Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kanepist lähemalt....

Soovitatud postitused

VIP

Lugesin läbi sain targemaks.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas Hollandis mitte ei keelatud see ära ja pooditest võeti ka ju ära.

Mai tea kuidas trahvidega muidugi on.

Detsembrist minu arust juhtus selline asi kui tüdruk hüppas sillalt alla, siis hakkati seda asja aktiivsemalt uurima ja euronõuded ka vist jne.


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas Hollandis mitte ei keelatud see ära ja pooditest võeti ka ju ära.

Mai tea kuidas trahvidega muidugi on.

Detsembrist minu arust juhtus selline asi kui tüdruk hüppas sillalt alla, siis hakkati seda asja aktiivsemalt uurima ja euronõuded ka vist jne.

 

See oli MM-dega, enam ei tohi müüa kangeid seeni vaid kõige lahjemaid.Coffee shopid on ikka alles:wink:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kas Hollandis mitte ei keelatud see ära ja pooditest võeti ka ju ära.

Mai tea kuidas trahvidega muidugi on.

Detsembrist minu arust juhtus selline asi kui tüdruk hüppas sillalt alla, siis hakkati seda asja aktiivsemalt uurima ja euronõuded ka vist jne.

 

Hollandis pole poes kunagi müügil kanep olnud.

Coffee shoppides on olnud ja hiljuti suleti väga palju coffee shoppe kuna liiga palju turiste käis.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei tea kuidas teiega aga minu meelest on Eestist täiesti pointless osta, kuna Eestis minu arvates lastakse üle ja panneks muud nõgest asemele. Mina olen 5 korda teinud päris normaalses koguses ja pole sellist tunnet küll saanud mida nagu peaks. Kindlasti oleneb suhted ja selline muu värk. Oleks 18, läheks hea sõbraga Amsterdam tripile :P

 

said sitta järelikult, vahest saab ikka väga haiget mahvi :D teed 2-3 hitti ja oled überpilves, aga maltsa on ka saadud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei tea kuidas teiega aga minu meelest on Eestist täiesti pointless osta, kuna Eestis minu arvates lastakse üle ja panneks muud nõgest asemele. Mina olen 5 korda teinud päris normaalses koguses ja pole sellist tunnet küll saanud mida nagu peaks. Kindlasti oleneb suhted ja selline muu värk. Oleks 18, läheks hea sõbraga Amsterdam tripile :P

 

Kui sa üle oled saanud oma ostudega siis on sul vägevad tutvused.

Pmst, hoiduge sellest, sõitke rattaga/rulaga mitte ärge tehke ulakusi. :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

viitsi üldse lugema hakatagi... nii palju sellest lugenud ja asja.

eespool oli mainitud mingite nõgestega segamist - mida fakki ? mis tutvused sul veel siis on :D.

Seda küll jah, et mujal maailmas saad sa 3x odavamalt 3x rohkem... aga asi nii hull ka pole, et sa nüüd ostmata peaksid jätma :) .

Ja ma ausaltöeldes ei usugi, et paljud kes seda teemat puutuvad ja räägivad enda kogemustest jms. pole ise pahvinudki...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Heh päris kõva :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
viitsi üldse lugema hakatagi... nii palju sellest lugenud ja asja.

eespool oli mainitud mingite nõgestega segamist - mida fakki ? mis tutvused sul veel siis on :D.

Seda küll jah, et mujal maailmas saad sa 3x odavamalt 3x rohkem... aga asi nii hull ka pole, et sa nüüd ostmata peaksid jätma :) .

Ja ma ausaltöeldes ei usugi, et paljud kes seda teemat puutuvad ja räägivad enda kogemustest jms. pole ise pahvinudki...

 

Tahad teha kunagi, vabalt, kui normaalne sepp oled ja kruttima ei hakka. :)

Minuarust siin on vähesed üldse maininud, et nad kunagi tarvitanud on.

Konkreetselt selles teemas siin.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tahad teha kunagi, vabalt, kui normaalne sepp oled ja kruttima ei hakka. :)

Minuarust siin on vähesed üldse maininud, et nad kunagi tarvitanud on.

Konkreetselt selles teemas siin.

 

tohoh, kust pärit oled :D. ausaltöeldes vastu poleks .

soz, pole teemaga õieti tutvunudki tegelikult :D.

