Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kanepist lähemalt....

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Oleks vist pidanud teema tegema puude kohta, vaatan et päris paljud ei teagi milline kastani- ja vahtraleht välja näeb , Quittige rs ja minge välja loodust avastama :)

 

1

 

731878_AEZYRC.jpeg


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

leht ei laksi juu . :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

 

Teema jätkuks, iga inimene on indiviid ning siin pole mittemingit pistmist, mis "pardot" sa tõmbad.

See on sama, mis alkohooliga.Joodikule piisab juba 2 õllest ja kapasauss valmis.

Sama on ka stoneriga.Piisab 1-2 maffi ja oledki pilves.Eniwei, mulle jäi mulje, et osad on siis "wannabe" smokerid, kes on sõpradega aind 2 korda nõgest tõmmanud.Bong on aind tõsine tegija (imo).

Bong, kaua smõukind oled?

Wiidi olen teind 2,5a umbes ning olen saanud selliseid kogemusi, et sure ära.

Probleeme on tekkinud üldiselt mäluga.

Ganja tekitab samamoodi sõltuvust naq suits vms.Erinevus on aind, mis tüüpi sõltuvust.Sagedamini näeb vaimset sõltuvust, kus ei tehta midagi sellist, mida pärast kahetsed, vaid su psüühika saab kõvasti kannatada.

 

Sa ei tea minust ja minu asjadest sittagi, ainult oletad, ole mees, kärista välja ja vöime näiteks uuel aastal suitsetada, kui ma Eestis olen?

Vastuseks tuleb kindlasti ei, kes ikka tasuta teistele pakuks.

Kas "yle aasta" tähendab, et ma olen seda tarbinud aasta ja kaks päeva vöi midagi sellist?

Mul on soome keelne klaviatuur, loodan, et saad mu kirjapuudustest aru.

 

See lehe pilt, see on mingi suvaline malts arvatavasti, ei tasu igaks juhuks suitsetada ma arvan.

 

oleneb lehest , oleneb palju tõmbad.

 

 

ei tea kaua on veres ? kui koolis tuleb see kontroll.

 

Nad ei saa sulle arvatavasti midagi teha, veres pidi pysima kuni 2 nädalat vist, leiavad AINULT siis, kui nad seda otsivad verest. Niisana verd andes ei leia nad midagi.

Miks sul koolis selliseid kontrolle tehakse? Mul minu kooliajal kyll yhtegi sellist kontrolli polnud, uksel olid suitsumeeste pyydjad ainult.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa ei tea minust ja minu asjadest sittagi, ainult oletad, ole mees, kärista välja ja vöime näiteks uuel aastal suitsetada, kui ma Eestis olen?

Vastuseks tuleb kindlasti ei, kes ikka tasuta teistele pakuks.

Kas "yle aasta" tähendab, et ma olen seda tarbinud aasta ja kaks päeva vöi midagi sellist?

Mul on soome keelne klaviatuur, loodan, et saad mu kirjapuudustest aru.

 

See lehe pilt, see on mingi suvaline malts arvatavasti, ei tasu igaks juhuks suitsetada ma arvan.

 

 

 

Nad ei saa sulle arvatavasti midagi teha, veres pidi pysima kuni 2 nädalat vist, leiavad AINULT siis, kui nad seda otsivad verest. Niisana verd andes ei leia nad midagi.

Miks sul koolis selliseid kontrolle tehakse? Mul minu kooliajal kyll yhtegi sellist kontrolli polnud, uksel olid suitsumeeste pyydjad ainult.

 

 

Kusagilt Kuulsin , et eelmine aasta oli 9ndal klassil see kontroll.

 

Aga vereproovi vist ei tee , võimalik , et kuse proovi.

 

Kanep ravib vähki ka :D

 

ja kokkuvõttes on tavalised sigaretid hullemad kui Kanepi jointid.

kuna jointi teed päevas vähem kui tavalisi sigarette.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Joint sisaldab yldjuhul tubakat mingil määral, suur rahakott peab olema puhta joint'i jaoks.

Möne saaks teha, kuid iga päev teha puhas joint, uh-huh..


