade hulka sellised ained küll ei käi. Proovisin korra snuffi ja tuleb mainida, et nina tegi küll lahti, aga snus on küll üks mõttetu vidin. Ausaltöeldes üks puhas raha raiskamine. :)

 

Ise olen ka kasutanud tugeva ninakinnisuse puhul :)


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Snuffi - põhikoolis sai tehtud, tolajal oli suht lahe kraam. Nüüdseks 3 aastat möödas ning ei taha seda sitta.

Snus - pole teinud ning ei tee ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mis te kickupist arvate? kas tal üldse mingit mõju on peale vitamiinide nagu tavalisel snusil, et litib vms

 

Kickup ei litti,kuna sellel pole nikotiini ,see peaks olema tervislik.

Suhteliselt sitt,ise ostin paarkord ja tavaline padi alla ,mitte midagi erilist.

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
8 päeva ilma juba, proud of myself.

Oma 16 aastat ilma, proud of myself too :flapper:


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Peale 2 a tegemist jätsin suvelõpus täiesti lampi maha, ei saanud karpi ja kadus tahtmine ka karpi osta tho suvealgul üritasin maha jätta, siis jah .. olin mingi 7 päeva ilma, hakkasin kickupi tegema ja olin jälle thunderi peal tagasi. Praegu ikka jääb üsnagi mõnusalt raha üle, tho vahepeal kui keegi väga lahkelt jagab siis teeb. A sellel perioodil olen ühe karbi ostnud - joobes peaga rootsi laevalt, kaineks saamise ajaks oli otsas (:


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

KickUp on täiesti mõttetu, padi hakkab lõppus kleepuma huule külge ja maitse pole just kõige parem. Olen ligikaudselt 2,5 aastat teinud ja ei kahetse, et hakkasin tegema. Vahepeal mõtlesin, et võiks maha jätta, aga ei suuda ja ausalt öeldes pole nii suurt vajadust, kuna ei joo ega suitseta. Viimasel ajal on selline probleem, et ei suuda hoida, hakkab kohe paha, iiveldama jne., see ainuke asi mis peatab mind panemisest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
KickUp on täiesti mõttetu, padi hakkab lõppus kleepuma huule külge ja maitse pole just kõige parem. Olen ligikaudselt 2,5 aastat teinud ja ei kahetse, et hakkasin tegema. Vahepeal mõtlesin, et võiks maha jätta, aga ei suuda ja ausalt öeldes pole nii suurt vajadust, kuna ei joo ega suitseta. Viimasel ajal on selline probleem, et ei suuda hoida, hakkab kohe paha, iiveldama jne., see ainuke asi mis peatab mind panemisest.

 

2,5 aastat ja ikka hakkab paha?

 

ise mingi 3-4 aastat teinud juba

natuke kahetsen , et tegema hakkasin , aga ei kujuta ette ka ilma selleta , ma vist ei viitsiks midagi sis teha :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olen ~1 aasta teind ning enam ei thunder frost ei kipita nii hullusti huuleall , nüüd hakkab vaikselt lahjaks jääma :) : ) hetkelgi teen thunderit , plaanis osta raw! :)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.