 

Ei tea.

 

Ja kui sa arvad et white widow jne on mingi hull kraam siis eksid.

Ise seda eesti outgrow white widowit pasaauguni tõmmanud ja minuarust on see nagu iga teine shiiid.

 

 

 

Inimene kes mõistab asja...

Keema = BULLSHIT.

 

Ja just sellistele sunparty sugustele inimestele ma tegingi teema, et nad ei arvaks et kui ühe korra tõmbad kanepit siis on kindel laks et tulevikus oled põhjakäinud narkar.

 

Ja esiteks kanepist on minuarust võimatu sõltuvusse jääda...

Sellest võib tekkida vaimne sõltuvus aga mitte füüsilist sõltuvust nagu ntx tubakast ja alkoholist.

vohh, nüüd vaidlen vastu .

 

Füüsiline sõltuvus VÕIB tekkida - kui ikka päevastpäeva pahvid, siis ikka võib tekkida küll. Olen seda inimeste peal näinud.

Tean üht venda, kes läks süstlale üle isegi. Aga jah, ta on eh, 15 ? Ega temast jah vist erilist inimest välja enam ei tule... vabanduseks oli tal öelda ainult seda, et kanep ei anna talle enam midagi. Vot see juba näitab seda, et inimene on lihtsalt keemiast sõltuvuses. Ja selliseid inimesi ma ausaltöeldes jälestan :D. Isegi hale hakkab.

Kuigi jah, ise olen kah paari muud proovinud... KUID rõhutan seda, et süstalt ma ei julge/taha/mõtlegi kätte võtta.

SÜSTAL = :dead:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
tohoh, kust pärit oled :D. ausaltöeldes vastu poleks .

soz, pole teemaga õieti tutvunudki tegelikult :D.

 

 

vohh, nüüd vaidlen vastu .

 

Füüsiline sõltuvus VÕIB tekkida - kui ikka päevastpäeva pahvid, siis ikka võib tekkida küll. Olen seda inimeste peal näinud.

Tean üht venda, kes läks süstlale üle isegi. Aga jah, ta on eh, 15 ? Ega temast jah vist erilist inimest välja enam ei tule... vabanduseks oli tal öelda ainult seda, et kanep ei anna talle enam midagi. Vot see juba näitab seda, et inimene on lihtsalt keemiast sõltuvuses. Ja selliseid inimesi ma ausaltöeldes jälestan :D. Isegi hale hakkab.

Kuigi jah, ise olen kah paari muud proovinud... KUID rõhutan seda, et süstalt ma ei julge/taha/mõtlegi kätte võtta.

SÜSTAL = :dead:

 

Need kes keemiale üle lähevad on lihtsalt nõrgad inimesed...

 

Keegi pärnust/tallinnast on, võiks kunagi klappida ja suitsetada

 

Ouououuu...

Ma ei teinud seda teemat sellepärast et sa saaksid siin omale uusi sõpru otsida. :D

 

Mis mõjud täpsemalt super skungil?

 

http://www.everyonedoesit.co.uk/online_headshop/Super_Skunk.cfm?iProductID=359

 

Klassivend ostab vist .

 

See on ju mingi hemp.

 

Ja isegi kui ei ole siis seda ei lasta kohe kinglasti tollist läbi.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
* Suitsuisu kadumine

faiiiiiil :D

endal suitsuisu just suureneb pilves ilmaga :/

 

Mul küll vastupidi :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga muidu, te kui kanepiasjatundjad.. Ma ostsin endale ükspäev Hispaaniast toodud emastaime seemneid, 3 tk. Sellised väiksed beežikad seemned on. Ei tea, kas lähevad kasvama?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Aga muidu, te kui kanepiasjatundjad.. Ma ostsin endale ükspäev Hispaaniast toodud emastaime seemneid, 3 tk. Sellised väiksed beežikad seemned on. Ei tea, kas lähevad kasvama?

 

Miks nad ei peaks minema siis ?

 

Aga ma kahtlen et need feminzed on...

(Feminized = 100% emased)

 

 

///////Edit: Aaa kui need hispaaniast on siis võivad küll feminized olla.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Müüja (tuttav) ütles, et kasvavad kuni 2.5m kõrguseks suhteliselt kiirelt ja annavad seemneid ka, võib-olla siis on :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.