Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Embleem "Tuntud liige" kriteeriumite ümberhindamine

Soovitatud postitused

VIP

Pooldan ka seda, et tuntud liikme embleemi nominentidel võiksid omada teisi kriteeriume. :) Samas jah, ka normaalsed kasutajad teevad paljusid toredaid postitusi ning ilmselt need vähesed on saanud eeskujuliku embleemi endale..

 

Tuntud liikme kreteeriumeid võiks olla mitmeid, sinu pakutud variantidest on mõned väga head.

 

Keep up the good work! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Jätad foorumi sisse logituna terveks päevaks lahti.
Automaatne väljalogimine ~5min järel näiteks lahendab probleemi ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Automaatne väljalogimine ~5min järel näiteks lahendab probleemi ?

 

Mingi jama on sellega, et nt mängid neid arcade mänge, siis nagu foorumilehte ei uuenda ja mingi ajaga viskab su automaatselt välja.Ja selle tulemusena ei salvesta su skoori siis ära vms.


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mingi jama on sellega, et nt mängid neid arcade mänge, siis nagu foorumilehte ei uuenda ja mingi ajaga viskab su automaatselt välja.Ja selle tulemusena ei salvesta su skoori siis ära vms.
Arcade mängude tarvis tuleks leida eraldiseisev lahendus järelikult ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tasu asjaga liiale ka minna. See foorumis veedetud aeg on ju puhas mõtetus. Ma olen üsna kindel et paljud vahel tulevad ja loevad foorumis, samal ajal aga kasutajaga sisse pole logitud.

 

Pc sobiks mingi 500+ kenasti. Aga jällegi paljudel on pc oma rs-i päevikute kommimisega teenitud nii et tuleks vaadata üldiselt, kas postituste sisu on mõtekas või mitte.

 

(Teema lugesin algusest peale läbi ja loodan et millestki eelnevast mööda ei vaadanud. Kui midagi oma postituses kordasin siis vabandan.)


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pc sobiks mingi 500+ kenasti. Aga jällegi paljudel on pc oma rs-i päevikute kommimisega teenitud nii et tuleks vaadata üldiselt, kas postituste sisu on mõtekas või mitte.

 

Selle vaatamiseks sobikski siis see, kui su postitusi hinnatakse (positiivne/negatiivne).Aga jällegi paljud ei viitsi neid hinnata.Võibolla tuleks hästi (i mean õiglaselt) hindamise eest mingeid auhindu pakkuda vms, aga nojah, kas sellel on jälle mõtet.


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No jah, seda hindamist on raske embleemiga seostada. Nagu eelnevalt mainitud siis paljud ei hinda postitusi. See süsteem vast ikka rohkem et mõtetud postitused foorumist võimalikult kiirelt kaoksid.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline

Okei, ma tunnistan, et see tuntud liikme süsteem ja embleemide jagamine on hetkel tõesti katki. See sai tehtud ammu kui see foorum tegeles ainult runescape tehingutega ja jagasime neid embleeme neile, kellel oli 20+ tehingut. Nüüd on see aeg aga läbi ja tuleb teha muudatusi.

 

Hetkel on selline mõte. Tuntud liikme embleemi hakkab saama peidetud kasutaja skoori järgi, mida näevad ainult moderaatorid ja administraatorid. See skoor sõltub registeerimisajast foorumisse ja postitustest. Näiteks oletame, et kasutaja on teinud 1000 posti, registeerinud aasta tagasi ja postituste hindamis süsteem näitab, et tema postitused on olnud asjalikud ja teemakohased, siis süsteem lisab talle automaatselt tuntud liikme embleemi kui ta seda väärib. Teine näide: Kasutaja Alice on foorumis olnud juba 2 aastat ja teinud 5000 postitust, kuid teised kasutajad on hinnanud tema postitusi madalalt ehk siis teisisõnu tema postitused ei ole asjalikud. Sellel juhul kasutajale embleemi ei lisata.

 

Tegelikult see, mis ma eelpool kirjeldasin peaks olema eeskujulik liige aga... ma hetkel tõesti ei teagi. Äkki kaotada üldse tuntud liikme embleem ära ja see liita eeskujulikuga? Ala eeskujulik ja tuntud liige?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hmm, Rapidloadi jutus (nagu alati) on oma iva sees. Meeldib täitsa. Kuid, kuid mind ajab täiesti vihale selline asi, kui üks igati tore, ettevõtlik ja lõbus inimene tuleb välja huvitava ideega, lendab kari hunte peale ja kiskub ta kurat tükkideks, see küll nüüd eriti tore pole.

