Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Autodest üleüldiselt

Soovitatud postitused

VIP
Bmw 5 seeria nüüd küll 80 000 peale ei lange lol ,

 

 

 

Aastal 2013-2014 saab suhteliselt kindlalt odavamam E60d kätte alal 100k (selleks ajaks on need 10-11 aastat vanad)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aastal 2013-2014 saab suhteliselt kindlalt odavamam E60d kätte alal 100k (selleks ajaks on need 10-11 aastat vanad)

 

No ma mõtlesin sa ikka vanem et lähiajal hakkad mõtlema selle peale , siis vb ikka rohkem langeb jah

aga seda ikkagi ei usu et mingi 525i nüüd 80k peale langeb nii ruttu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ise lähen kohe piimakaid tegema ja tahaks ka mingit oma autot ,

Hetkel suht majandus kriis, hinna piir jääb umbes siia kanti :

 

Audi A4 Quattro 2.8 V6 128 kW - auto24.ee

 

Midagi sellist oleks 2aastaks päris hea ´, kui täis load saab siis ostaks natuke võimsama ja ilusama :)

 

 

Paar normaalset autot siis mis silma jäänd,

 

Audi 100 2.8 v6 128 kW - auto24.ee

 

Sellisega oleks päris äge ringi lasta,

BMW 2000 BAVARIA 2.0 R4 75 kW - auto24.ee

 

Ja 50% kindel, et selle auto võtan ära :)

 

Audi S4 2.2 20v 169 kW - auto24.ee

 

 

Pedetuuningu fänn?

 

Vot niipalju võin ma öelda, mingit Renood, Opelit või Daevood ka endale küll ei osta.

Ja Peugeotist vaatan ka kaarega mööda.

Citröön laguneb ka kätte ära:D

 

Omegad on suht (Y) - 2.0 juba mootor peal, siis on minekut ja on mugavust, mõnus raske masin.

 

 

Ei tasu osta mingi hullema pedetuuninguga autosid, 1. kui sitasti tehtud, laguneb.

2. Jääd kohalikele mentidele ja ka suvalistele mentidele hästi silma.

3. Mendid on rullnoka masinate peale kui karud mee peale väljas.

 

Kindlasti esimeseks autoks tuleks vaadata masin siuke, mis jääks odavamasse hinnaklassi.

Ja tõesti, me kõik arvame, et oskame hästi sõita, kuid alati ei sõltu kõik meist. Niisugused võimalusi on palju, kus õnnetus ei sõltu just otseselt sinu tehtud veast. Lisaks kui sul esimene masin on natuke odavam, siis pole just eriti kahju, kui midagi juhtub, eks ikka on, aga majanduslik kahju pole nii suur.

Praegusel ajal saab täiesti sõidetava masina juba ~5k-10k kätte, mis ei tohiks võtta erilisi väljaminekuid lähiaja jooksul.

Ärge minge pilvedesse väga.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Esimene auto oli Ferrari Enzo, teine oli Porche, see läks esimesel päeval üle katuse.

 

 

Enivei, hetkel on peugeot 407. LOAD ON OLEMAS. TÄISLOAD MITTE JOBIKAD.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja ei tasuks kuulata neid badass maanteeröövleid, kes räägivad, et Jaapani masinad ei kõlba kuskile.

Kui masin on korralik ja sõitnud nii juba 10a, 15a või isegi 20a, siis miks mitte ei peaks masin sõitma ka edasi veel korralikult paar järgmist aastat?

Korraliku omaniku käes on korralik masin väga (Y) asi.

See, et veidi vähem plekki kerel on ei tee veel autot täiesti maha, rooste vastu saab ka. Ei pea esimene auto olema 100% peegelilusa välimusega, ei tohiks karta väiksemaid mõlke, kriime jne. Need teevad auto odavamaks ja arvestades seda, et auto läheb esimeseks autoks, siis nende mõlkide juurdetekkimise risk on üpris suur ;)

Mitte, et ma väga neid Japanese fänn olen, aga sõidavad needki masinad.

Naftašeikide pojad võivad küll endale lubada 3.0 automaatkastiga ülekullatud bemareid, aga ma usun, et 1.6-1.8 Mazda vms ajab ka asja ära, või ei aja???

Tore mõelda, et oh oleks nüüd 3.0 bemar, 4.2 V8 A8, saaks nalja maanteel, ikka natuke vajutad, siis läheb edasi nagu lennuk ja oh, näitaks tagatuld penskaritele ja öcofanattidele...Siis ka 50% kindel, et esimesel sõiduaastal saad enda suurema matsu kätte ja jääb natukeseks ajaks see kihutamise tuhin järgi.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tanel, sa oled joonud, jälle:(

 

 

Mul on esimeseks autoks BMW, enamus ilmselt juba näinud ka.

80k maksis ja olen väga rahul.

 

 

Natuke.

 

Peugeot 407 on ilus ! :)


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja ei tasuks kuulata neid badass maanteeröövleid, kes räägivad, et Jaapani masinad ei kõlba kuskile.

Kui masin on korralik ja sõitnud nii juba 10a, 15a või isegi 20a, siis miks mitte ei peaks masin sõitma ka edasi veel korralikult paar järgmist aastat?

Korraliku omaniku käes on korralik masin väga (Y) asi.

