Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Embleem "Tuntud liige" kriteeriumite ümberhindamine

Soovitatud postitused

Öeldi veel, et iga 5 minuti tagant autologout. Ma ei viitsi iga kord uuesti sisse logida, kui ma siia foorumisse tulen. Avan neti, tulen siia foorumisse, kui vaja siis kohe postitan kuhugi, mitte et hakkan veel sisse logima ja trükkima siin.

 

veel keegi kellega 100% nõus olen :%

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Siis hakatakse kasutama Operat ja autorefreshi.
Järelikult tuleks teha nii, et tuleb käia erinevatel lehekülgedel, mida sisaldab vahvel.net

Proovi alati ka lahendus välja pakkuda ;)

 

Aga mõned inimesed käivad ka muudel netilehtedel, selle üle hakkaksid paljud inimesed veel vinguma, et "0mg!! maiviitsi koguaeg sisse logida!!".

Mingi mõttetu embleemi pärast selline jama. Pikka aega oli embleemide süsteem täitsa normaalne ja keegi ei vingunud, nüüd hakkas järsku segama.

Mõtled sa sellist varianti, et korraga on mitu akent lahti ning võid jääda kuhugi mujale kogemata näiteks 15 minutiks ? No järelikult tuleb viia aeg, mil toimub automaatne väljalogimine piisavalt suureks, et see mingil juhul segama ei hakkaks. Näiteks 1 tund ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siin ikka tahetakse asju väga põhjalikuks ajada. Olge normaalsed! Lõpuks on vahvel.net nagu mingi crime kus klikid ja aina klikid et mingi embleem kätte saada. Foorumis olek peab olema rahulik jne mitte mingi haige friikimine et su kasutaja välja ei logiks.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See on lehekülje teostaja/Vanemmoderaatori vms otsustada mismoodi need embleemib toimivad jne.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nõustun ka sellega et postcoundi järgi ei tohiks embleemi panna. Pooldaks pigem sihukest süsteemi et tuntud liikme embleemi saaks need kes on siis foorumis juba 3 aastat olnud ja pc 1000-....

 

Täpselt.

 

No poolteist aastat oleks piisav vast.

Aga üleüldse ei näe mõtet teistel embleemidel peale Admin/mod/banned, sest mis me saame sellest, kui teame, et kasutaja on tuntud, eeskujulik vms? Ega vahvel.net pole enam endine Rs2eesti, kus peamine oli inimeste usaldusväärsus, lisaks töötab meil ka väga edukalt siiani trade system.

 

Aga noh, ega mul otseselt midagi nende vastu ka pole, väga silma ei jää need niikuinii.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No jah, ma olen siin foorumis ikka VÄGA kaua olnud, aga mulle ei meeldi lihtsalt spammida,

ning see tähendab, et ma ei olegi tuntud :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline

Üldiselt võiks minu arvates siis teha nii, et liikme staatus vähemalt 1.5 aastat ja postcount 700+ lisab süsteem automaatselt tuntud liikme embleemi. Ma arvan, et enamus nõustub siin sellega?

 

Palun tagasisidet.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üldiselt võiks minu arvates siis teha nii, et liikme staatus vähemalt 1.5 aastat ja postcount 700+ lisab süsteem automaatselt tuntud liikme embleemi. Ma arvan, et enamus nõustub siin sellega?

 

Palun tagasisidet.

 

Mina oleks nõus,igastahes.


ollekas.gif?type=sigpic&dateline=1219942571

127998066_2428cbf71241100342.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii on päris hea jah, ehk isegi 2 aastat.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Üldiselt võiks minu arvates siis teha nii, et liikme staatus vähemalt 1.5 aastat ja postcount 700+ lisab süsteem automaatselt tuntud liikme embleemi. Ma arvan, et enamus nõustub siin sellega?

 

Palun tagasisidet.

Nõustun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2 aastat ja 700+ pc võiks olla küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Need,kellel see juba on,neilt võetakse ära,kui 2 aastat pole siin veedetud?

 

Muidu nõustun.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üldiselt võiks minu arvates siis teha nii, et liikme staatus vähemalt 1.5 aastat ja postcount 700+ lisab süsteem automaatselt tuntud liikme embleemi. Ma arvan, et enamus nõustub siin sellega?

 

Palun tagasisidet.

 

Pooldaks 1 aasta


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Üldiselt võiks minu arvates siis teha nii, et liikme staatus vähemalt 1.5 aastat ja postcount 700+ lisab süsteem automaatselt tuntud liikme embleemi. Ma arvan, et enamus nõustub siin sellega?

 

Palun tagasisidet.

 

Nõus.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Üldiselt võiks minu arvates siis teha nii, et liikme staatus vähemalt 1.5 aastat ja postcount 700+ lisab süsteem automaatselt tuntud liikme embleemi. Ma arvan, et enamus nõustub siin sellega?

 

Palun tagasisidet.

 

Pooldaks 1000+ Postcount ja kasutaja vanus 1,5 aastat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üldiselt võiks minu arvates siis teha nii, et liikme staatus vähemalt 1.5 aastat ja postcount 700+ lisab süsteem automaatselt tuntud liikme embleemi. Ma arvan, et enamus nõustub siin sellega?

 

Palun tagasisidet.

 

Pooldaks 2-3 aastat ja 1000+ pc


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D, Naljakas vaadata lausa. Kõik pooldavad seda mis neile sobib e. kui on olnud 1,5 aastat kasutaja siin foorumis, siis pooldab 1,5 aastat ja kui 2 aastat, siis 2 aastat. Ise olen erapooletu, mul ausalt öeldes ükskõik kas mul on see embleem või ole. Kuigi pean tunnistama, et praegune süsteem on väga paigast ära, "Tuntud liige" embleem on vahepeal kasutajal keda ma pole kunagi siin foorumis näinud (või noh ei mäleta ...).

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks mitte nii teha, et foorumi juhatus/praegused tuntud liikmed otsustavad ise kellele see pannakse?

Sest see tagab selle, et inimesed tõesti väärivad seda. See tagab ka selle, et inimesed kes postitavad vähem, kuid kordades asjalikumat juttu saavad ka selle embleemi, kui juhtkond/moded/hetkesed tuntud kasutajad tunnustavad teda muidugi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Algul Rapidi idee, nüüd Supermani oma, asi kisub juba paremuse poole.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mis te ajate, see supermani idee on ju rohkem embleemi "Eeskujulik" poole.

Las jääda Rapidloadi väljapakutu, sellele ei julge keegi vähemalt vastu vaielda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Praegused tuntud kasutajad küll midagi valida ei tohiks. Pigem siis eeskujulikud pakuksid variante, aga ma arvan, et rapidloadi pakutu on kõige parem.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui see tuleb,et peab aasta+ olema liige,kas siis mul kaob embleem ära?


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.