 

Enda poolt oleks selline asi selle embleemiga, et:

 

*500+ postcount

*2a+ olnud foorumis

*Ei spammi nagu debiilik.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pooldan just seda varjanti et teised peale moderaatorite ja administraatorite ei näe skoori.

 

Seda posituste hindamis süsteemi ei toeta, sest paljud seda ei kasuta et postiivselt hinnata. Ja siis läheksid eeskujulikud ja tuntud liikmed segamini. Pigem peaks pikendama registreerimisaega 2-3 aastani ja postcount 1k+ (pooldan 3 aastat)

 

Eeskujuliku ja tuntud liikme embleem peaks siiski eralid olema.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ei poolda Rapidloadi ideed kaotada "Tuntud liige" embleem ja liita see embleemiga "Eeskujulik kasutaja". Need on siiski kaks eri asja, kas liige on tuntud või eeskujulik. Ma jällegi rõhkutan seda, et mõelge, mida tähendab, et kas kasutaja on tuntud või eeskujulik!

Väljatoodud kriteeriumid on samuti head, kuid postituste hindamise juures (millest sõltub kasutajate embleem) tekib üks aga.

Nimelt tuleks arvesse võtta embleemide jagamisel vaid pädevate isikute hindeid, ehk siis teatud embleemiga markeeritud kasutajate hindeid ? Sest muidu tekib olukord, kus võidakse hindamist saboteerida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui ei ole tahtmist seda muuta siis võiks selle ültse ära võtta, sest postcount ei näita küll tuntust. Võibolla mõni on tõesti vabateemas tuntud aga paljud ei vaata ültse vabateemasse sest seal ainult spamm.

Mina ei vaata vabateemase, pmst ika post mingi "Hi" "Bye" või kellegi loll nali.

 

Btw paljudel on tuntud liikme märk aga pc alla 2k, sest vahepeal oli neil olemas postid, siis aga muudeti et vabateemas vms poste ei saa ja pc läks alla 2k, märke aga ära ei võetud.


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei poolda Rapidloadi ideed kaotada "Tuntud liige" embleem ja liita see embleemiga "Eeskujulik kasutaja". Need on siiski kaks eri asja, kas liige on tuntud või eeskujulik. Ma jällegi rõhkutan seda, et mõelge, mida tähendab, et kas kasutaja on tuntud või eeskujulik!

Väljatoodud kriteeriumid on samuti head, kuid postituste hindamise juures (millest sõltub kasutajate embleem) tekib üks aga.

Nimelt tuleks arvesse võtta embleemide jagamisel vaid pädevate isikute hindeid, ehk siis teatud embleemiga markeeritud kasutajate hindeid ? Sest muidu tekib olukord, kus võidakse hindamist saboteerida.

Kordan jällegi, et need kriteeriumid mida te siin koguaeg enamasti välja toote ongi eeskujuliku embleemi kriteeriumideks. Ehk siis piisavalt poste, enamasti ikka natuke aega foorumis pesitsenud ja teeb asjalikke poste ja ei spämmi.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Siis tulekski teha nii, et tuntuks saab liige kvantiteeti (aga varieeruvus valdkondade vahel võiks suurem olla! - postcount, topiccount, postituste hindamine, tehingud, registreerimiskuupäev) arvesse võttes. Eeskujulikuks aga kvaliteeti arvesse võttes.

Äkki teeb kriteeriumide peale hääletuse ning teatud arv enim hääli saanud lähevad kasutusse ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jälle hakkab see topiccount ja tehingud pihta. Kordan jällegi üle,et enamus inimesti käivad siiski siin suhtlemas, mitte äritsemas. Samas ma arvan, et topiccount ei tohiks ka lugeda. Ma ei mäletagi millal viimati uue topicu tegin. Kindlasti on neid kasutajaid, kes käivad siin olemas olevatele teemadele vastavas ja niisama uurimas. Kui mul pole topiccount mingi piisav, see ei tähenda et ma tuntud pole. Nt osad kasutajad nagu Volim Te on enamus teemasid rsi foorumis teinud, aga ma ei käi seal, kuid tuntud on ta sellegipoolest, vähemalt mulle, sest ma olen ta poste igalpool mujal ka näinud.