See, et veidi vähem plekki kerel on ei tee veel autot täiesti maha, rooste vastu saab ka. Ei pea esimene auto olema 100% peegelilusa välimusega, ei tohiks karta väiksemaid mõlke, kriime jne. Need teevad auto odavamaks ja arvestades seda, et auto läheb esimeseks autoks, siis nende mõlkide juurdetekkimise risk on üpris suur ;)

Mitte, et ma väga neid Japanese fänn olen, aga sõidavad needki masinad.

Naftašeikide pojad võivad küll endale lubada 3.0 automaatkastiga ülekullatud bemareid, aga ma usun, et 1.6-1.8 Mazda vms ajab ka asja ära, või ei aja???

Tore mõelda, et oh oleks nüüd 3.0 bemar, 4.2 V8 A8, saaks nalja maanteel, ikka natuke vajutad, siis läheb edasi nagu lennuk ja oh, näitaks tagatuld penskaritele ja öcofanattidele...Siis ka 50% kindel, et esimesel sõiduaastal saad enda suurema matsu kätte ja jääb natukeseks ajaks see kihutamise tuhin järgi.

 

Ise lähen kohe piimakaid tegema ja tahaks ka mingit oma autot ,

Hetkel suht majandus kriis, hinna piir jääb umbes siia kanti :

 

Audi A4 Quattro 2.8 V6 128 kW - auto24.ee

 

Midagi sellist oleks 2aastaks päris hea ´, kui täis load saab siis ostaks natuke võimsama ja ilusama :)

 

 

Paar normaalset autot siis mis silma jäänd,

 

Audi 100 2.8 v6 128 kW - auto24.ee

 

Sellisega oleks päris äge ringi lasta,

BMW 2000 BAVARIA 2.0 R4 75 kW - auto24.ee

 

Ja 50% kindel, et selle auto võtan ära :)

 

Audi S4 2.2 20v 169 kW - auto24.ee

 

 

Pedetuuningu fänn?

 

Vot niipalju võin ma öelda, mingit Renood, Opelit või Daevood ka endale küll ei osta.

Ja Peugeotist vaatan ka kaarega mööda.

Citröön laguneb ka kätte ära:D

 

Omegad on suht (Y) - 2.0 juba mootor peal, siis on minekut ja on mugavust, mõnus raske masin.

 

 

Ei tasu osta mingi hullema pedetuuninguga autosid, 1. kui sitasti tehtud, laguneb.

2. Jääd kohalikele mentidele ja ka suvalistele mentidele hästi silma.

3. Mendid on rullnoka masinate peale kui karud mee peale väljas.

 

Kindlasti esimeseks autoks tuleks vaadata masin siuke, mis jääks odavamasse hinnaklassi.

Ja tõesti, me kõik arvame, et oskame hästi sõita, kuid alati ei sõltu kõik meist. Niisugused võimalusi on palju, kus õnnetus ei sõltu just otseselt sinu tehtud veast. Lisaks kui sul esimene masin on natuke odavam, siis pole just eriti kahju, kui midagi juhtub, eks ikka on, aga majanduslik kahju pole nii suur.

Praegusel ajal saab täiesti sõidetava masina juba ~5k-10k kätte, mis ei tohiks võtta erilisi väljaminekuid lähiaja jooksul.

Ärge minge pilvedesse väga.

 

Natuke.

 

Peugeot 407 on ilus ! :)

 

Let's do some french kissing? :wink: Nsm nöögin.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Endal oleks suureks sooviks saada audi a4.

2rxwi08.jpg

 

Aga milles probleem?

Veidi vähem runet, mis õppimisele kuluva aja ära röövib ja natuke pühendumist ja peale hea hariduse omandamist on sul võimalik end täiendada ja saada hea töökoht, misjärel ka selline A4 suht kiiresti, sel ajal kui sa seda muidugi teed, siis on juba tõenäoliselt uued A4'd. :y:


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

põhiline osta max 10 a vana siis vb midagi ei kuku veel :) präägane auto on 96 Honda accord sitaks hea pill pidas vastu ainuke asi mis juhtub nendega on et pidurid putsis ja mul just paar nädalat tagasi läksid bensu survetoru ja piduritoru puruks (Need mis kõhu all on autol seal kuradi plast riba all ) joppas et mitte linnas läks . Arvan kui osta siis otsa Bmw honda või audi need suht vastupidavad asjad nagu kogemused räägivad :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kellele Bmw e30-d meeldivad: (osta vms)

 

E30 Community :: Esileht

 

Ma olen fuckin E30-e pede jõhkralt ilusad autod, mulle meeldivad, mootor võiks alates 2.0 olla, et saaks vahest kuskil rajal pulli teha.

Pole midagi öelda, ilusad autod aga müüakse vähe vist.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas
Ma olen fuckin E30-e pede jõhkralt ilusad autod, mulle meeldivad, mootor võiks alates 2.0 olla, et saaks vahest kuskil rajal pulli teha.

Pole midagi öelda, ilusad autod aga müüakse vähe vist.

 

Sama siin.

 

/

 

Ei tea midagi, neid ikka liigub, piisavalt et mingi kena isend välja otsida ja omale soetada (:

Arvatavasti järgmine aasta ostan miskise BMW, kas just e30, ei tea, näis. (oleneb palju vanemad toetavad)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sama siin, kui jõuludeks load kätte saan proovin kindlasti E30 soetada seisukord välimuselt väga ei huvita, peaasi et mootor tuksub ilusti ja korralikult.

Plaan minna ju õppima auto mehaanikuks, saaks lõputööks teha vms, üritaks orig välimuse jätta, korralik velg + madala profiiliga rehv peale ja võib sõitu minna.

Aga see on tulevik, peab tööd ennem saama.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.