Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Snuus Ja Snuff .

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Saan klassivennalt 1.70-ga karbi frosti ja iceminti ja mingit tavalist solki ka :) Esimest korda tegin 10 aastaselt soome sõites klassiga kajutis kõige kangemat ja panin täiega roopi, ise müün edasi 2.50 karp ice ja forsti tartu kandis

 

Ärge uskuge midagi mida see vant räägib. Kutt valetab haigelt hetkel. Ta pole ise teinudki kunagi tupsu :D

 

OT:

3.50 saan ise karbi ja rahul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere,

 

otsin tüüpi, kes müüks kastide kaupa. Kui keegi kardab, et uus kasutaja, siis võin facebooki kaudu tuttavamaks saada. Kaupa teeksime muidugi käest-kätte.

 

Thunderit siis.

 

Saadke sõnumid PM'i, isegi kui on sõpra soovitada.

 

Aitäh :)

Muudetud liikme Peoleo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pole ka rootsis seaduslik enam.

Suht eelmine või üleeelmise kuu algus läksid snus ja snuff keelatuks.

 

Laevalt võid saada veel.

 

Mida sa ajad, üleeile tõin Stockholmist legaalselt endale snusi üle...

Kui küsitakse, siis tõin üle G20 marki (Granit) ja laeva pealt veel ostsin endale Nick and Johnny Crushed Ice. Viimane oli suhteliselt hea. Võrreldes Eestis müüdavate asjadega, on ikkagi Rootsi kraam kõige parem.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mingi paar kuud tagasi tegin Thunder Frosted ajas oksele neelasin vedeliku alla vms igatahes hakkas nii paha ja oksendasin.Eile tegin seda Pure Nordic icemint, mingi 15 minutit hoitsin all ja hakkas vedelikku jooksma siis võtsin alt ära ja hakkkas ka paha, oksele ei hakand aga kerge iiveldus jh.

Eile ila muidu sülitasin ka välja, niikui vedeliku hakkas tulema siis võtsin alt ära ja hakkaski kerge iiveldus.

Kas keegi oskab öelda miks mul paha hakkab snusi pärast?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mingi paar kuud tagasi tegin Thunder Frosted ajas oksele neelasin vedeliku alla vms igatahes hakkas nii paha ja oksendasin.Eile tegin seda Pure Nordic icemint, mingi 15 minutit hoitsin all ja hakkas vedelikku jooksma siis võtsin alt ära ja hakkkas ka paha, oksele ei hakand aga kerge iiveldus jh.

Eile ila muidu sülitasin ka välja, niikui vedeliku hakkas tulema siis võtsin alt ära ja hakkaski kerge iiveldus.

Kas keegi oskab öelda miks mul paha hakkab snusi pärast?

 

Esiteks seda paska ei neelata alla vms .Vb sellepärast ,et ei kannada seda asja.Liiga kange või pole harjunud tegema.

Kaua üldse oled teinud ?Omal on selline asi ,et see lõhn ajab okse peale aga tups on ise hea :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mingi paar kuud tagasi tegin Thunder Frosted ajas oksele neelasin vedeliku alla vms igatahes hakkas nii paha ja oksendasin.Eile tegin seda Pure Nordic icemint, mingi 15 minutit hoitsin all ja hakkas vedelikku jooksma siis võtsin alt ära ja hakkkas ka paha, oksele ei hakand aga kerge iiveldus jh.

Eile ila muidu sülitasin ka välja, niikui vedeliku hakkas tulema siis võtsin alt ära ja hakkaski kerge iiveldus.

Kas keegi oskab öelda miks mul paha hakkab snusi pärast?

 

Laksis korralikult ära järelikult. See on ikkagi kange tubakatoode. Samas võis see padjavedelik sul halva enesetunde anda.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esiteks seda paska ei neelata alla vms .Vb sellepärast ,et ei kannada seda asja.Liiga kange või pole harjunud tegema.

Kaua üldse oled teinud ?Omal on selline asi ,et see lõhn ajab okse peale aga tups on ise hea :D

 

No mingi nädal olen teinud tupsu :)

 

Laksis korralikult ära järelikult. See on ikkagi kange tubakatoode. Samas võis see padjavedelik sul halva enesetunde anda.

 

Thunder Frosted on jah suht kange.

Aga ma sain aru et Pure Nordic icemint pidi olema ikkagi lahja, või ma eksin?

Muudetud liikme matu564'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No mingi nädal olen teinud tupsu :)

 

 

 

Thunder Frosted on jah suht kange.