 

Ise arvan, et kas midagi sellist nagu rapid kirjeldas, et mingi skoori järgi automaatselt või siis kaotada embleem üldse ja jäävad ainult eeskujulikud, kelle valib juhtkond.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teeks vapsee nii, et 50 000 poste vaja, 20 aastat tagasi reganud , 50 000-st postist peab olema 49 000 positiivselt hinnatud vähemalt 5 korda, reaalselt foorumis olnud 15 aastat. Peab olema combat 150 rs acc ja 100 tehingut. Enda tehtud peab olema 20 000 teemat. Oleks nagu täiesti hea ju!!!!

 

Rapidload mainis, et embleemi saada, peab olema positiivselt hinnatud postitusi. Mingi vend on mõndade foorumlastega tülis äkki, hakkab saama ainult miinuseid oma postitustele, kuigi postitus on täiesti mõttekas.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälle hakkab see topiccount ja tehingud pihta. Kordan jällegi üle,et enamus inimesti käivad siiski siin suhtlemas, mitte äritsemas. Samas ma arvan, et topiccount ei tohiks ka lugeda. Ma ei mäletagi millal viimati uue topicu tegin. Kindlasti on neid kasutajaid, kes käivad siin olemas olevatele teemadele vastavas ja niisama uurimas. Kui mul pole topiccount mingi piisav, see ei tähenda et ma tuntud pole. Nt osad kasutajad nagu Volim Te on enamus teemasid rsi foorumis teinud, aga ma ei käi seal, kuid tuntud on ta sellegipoolest, vähemalt mulle, sest ma olen ta poste igalpool mujal ka näinud.

 

Ise arvan, et kas midagi sellist nagu rapid kirjeldas, et mingi skoori järgi automaatselt või siis kaotada embleem üldse ja jäävad ainult eeskujulikud, kelle valib juhtkond.

 

Ma olen Olluga täitsa nõus, aga sellegi poolest, mull savi, kas postcounti on näha ja see tuntud embleemi värk ja tehingud on ka suht savi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Öeldi veel, et iga 5 minuti tagant autologout. Ma ei viitsi iga kord uuesti sisse logida, kui ma siia foorumisse tulen. Avan neti, tulen siia foorumisse, kui vaja siis kohe postitan kuhugi, mitte et hakkan veel sisse logima ja trükkima siin.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Öeldi veel, et iga 5 minuti tagant autologout. Ma ei viitsi iga kord uuesti sisse logida, kui ma siia foorumisse tulen. Avan neti, tulen siia foorumisse, kui vaja siis kohe postitan kuhugi, mitte et hakkan veel sisse logima ja trükkima siin.
See automaatne väljalogimissüsteem peaks toimima nõnda, et kui ei oled teatud aja olnud "liikumatult", toimub automaatne väljalogimine (arvu võib ju ka suurendada). Ja kuidas siia puutub veel "neti avamine" ? Jutt käis sellest, et kui oled leheküljel vahvel.net ,mitte ei käi vahepeal kuskil teisel aadressil ja et tagasitulles tekiks probleeme, et kasutaja on väljaloginud. Ise võiks ka midagi juurde mõelda, et kuidas süsteemi paremaks teha, mitte ainult kritiseerida.

 

No vot, panna see teema lukku ja las administraatorid ise otsustavad, mida teevad.
Teema on selleks, et ka tavakasutaja saaks oma arvamust avaldada! Sinu arvamus on huvipuudus nagu näha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See automaatne väljalogimissüsteem peaks toimima nõnda, et kui ei oled teatud aja olnud "liikumatult", toimub automaatne väljalogimine

 

Siis hakatakse kasutama Operat ja autorefreshi.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See automaatne väljalogimissüsteem peaks toimima nõnda, et kui ei oled teatud aja olnud "liikumatult", toimub automaatne väljalogimine (arvu võib ju ka suurendada). Ja kuidas siia puutub veel "neti avamine" ? Jutt käis sellest, et kui oled leheküljel vahvel.net ,mitte ei käi vahepeal kuskil teisel aadressil ja et tagasitulles tekiks probleeme, et kasutaja on väljaloginud. Ise võiks ka midagi juurde mõelda, et kuidas süsteemi paremaks teha, mitte ainult kritiseerida.

 

Teema on selleks, et ka tavakasutaja saaks oma arvamust avaldada! Sinu arvamus on huvipuudus nagu näha.

 

Aga mõned inimesed käivad ka muudel netilehtedel, selle üle hakkaksid paljud inimesed veel vinguma, et "0mg!! maiviitsi koguaeg sisse logida!!".

Mingi mõttetu embleemi pärast selline jama. Pikka aega oli embleemide süsteem täitsa normaalne ja keegi ei vingunud, nüüd hakkas järsku segama.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.