Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kanepist lähemalt....

Soovitatud postitused

Need Siimu välja toodud "anekdoodid" on minuarust täielik jamps.

Elusees ei hakkaks sellise saasta peale naerma. :)

Kellegil polnud huumorimeelt, kui neid kirjutas vist.

Mind panid muigama. Väga hästi tehtud imo.


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Dude tra sa nussid? Sa võid kanepist palju teada, aga sa HUI OLED KANEPIT PROOVINUD!

 

Big Deal? Isegi mina olen proovinud. Viimati tegin viet " veits " üle. Hakkasin paanitsema natukene kuna suu ja kurk läksid nii kuivaks, et ma ei suutnud köhimist lõpetada, kuid säästu vesi tegi asja korda. Pärast võtsin tanklast ühe Pitsa ja Coka Ja oli hea olla:)


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Need Siimu välja toodud "anekdoodid" on minuarust täielik jamps.

Elusees ei hakkaks sellise saasta peale naerma. :)

Kellegil polnud huumorimeelt, kui neid kirjutas vist.

 

kusjuures selliste asjade peale naeradki. sest raskeid anektoote on raskeid ja naljakaid anektoote on suht raske rääkida siis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea, mina sellise jama peale küll naerma ei hakkaks.

On "suure tarkusega" mehed üldse proovinud kanepit, oleks mu järgmine küsimus?

Või on tegemist jälle "sõber rääkis" et pidi nii olema.

Mina kui kahe aastase staashiga suitsetaja ütlen, et mina sellise mõttetuse peale naerma ei hakkaks.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oled igapäevane? Siis kas sul üldse enam laksab see normaalselt? Mul oli küll nii, et paar nädalat tagasi oli periood, kus iga päev olin pilves. Tegin kas 1-2g lehte (mis on vähe) või siis õit. 10 päeva nii järjest. Viimasel kolmel päeval küll nii räiget laksu enam polnud, et oleks hüsteeriliselt naernud (see juhtub minuga :D). Ning usun, et kui on hea seltskond, siis naeraks täiesti kindlalt selliste anekdootide peale.

Võib-olla sa oled harjunud üksi suitsetama, sest minu meelest siis sellist naermise khota ei tule, lihtsalt räigelt kelbas on olla :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea kas just isa aga jah, ma üritasin pigem teada saada, mis juttu see tüüp ajas.

Mina ei tea, eile need naljad küll kedagi ega midagi naerma ei ajanud kui tegime, kirjutasin need paberile üles, pigem naerdi selle üle kui kilplane ma olen ja miks telefoni ei kirjutanud või pilti ei teinud. Igapäevane pole, see pidi sitasti lõppema.

Ja korraliku lehte on raske leida.

Aga jah, vahest ikka saab tehtud.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Seda arvad sina.

Kuna sa asjast midagi ei tea, ei ole sul ka mõtet mingit lolli iba ajada, on mul õigus?

Korralik leht - Töötab korralikult, nüüd said aru, täielik idioot oled. Vana sa olidki?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hmm, kena cleanout tehtud... :D

 

Aga nüüd siis Tšehhis 15g kanepi omamine ning 5 taime kasvatamine 1. jaanuarist alates legaalne. :P (samuti veel paari getsi hero, koka ja meta omamine :O) :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kanepi omamine suht norm isegi aga need kangemad kraamid peaks siiski keelualla jääma, minuarust ..

 

Sedant nüüd küll.

Aga ütleme siis niimodi , et üks asi viib teiseni.

Kesse ikka ainult kanepi peale jääb kui seda päevast päeva teha ja on ka võimalus mingit keemilist teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kesse ikka ainult kanepi peale jääb kui seda päevast päeva teha ja on ka võimalus mingit keemilist teha.

 

Mina ja minu 30 tuttavat näiteks ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kesse ikka ainult kanepi peale jääb kui seda päevast päeva teha ja on ka võimalus mingit keemilist teha.

 

 

heh, mul on küll päris palju selliseid sõpru ja tuttavaid kes on siiamaani kanepi peal ja seda juba päris pikalt ja paljud neist on rääkinud, et nad ei taha küll mingit keemia sitta teha .

 

need kes kanepi pealt lähevad üle mingi kangema jama peale ja ütlevad, et kanep jäi umbes nende jaoks lahjaks vms. sellised kujud on tõesti nõrga iseloomuga ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lisa ka Põdrakanepi pilt ja informatsioon, et segamini ei aetaks vms.

// Mul tekkis küsimus, et mis taim see olla võib? Paks, pikk vars, lehed on nagu marihuaanal, spetsiifilist lõhna ei ole. Varred on suhtkoht paljad.

 

marijuana_leaf_pic.jpg

Lehed on sellised.

 

Küsimus tekkis sellepärast, et leidsin aiamaalt sellise taime :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõsine teema on kanep tänapäeval.

 

Silma jäi mulle isiklikult kasutaja "Kriips", kes rääkis üsnagi umbes juttu.

 

August 2009 tehtud postitus.

Mina kui kahe aastase staashiga suitsetaja ütlen, et mina sellise mõttetuse peale naerma ei hakkaks.

 

 

Mai 2009 tehtud postitus.

mul on ka seda "staazhi" juba üle aasta,

 

Teema jätkuks, iga inimene on indiviid ning siin pole mittemingit pistmist, mis "pardot" sa tõmbad.

See on sama, mis alkohooliga.Joodikule piisab juba 2 õllest ja kapasauss valmis.

Sama on ka stoneriga.Piisab 1-2 maffi ja oledki pilves.Eniwei, mulle jäi mulje, et osad on siis "wannabe" smokerid, kes on sõpradega aind 2 korda nõgest tõmmanud.Bong on aind tõsine tegija (imo).

Bong, kaua smõukind oled?

Wiidi olen teind 2,5a umbes ning olen saanud selliseid kogemusi, et sure ära.

Probleeme on tekkinud üldiselt mäluga.

Ganja tekitab samamoodi sõltuvust naq suits vms.Erinevus on aind, mis tüüpi sõltuvust.Sagedamini näeb vaimset sõltuvust, kus ei tehta midagi sellist, mida pärast kahetsed, vaid su psüühika saab kõvasti kannatada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Bong, kaua smõukind oled?

 

Mingi 2-3 aastat umbes ja ega tegelikult see hea näitaja ei ole .


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lisa ka Põdrakanepi pilt ja informatsioon, et segamini ei aetaks vms.

// Mul tekkis küsimus, et mis taim see olla võib? Paks, pikk vars, lehed on nagu marihuaanal, spetsiifilist lõhna ei ole. Varred on suhtkoht paljad.

 

marijuana_leaf_pic.jpg

Lehed on sellised.

 

Küsimus tekkis sellepärast, et leidsin aiamaalt sellise taime :D

 

vahtraleht pls ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lisa ka Põdrakanepi pilt ja informatsioon, et segamini ei aetaks vms.

// Mul tekkis küsimus, et mis taim see olla võib? Paks, pikk vars, lehed on nagu marihuaanal, spetsiifilist lõhna ei ole. Varred on suhtkoht paljad.

 

marijuana_leaf_pic.jpg

Lehed on sellised.

 

Küsimus tekkis sellepärast, et leidsin aiamaalt sellise taime :D

 

arvan et see on vahtraleht?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kanepil peaks olema selline erinev lõhn, tegin nagu lehe puruks ja oli nagu tavaline umbrohu lõhn vms.

 

arvan et see on vahtraleht?

 

vahtraleht pls ?

 

Mina arvan, et te olete lihtsalt 2 idiooti, kes ei taju.

// Ja vaher on puu mitte taim lambad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.