Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Snuus Ja Snuff .

Soovitatud postitused

Tegin snuusi esimest korda koolis, keegi pakkus, hoidsin mingi 10 min all, ja hakkasin oksele. Peale seda olen paar kord aveel teinud, ning 1 korra vist veel oksendanud.

 

Suht kange kraam on... Enam ei taha eriti.

 

No kui alguses kohe thunderit tegid, siis arusaadav. Winter green on selline lahjem, sellest tuleb alustada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No kui alguses kohe thunderit tegid, siis arusaadav. Winter green on selline lahjem, sellest tuleb alustada.

 

Tglt oleneb kõik inimesest,ma näiteks tegin esimest korda ka thunderit aga ma ei oksendama,vaid lihtsalt korraks hakkas paha ja kohe läks üle kah aga mõnel ei juhtu mitte kui midagi.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kange kraam see nüüd ilmselgelt ei ole, ise alustasin ka Thunder Frostist, kuid võib olla hoidsid esimese korra kohta liiga kaua all. Ise eriti tupsu ei tee, ainult siis kui keegi mõne padja jagab. Ütleksin ka seda, et ma ei suitseta (kui oled eelnevalt suitsetaja eks siis on tups rohkem nigu nalja asi.)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kellegil kokkupuuteid KickUp snusiga on? Kui jah, siis äkki oskab keegi öelda, kust seda Tartust saaks, tahaks proovida ära selle uue värgi. Kes veel ei tea sellest, siis see on snus, mis ei sisalda nikotiini ega muid kahjulikke aineid, vaid hoopis vitamiine ja muud sellist, et peaks isegi tervislik olema, googeldage.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kellegil kokkupuuteid KickUp snusiga on? Kui jah, siis äkki oskab keegi öelda, kust seda Tartust saaks, tahaks proovida ära selle uue värgi. Kes veel ei tea sellest, siis see on snus, mis ei sisalda nikotiini ega muid kahjulikke aineid, vaid hoopis vitamiine ja muud sellist, et peaks isegi tervislik olema, googeldage.

 

Päris huvitav... Räägi meile ka kui oled, proovinud seda!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsimus siis kuidas saab olla selline asi mitte kahjulik ning mis kasu sellest on kui seal pole nikotiini mis ongi asja võti "tavalise" asja juures


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mitte kahjulik on ta sel viisil, et on võetud kõik kahjulikud ained välja n shit.

See on pmst nagu mingi vitamiini tablett snus-i vormis. Ise arvan ka, et väga erilist vist midagi pole, aga proovida tahaks ikka ära. Äkki saab pärast veel selle abiga maha ka jäetud.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Täiesti mõttetu on see KickUp snus. Üks hullemaid snuse mida olen proovinud, tõsiselt, sellist saasta annab leiutada.

 

Miks see siis kõige hullem on või mõttetum?

Mõtlesin,et ostan ka aga ei tea veel ,kas osta või mitte


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kellegil skrufi või thunder rawi pole müüa tallinnas ?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
on mingi snus mis ei haise/l6hn on hea? Kopp on ees nendest wintergreenidest ja asjadest, selline hais neil et lausa oksele ajab :D

Ei ole sellist snusi,mis oleks hea lõhnaga:bored:aga kui igakord hakkad snusi tegema pane nina kinni siis ei saagi aru:lol:


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ostsin siis seda uut KickUp snusi , ei tundu hea ja ei anna mingit erilist mõju. Arvatakse et see snus annab jõudu juurde , see on vale. Toode sisaldab 28mg kofeiini padja kohta, mis paneb su südame kiiremi tuksuma , seejärel tekib tunne et jõudu on juures. Kuid kui hakkad midagi füüsliselt rasket tegema nt jõusaalis jne , siis võid pilt lihtsalt tasku minna .

Muudetud liikme FacePalm'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ostsin siis seda uut KickUp snusi , ei tundu hea ja ei anna mingit erilist mõju. Arvatakse et see snus annab jõudu juurde , see on vale. Toode sisaldab 28mg nikotiini padja kohta, mis paneb su südame kiiremi tuksuma , seejärel tekib tunne et jõudu on juures. Kuid kui hakkad midagi füüsliselt rasket tegema nt jõusaalis jne , siis võid pilt lihtsalt tasku minna .

 

wtf? kickup ei sisalda nikotiini.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sai ka täna osta kickupi,pole maitsed nagu lihtsalt mingi asi on all:D

Aga suht tavaline


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mdea küsimus , kes kust saab ? Pm'i võite kirjutada :)

 

Ise eelistan Pure Nordic Icemint ning Thunder Frost EXTRa Strong , ja rootsi oma ka üks Kaliber !


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.