Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kanepist lähemalt....

Soovitatud postitused

* Suitsuisu kadumine

faiiiiiil :D

endal suitsuisu just suureneb pilves ilmaga :/

 

Ei oska kommenteerida, ma ei suitseta nikotiini suitse.

Pole kunagi suitsetanud, rõvedad minuarust, käed hakkavad haisema ja mis suuga juhtub, jube. Vahest teed värki ja siis ka lähed pesed ruttu hambad puhtaks või väheamlt loputad. Mis keegi arvad, kas Gravity või tavaline Bong? (pudelist või purgist) või spets pill? Ma pole spets tööriista kasutanud, aga olen pudelitest graviteid teinud, nendega on nagu sitaks hea, mul on hea metallist ots olemas kus kuumutada. :)

 

Muidu, teadmiseks kui keegi ei tea, ainult emastaimed annavad seemneid, emastaimed annavad ka rohkem õisi, ühesõnaga kui on võimalik siis oleks emased paremad.

Emased ja isased koos oli ka mingi teema, siis oli ka midagi paremini kui nad lähestiku kasvavad, ma ei mäleta täpselt mis, ma annan teada kui meelde tuleb.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei oska kommenteerida, ma ei suitseta nikotiini suitse.

Pole kunagi suitsetanud, rõvedad minuarust, käed hakkavad haisema ja mis suuga juhtub, jube. Vahest teed värki ja siis ka lähed pesed ruttu hambad puhtaks või väheamlt loputad. Mis keegi arvad, kas Gravity või tavaline Bong? (pudelist või purgist) või spets pill? Ma pole spets tööriista kasutanud, aga olen pudelitest graviteid teinud, nendega on nagu sitaks hea, mul on hea metallist ots olemas kus kuumutada. :)

 

Muidu, teadmiseks kui keegi ei tea, ainult emastaimed annavad seemneid, emastaimed annavad ka rohkem õisi, ühesõnaga kui on võimalik siis oleks emased paremad.

Emased ja isased koos oli ka mingi teema, siis oli ka midagi paremini kui nad lähestiku kasvavad, ma ei mäleta täpselt mis, ma annan teada kui meelde tuleb.

Minu meelest oli, et kui isased ja emased kasvavad lähestikku, siis isaste õietolm lendleb emaste peale ja see käivitab seemnete tootmisprotsessi. Professionaalsed kasvatajad eraldavad isased emastest enne selle juhtumist ära kuna kuuldavasti pidavat taimede THC taset langetama, ehk eraldatakse lihtsalt, et saada "paremat kraami".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Respect sulle! Aga üksasi jäi mul saamatuks, mida ma seal siis tõmbama pean,lehte?I'm idiot!

 

Tõmba mida tahad.

 

Õis on kõige parem.

Leht toimib ka aga mitte nii hästi.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

5+, sain ka targemaks, ennemarvasin etsee tavaline suits aga jah , ^^


untitled.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga hea, põhjalik materjal.

5+


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kirjutasin ka sinna reporteri alla mingi jutukese vms kommentaari. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Need Siimu välja toodud "anekdoodid" on minuarust täielik jamps.

Elusees ei hakkaks sellise saasta peale naerma. :)

Kellegil polnud huumorimeelt, kui neid kirjutas vist.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

White widow omab, sellest super skungist pole kuulnudki !?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.