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Niipalju kui mina olen jointe teinud ja olen näinud teisi tegemas (tubakaga) siis on need ka köik tatiga märjaks tehtud. Kuigi ma ei saa aru, mis see nyyd siia puutus. =/

Nende tegemisel peab kogemust lihtsalt olema, ma arvan, siis ei ole midagi nad sul pehmed jms.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mäletan, et lehest sai ikka puhast jointi keeratud (oioi, kui kallis :D:D). Ning kui see kõvasti kokku suruda, pole tatti vajagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Meie kutsume seda tati teemat "fiximiseks".

Neah juba ütles suht kõik ülejäänud teema juba ära..

 

Ja btw, veres on thc kuni 3 kuud , kuseprooviga pidi kuni 2 nädalat olema.

Eestis tehakse nkn ainult kuseproove niiet hullu pole midagi :)

ja jõhvikamahl pidid thcd lagundama, ehk siis läheb verest välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tea pole eriline tegija, aga kui essat korda tegin sel suvel, siis tõmbas ikka mind kivvi ära :D

Muidu nagu ei tee.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mäletan, et lehest sai ikka puhast jointi keeratud (oioi, kui kallis :D:D). Ning kui see kõvasti kokku suruda, pole tatti vajagi.

 

Kus kohast sa saad lehte nii palju?

Sellist tuttavat oleks endalegi vaja, kes lehte myyb, ma ei tea kedagi, köik on öie peal väljas.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Leht on mingi 25g mingi 300.- vist, pead ei anna aga tuttavad tegid.

Leht üliodav... ;)

 

Enam pole ta midagi odav , 25g ei saa sa elusees 300.-


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Enam pole ta midagi odav , 25g ei saa sa elusees 300.-

 

Ojaaa kuidas veel saab.

Inimestel kellel tuttavad kasvatavad saavad neid 100g kaupa tasuta ka .

 

Just hiljuti üks pakkus 500.-ga 25g lehe ja õie segu.

Mõtlesime et ostame , küsisime polli prooviks ja tüüp ütles et ei tee niimoodi.

Jätsime asja katki kuna raudselt oligi ainult leht :) ... ja 500.-ga 25 getsi lehte ? NTY., sotiga vb ostaks.

 

Ma ei julge kinnitada et kõik lehed on sitad aga üldiselt ikka on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kaks aastat tagasi tegin. Enam nagu ei kipu tegema. Aga võiks:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Ma ei julge kinnitada et kõik lehed on sitad aga üldiselt ikka on.

 

Sittade lehtede otsa oled sattunud, enamus mida mina olen suitsetanud, on olnud head. Sitta lehte ma ei mäletagi, mäletan ainult yhte sitta öit.

(damn, et mul pole seda katusega o'd ega täppidega u'd)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sittade lehtede otsa oled sattunud, enamus mida mina olen suitsetanud, on olnud head. Sitta lehte ma ei mäletagi, mäletan ainult yhte sitta öit.

(damn, et mul pole seda katusega o'd ega täppidega u'd)

 

Jah olen küll , ja kui ma ausalt ütlen siis olen elus 3-4 korda lehte teinud.

Pole lihtsalt näinud mingit mõtet osta seda, kui olen teinud siis alati tasuta.

Viimati tegime lehe ja õie segu , üks tuttav kes kasvatas andis, ütles et pange koos õiega. Tegime ära ja nagu mitte midagi rohkem. Täiesti tavaline nagu ikka.

 

See oli mingi eriti sitt leht ka, nägi välja juba selline.

Mingi kollakas n shit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kus kohast sa saad lehte nii palju?

Sellist tuttavat oleks endalegi vaja, kes lehte myyb, ma ei tea kedagi, köik on öie peal väljas.

 

See oli ainult korra, tuttav sai endale Power Skunki (vist oli selline sort) lehte päris mõnusalt, sai siis ostetud 600.- eest 20g. Ütleme nõnda, et bongist tehes läks vaja veidi üle poole getsi, et ikka kenasti pilve jääda, jointiga umbes gets. Ei ole just super odav, aga ikkagi, odavam kui joomine või õie tegemine :D Ning mul on ikka väga hea mittetaluvus kanepi vastu st. laksab väga kiirelt ja väga jõrmilt ära :D Tahaks uuesti... :wink:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.