Aga ma sain aru et Pure Nordic icemint pidi olema ikkagi lahja, või ma eksin?

 

Mõni ime miks paha hakkab aga ütlen ära ,kui paar korda teed siis raske on sellest loobuda.

Aga hea asi küll :D ,kui mingi kuu või 2 oled teinud siis kindlasti läheb see asi üle aga kindel pole.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No mingi nädal olen teinud tupsu :)

 

 

 

Thunder Frosted on jah suht kange.

Aga ma sain aru et Pure Nordic icemint pidi olema ikkagi lahja, või ma eksin?

Ära hakkagi üldse tegema. Loll harjumus. Ise näen kurja vaeva, et sellest lahti saada ja kuidagi ei õnnestu. Kui karpi ei osta, hakkan suitsetama, kui suitsupakki ei osta hakkan jälle tupsi panema ja suht suletud ring.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ära hakkagi üldse tegema. Loll harjumus. Ise näen kurja vaeva, et sellest lahti saada ja kuidagi ei õnnestu. Kui karpi ei osta, hakkan suitsetama, kui suitsupakki ei osta hakkan jälle tupsi panema ja suht suletud ring.

 

Nõustun sinuga .Ega kui korra teed seda siis sellest on raske lahti saada.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eino korra jms on savi. Siis raske lahti saada kui see sul harjumuseks juba saab. Algul pole midagi hullu. Sõltuvust nii kergelt ei teki, aga mingi hetk kui mõtled et võiks maha jätta, siis saad aru, et suht keeruline.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Thunder Frosted on jah suht kange.

Aga ma sain aru et Pure Nordic icemint pidi olema ikkagi lahja, või ma eksin?

 

Thunder Frosted on tõesti kange. Pure Nordicul ma olen märganud, et läikivas karbis Icemindid on märjemad ja kangemad, mitte-läikivas on kuivad ja lahjemad. Lahja mudel Thunderi ja Pure Nordicu seas on Wintergreen.

Mina soovitaks küll mitte alustada padjatamisega, tõmbab korralikult külge see jama. Kui ma suudan 2 ja enamat kuud padjata olla, siis mul seda nö "tõmmet" enam ei teki.


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis üldse kõige kangem snus on ?Mina olen kõige kangemat teinud thunder rawi


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Thunder Frosted on tõesti kange. Pure Nordicul ma olen märganud, et läikivas karbis Icemindid on märjemad ja kangemad, mitte-läikivas on kuivad ja lahjemad. Lahja mudel Thunderi ja Pure Nordicu seas on Wintergreen.

Mina soovitaks küll mitte alustada padjatamisega, tõmbab korralikult külge see jama. Kui ma suudan 2 ja enamat kuud padjata olla, siis mul seda nö "tõmmet" enam ei teki.

Sa oled millestki valesti aru saanud. Nordic ja thunder mõlemad sama kanged kui nad on extra stark snus. Thunderi kohta ma ei oska öelda, aga Nordicul on ka tavalist lahjad varianti mis on lihtsalt stark snus vist. Wintergreenid, Berryd, Frostedid jms kama mis extra stark on kõik sama kanged. Kõige kangem praeguse seisuga peaks raw frosted olema. Ülejäänud enamasti 16mg nikotiini.

 

Patjadest ongi ehk raw kõige kangem. Mudast muidugi igasugused maklad ja ifriikad jms peaks päris tummised olema.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa oled millestki valesti aru saanud. Nordic ja thunder mõlemad sama kanged kui nad on extra stark snus. Thunderi kohta ma ei oska öelda, aga Nordicul on ka tavalist lahjad varianti mis on lihtsalt stark snus vist. Wintergreenid, Berryd, Frostedid jms kama mis extra stark on kõik sama kanged. Kõige kangem praeguse seisuga peaks raw frosted olema. Ülejäänud enamasti 16mg nikotiini.

 

Patjadest ongi ehk raw kõige kangem. Mudast muidugi igasugused maklad ja ifriikad jms peaks päris tummised olema.

 

Ma ei ole midagi valesti aru saanud, ma tean, et Frosted ja Icemint on samakanged (16mg). Ma rääkisin sellest, et Pure Nordicul on ka lahjemaid variante (nagu sa ütlesid, stark ja extra stark). Raw Frosted on Eestis müüdav kõige kangem (22mg), aga on ka teisi kangeid portsjon snusse olemas (Granit Explosive - 20mg; Odens Extreme - 22mg).

Muudetud liikme MicroByte'i poolt

29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.