Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kanepist lähemalt....

Soovitatud postitused

Ma olen Skunk'ist kuulnud igasuguseid toredaid jutte, kahju, et mul mönda sellist tuttavat pole, kes neid myyks "sortidena". Vähemalt ma ei tea kedagi.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen Skunk'ist kuulnud igasuguseid toredaid jutte, kahju, et mul mönda sellist tuttavat pole, kes neid myyks "sortidena". Vähemalt ma ei tea kedagi.

 

Jah, üldiselt müüakse sellist "pliupläu" kraami mis on mingi täiesti lambi sort.

Ja muide, need White widowid ja purple hazed on täiesti tavalised, mitte midagi hullu.

 

Ise ma tean et olen kindlasti teinud eesti outdoor white widowit ja white rhinot.

Rhino oli isegi veits parem kui tavaline kraam aga üldiselt sama.

White oli nagu weed ikka .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

täna nägin mingi narkarit poes , vend seisis 45 minta paigal ( naine ) ja siis lampi vaatas koguaeg enda kingade alla ja hõõrus vastu maad :D ja siis pärast kõndis jõle kahtlased jalad nõrgad minema :D

 

ma saaks lehte 50 krooni G.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
täna nägin mingi narkarit poes , vend seisis 45 minta paigal ( naine ) ja siis lampi vaatas koguaeg enda kingade alla ja hõõrus vastu maad :D ja siis pärast kõndis jõle kahtlased jalad nõrgad minema :D

 

Hea et ikka teemasse kirjutasid :D , aga okei , ei saa ju pahaks panna et sellist lõbusat lugu meiega sheerid. ^^

 

Ise olen ka neid paukus kemmareid päris palju näinud, bussis jne.

Nad on lihtsalt nii haiged, nende üle on saadud ikka päris korduvalt naerda ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hea et ikka teemasse kirjutasid :D , aga okei , ei saa ju pahaks panna et sellist lõbusat lugu meiega sheerid. ^^

 

Ise olen ka neid paukus kemmareid päris palju näinud, bussis jne.

Nad on lihtsalt nii haiged, nende üle on saadud ikka päris korduvalt naerda ka.

 

teed paar hitti bongist ja oled samasugune :D

 

no päris sama ikka ei ole kuna nende puhul tegemist mingi Valge hiinlasega või Heroiiniga :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Meie kutsume seda tati teemat "fiximiseks".

Neah juba ütles suht kõik ülejäänud teema juba ära..

 

Ja btw, veres on thc kuni 3 kuud , kuseprooviga pidi kuni 2 nädalat olema.

Eestis tehakse nkn ainult kuseproove niiet hullu pole midagi :)

ja jõhvikamahl pidid thcd lagundama, ehk siis läheb verest välja.

 

jep see jõhvikamahl on hea asi..

 

kuskilt olen kuulnud, et kui teed palju sporti siis pidi ka aitama kiiremat kadumist kehast aga ma ei ole kindel .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Suvel nägin mingit laksu all papit - 1h+ toppis omale pükse selga. Tuli teine inimene appi talle, toppis käed säärtesse tal. Lõpuks viskas papi püksid maha ja nad jalutasid minema. Oppaa kuidas sai naerda xd.

 

Usun ka jap, et mingil papil oli raha, et kanepit osta:uni:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suvel nägin mingit laksu all papit - 1h+ toppis omale pükse selga. Tuli teine inimene appi talle, toppis käed säärtesse tal. Lõpuks viskas papi püksid maha ja nad jalutasid minema. Oppaa kuidas sai naerda xd.

 

Väga segane lause.

See papi oli purjakil lihtsalt. :eat:


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Questide körvalt vaikselt suitsetad?

Iga päev teha on tappev, mina yle kahe nädala ei kannata, hakkab vastu löpuks.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa ei tea saiakoti "bongi"?

Kui mitte, siis sa oled kyll paljust ilma jäänud.

Ja kes ytles, et can imeb, siis ma ytleks, et tema imeb, mida sa kasutad, kui sul pole yhtegi asja kaasas ja juhtud linnas olema? vastus, plekkpurk. See on köige lollikindlam tarvik vist.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa ei tea saiakoti "bongi"?

Kui mitte, siis sa oled kyll paljust ilma jäänud.

Ja kes ytles, et can imeb, siis ma ytleks, et tema imeb, mida sa kasutad, kui sul pole yhtegi asja kaasas ja juhtud linnas olema? vastus, plekkpurk. See on köige lollikindlam tarvik vist.

 

See nn "saiakoti bong" on gravity muide .

Ise olen teinud, kammib päääriss hästi :)

 

Muidu purk ja pudel oli siis "teema" kui suitsetama üldse hakkasin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See nn "saiakoti bong" on gravity muide .

Ise olen teinud, kammib päääriss hästi :)

 

Muidu purk ja pudel oli siis "teema" kui suitsetama üldse hakkasin.

 

Asi on suht segane.

Kas "Gravity" mitte ei olnud selline, millel oli vesi sees?

Igatahes minu tutvusringkonnas on gravity tähendatud selle pudelina, kus on pastakas vms kyljepeal ja vesi sees.

Ja see saiakoti asi on hardcore. (mitte selle nimi, selle möju)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Asi on suht segane.

Kas "Gravity" mitte ei olnud selline, millel oli vesi sees?

Igatahes minu tutvusringkonnas on gravity tähendatud selle pudelina, kus on pastakas vms kyljepeal ja vesi sees.

Ja see saiakoti asi on hardcore. (mitte selle nimi, selle möju)

 

Gravity on saiakoti bong , see pudeli teema ja kõik vortex gravityd jne.

Gravity ongi see kui teed mingi bongi millega sa mõjutad seda tossu nii et see pressiks sulle kopsu rämedalt.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa ei tea saiakoti "bongi"?

Kui mitte, siis sa oled kyll paljust ilma jäänud.

Ja kes ytles, et can imeb, siis ma ytleks, et tema imeb, mida sa kasutad, kui sul pole yhtegi asja kaasas ja juhtud linnas olema? vastus, plekkpurk. See on köige lollikindlam tarvik vist.

 

 

ja sul on õigus kui oled sellises olukorras, et pole kaasas midagi.

aga noh piipu maha unustada on suht jama :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul kadus mingi kuu tagasi umb piip ära, ei leia kuskilt enam seda.

Täiesti jama, peab kunagi uue soetama.

Vöi kanepiga löpparve tegema- mida ei juhtu ma arvan.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.