Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Embleem "Tuntud liige" kriteeriumite ümberhindamine

Soovitatud postitused

VIP

Teadupärast on meil foorumis olemas igasugu embleemid, mida võib saada teatud kriteeriumite täitmisel.

 

Mulle isiklikult jäi silma embleem TundudV.png koos selle kriteeriumiga 2000+ postitust.

Kas see ei ole teisisõnu mitte tuntud spammer ? Kas meil on foorumisse vaja embleemi, mis propageerib selle läbustamist ?

Käin välja idee, et antud embleemi kriteeriumid tuleks ümber hinnata!

Toon välja omapoolse variandi:

*postcount 500+

*topiccount 50+ (mille suurus võiks kajastuda postcounti all)

*on hinnanud teiste poste 500+ korda

*omab 10+ tehingut

*postcount / topiccount

*peab olema olnud foorumi liige vähemalt aasta

 

Eelviimane kriteerium on selleks, et enne postitamist kasutaja ka mõtleb.

Minu arvates annaks see embleemile "Tuntud liige" uue mõtte, sest tuntud liige ei ole see, kes postitab pidurdamatult, vaid on silma paistnud mitmel erineval moel.

Arvan, et see uuendus tõstaks ka foorumlaste aktiivsust (sealjuures mitmes erinevas valdkonnas).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
kõva asi ka mingid embleemid, leiate ka, mille üle nuriseda ffs. endal oleks suhteliselt ükskõik.
Sinu jutu järgi võiks selle embleemi üldse ära kaotada ? Selge.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nõustun sinuga, aga vaevalt võetakse ette suur töö nende embleemide ümber paigutamisega (neid juba oi oi kui palju).


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nõustun ka sellega et postcoundi järgi ei tohiks embleemi panna. Pooldaks pigem sihukest süsteemi et tuntud liikme embleemi saaks need kes on siis foorumis juba 3 aastat olnud ja pc 1000-....


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Põhimõtteliselt sa kirjutasid sinna selle kes on eeskujulik kasutaja. Kes mõtleb jne. Topiccount ja tehingud, noh ma ei tia. Ausalt öeldes ei tohiks neid asjasse segada. Nagu mõni on siin postitamise pärast mitte sellepärast et saaks siin äritseda ja tehinguid teha. Teine jälle postitab mitte ei tee uusi teemasid koguaeg. Pealegi oleks selle süsteemi muutmine suur töö. Neid kellel embleem juba on, neid on palju ja suht raske oleks hakata kõiki läbi vaatama kellel nüüd õige värk on ja kellel mitte.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Põhimõtteliselt sa kirjutasid sinna selle kes on eeskujulik kasutaja. Kes mõtleb jne. Topiccount ja tehingud, noh ma ei tia. Ausalt öeldes ei tohiks neid asjasse segada. Nagu mõni on siin postitamise pärast mitte sellepärast et saaks siin äritseda ja tehinguid teha. Teine jälle postitab mitte ei tee uusi teemasid koguaeg. Pealegi oleks selle süsteemi muutmine suur töö. Neid kellel embleem juba on, neid on palju ja suht raske oleks hakata kõiki läbi vaatama kellel nüüd õige värk on ja kellel mitte.
Aga kas need on tuntud liikmed kes oma niššis elavad ? Minu arvates ongi "tuntud liikmed" need, kes on foorumit kasutanud mitmekülgselt.

Seda muutust ongi raske läbi viia ühe päevaga. Kindlasti saate sellesse töösse kaasata moderaatoreid ning embleeme saate muutma hakata järk-järgult nii kui jälle kellegi avastate.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Põhimõtteliselt sa kirjutasid sinna selle kes on eeskujulik kasutaja. Kes mõtleb jne. Topiccount ja tehingud, noh ma ei tia. Ausalt öeldes ei tohiks neid asjasse segada. Nagu mõni on siin postitamise pärast mitte sellepärast et saaks siin äritseda ja tehinguid teha. Teine jälle postitab mitte ei tee uusi teemasid koguaeg. Pealegi oleks selle süsteemi muutmine suur töö. Neid kellel embleem juba on, neid on palju ja suht raske oleks hakata kõiki läbi vaatama kellel nüüd õige värk on ja kellel mitte.

 

Ega ongi, suht raskelt teostatav idee...


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu arvates küll sa mingi rs foorumis äritsema ei peaks, et seda embleemi saada.Lisaks topic count 50+?On vaja, et hakatakse uusi mõttetuid teemasi siia spämmima?Teiste postide hindamine ka nagu midagi ei anna, hakatakse suvaliselt clickima siis, et 500 täis saada.


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ega ongi, suht raskelt teostatav idee...

Innovatsioon ei tohiks jääda selle taha, et oi kui raske - ei taha.

 

Minu arvates küll sa mingi rs foorumis äritsema ei peaks, et seda embleemi saada.Lisaks topic count 50+?On vaja, et hakatakse uusi mõttetuid teemasi siia spämmima?Teiste postide hindamine ka nagu midagi ei anna, hakatakse suvaliselt clickima siis, et 500 täis saada.
Räägib inimene, kes pidurdamatult kasvatab oma postcounti;)

Sa ei pea RS foorumis äritsema, et tehinguid saada!

Mõttetu teema = warn - easy, isn't it ?

Postituste hindamisele võiks panna siis näiteks ajalise limiidi, et suvaliselt klikkima ei hakataks ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Nagu Ollu mainis et osad on siin ainult suhtlemiseks mitte äritsemiseks, nii et tehingu kriteeriumit pole vaja.
Mõtle nüüd sellele, mida võiks sümboliseerida tiitel "Tuntud liige" ;)

Ja ei saa ju väita, et inimestel on vähe tehinguid või mis ? Seega ei tohiks see kriteerium kahjuks tulla.

 

Lisaksin ka selle, et liitumiskuupäeva tuleks ka arvesse võtta selle tiitli omistamise juures!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegelt võib-olla tõepoolest nõustun,pooled omavad Tuntud liige märgi mingi viiesaja postitusega.

 

Teeks nii,et oleks kaks varjanti kuidas saada märki:

Esimene varjant:

 

1000+ Postitust

50+ Tehingut

Annetaja märk.

Liige alla aasta.

Saab märgi.

 

 

Teine varjant:

 

2000+ postitust.

Alla 50 tehingu

Liige üle aasta.

Siis saaks ka märgi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
No seda ta küll nüüd sümboliseerima ei peaks, et oled mingile rs0ritele pinne ärinud vms.Liitumiskuupäev+ post count + näiteks positiivsete postituste arv vms.

Meil on olemas ka alafoorum ÜLDINE TURG, kus võid müüa mida iganes!

Ja embleem "Tuntud liige" võiks sümboliseerida just kasutaja mitmekülgsust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tehingute järgi küll võtta ei saa, aga kes on need pooled kes omavad tuntud liikme embleemi 500 postiga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelt võib-olla tõepoolest nõustun,pooled omavad Tuntud liige märgi mingi viiesaja postitusega.

 

Teeks nii,et oleks kaks varjanti kuidas saada märki:

Esimene varjant:

 

1000+ Postitust

50+ Tehingut

Annetaja märk.

Saab märgi.

 

 

Teine varjant:

 

2000+ postitust.

Alla 50 tehingu

Siis saaks ka märgi.

 

Esimene varjant tähendaks seda et sa pead mingeid pinne äritsema või mingit rsi teemat tegema.

Teien varjant on postcount nagu praegu on.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Tehingute järgi küll võtta ei saa, aga kes on need pooled kes omavad tuntud liikme embleemi 500 postiga?
Jah, tõsi on et me ei saa panna tehingute kriteeriumiks mingisugust ulmelist numbrit.

Kuid siiski võiks olla "Tuntud liige" olla tutvunud tehingute süsteemiga, seega oleks 10 tehingut ühe osana täiesti optimaalne või mis ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Võiks ka sõltuda kui vana kasutaja siis foorumis on.

 

Pinne ei pea äritsema,on muid mooduseid paari aastaga tehinguid kokku ajada,kui aga inimene ei tee seda ja ei jää silma kellegile - seega tuntuks siin vist ei saagi.

 

Muidugi ei pea panema märgi nendele kellel 10k+ postcount ja muidugi rumalatega postitustega kui näiteks meiser1996.

 

Ma saan aru kui jah 500 postitusega liigel on tuntud liige märk kui tal 100+ tehingut,sest ta muidugi tuntud,väga palju äri teinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma küll vahvli foorumis äritseda ei julge MITTE MILLEGAGI,mingi 9 korral kümnest saad scammi.Niiet tuntud liikme saamiseks pean mingi 90 korda scämmi saama enne?Ja no teemade arv, kas on tõesti vaja, et iga 15 min pärast tehakse teema sisuga str 11 gratz, str 12 gratz,str 13 gratz,str 14 gratz jne palju ise viitsid neid teha (praegu on jah ainult skill 99 gratz teemad, aga no nood on ka suht mõttetud, if you ask me, sinna peaks ikka sõbrad kutsuma, mitte mingid suvalised, aga no see ilmselt ainult minu arvamus.)


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seal üldise turu all müüakse küll jube palju ja jube kasulikke asju. Kord kvartalis vast satub midagi uut müüki sinna. Tehingud ei tohiks olla vajalikud. Nagu ma mainisin osa inimesi käivad siin suhtlemas mitte äritemas. Võtame näiteks kasutaja Karolin. Ta on tuntud liige, enamus rahvast teavad teda, aga tal pole ühtegi tehingut. Samuti mingi topiccount tuleks ära unustada. See tooks aind spämmi juurde. See praegune süsteem juba, et 2k poste siis saad embleemi toob kõvasti spämmi foorumisse. Ja olgem ausad mida see tehingud näitab üldse? Mitte midagi, enamus kasutajatel on see ajas mil nad pikslitega äritsesid. Ja pooltel veel, et ostsin talt rsis broze arroweid jms. Ma ükskord kustutasin kellelgi 25 tehingust 23 ära, sest need olid just sedalaadi tehingud. Neid on vähe kes suurte summadega on mingeid väärt asju tradenud.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seal üldise turu all müüakse küll jube palju ja jube kasulikke asju. Kord kvartalis vast satub midagi uut müüki sinna. Tehingud ei tohiks olla vajalikud. Nagu ma mainisin osa inimesi käivad siin suhtlemas mitte äritemas. Võtame näiteks kasutaja Karolin. Ta on tuntud liige, enamus rahvast teavad teda, aga tal pole ühtegi tehingut. Samuti mingi topiccount tuleks ära unustada. See tooks aind spämmi juurde. See praegune süsteem juba, et 2k poste siis saad embleemi toob kõvasti spämmi foorumisse. Ja olgem ausad mida see tehingud näitab üldse? Mitte midagi, enamus kasutajatel on see ajas mil nad pikslitega äritsesid. Ja pooltel veel, et ostsin talt rsis broze arroweid jms. Ma ükskord kustutasin kellelgi 25 tehingust 23 ära, sest need olid just sedalaadi tehingud. Neid on vähe kes suurte summadega on mingeid väärt asju tradenud.

 

Agreed.


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Innovatsioon ei tohiks jääda selle taha, et oi kui raske - ei taha.

 

Räägib inimene, kes pidurdamatult kasvatab oma postcounti;)

Sa ei pea RS foorumis äritsema, et tehinguid saada!

Mõttetu teema = warn - easy, isn't it ?

Postituste hindamisele võiks panna siis näiteks ajalise limiidi, et suvaliselt klikkima ei hakataks ?

 

 

No ma kahtlen, et keegi viitsib suvel päevast päeva tööd teha, hommikust õhtuni, kontrollida kõiki accounte, et saaks sinu mõttetu idee teostada...


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Innovatsioon ei tohiks jääda selle taha, et oi kui raske - ei taha.

 

Räägib inimene, kes pidurdamatult kasvatab oma postcounti;)

Sa ei pea RS foorumis äritsema, et tehinguid saada!

Mõttetu teema = warn - easy, isn't it ?

Postituste hindamisele võiks panna siis näiteks ajalise limiidi, et suvaliselt klikkima ei hakataks ?

 

Modedel on ka elu ju...vist

Mina küll ei viitsiks iga päev kümneid mõttetute teemade autoreid warnida.


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.