Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kanepist lähemalt....

Soovitatud postitused

Paneks "Narkopoe" püsti, müüks kohe Amfi, kanepit, seeni, KÕIKE!

Kuradi lollid olete, mida see narko teile annab? Rakute ainult oma tervist ja saate "laksu" kätte. Üks asi viib teiseni, varsti juba Amf, ning sellest pole just kerge vabaneda. Tekitab ikka koralikult sõltuvust.

 

Esimese osaga jutust olen ma nõus...

Agaa.. ma ei tea kas Sa oled mõnda neist ainetest tarbinud, kui ei ole, siis kus kurat sa tead milline see "laks" on? Kui kunagi võimalus tekib, proovi.

Saad iseka aru miks selliseid asju tehakse, endal pole isu veel pulbrile ja seentele üle minna kuid mõnda neist olen proovinud.

See tervise jutt on kah üks kuradi bullshit, rikub siis rikub, nagu Tallinnas liiklemine ei rikuks, närid õhku peaaegu seal. Nõrk inimene on see kellel viib kanep kangema kraami peale, või on ta lihtsalt loll.

Pole tähele pannud et kellelgi mu tutvusringkonnas "sõltuvus" oleks? See on ka mingi maameeste tark jutt. Iga normaalne inimene vabaneb sellest kui tal on tahtmist, enamasti seda pole inimestel, kuna kes korra proovib, teab et tegemist on hea kraamiga. Pulber ja muu selline keemia ei kõlba kuskile, kuid roheline on küll väärt kraam.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esimese osaga jutust olen ma nõus...

Agaa.. ma ei tea kas Sa oled mõnda neist ainetest tarbinud, kui ei ole, siis kus kurat sa tead milline see "laks" on? Kui kunagi võimalus tekib, proovi.

Saad iseka aru miks selliseid asju tehakse, endal pole isu veel pulbrile ja seentele üle minna kuid mõnda neist olen proovinud.

See tervise jutt on kah üks kuradi bullshit, rikub siis rikub, nagu Tallinnas liiklemine ei rikuks, närid õhku peaaegu seal. Nõrk inimene on see kellel viib kanep kangema kraami peale, või on ta lihtsalt loll.

Pole tähele pannud et kellelgi mu tutvusringkonnas "sõltuvus" oleks? See on ka mingi maameeste tark jutt. Iga normaalne inimene vabaneb sellest kui tal on tahtmist, enamasti seda pole inimestel, kuna kes korra proovib, teab et tegemist on hea kraamiga. Pulber ja muu selline keemia ei kõlba kuskile, kuid roheline on küll väärt kraam.

 

Ma saan ilma kanepita ka hakkama. *naer*

Tõesti, selle tervise jutuga on niiviisi, et isegi õuna söömine rikub tervist, kuid tänapäeval nii ongi. Enamus asjadest on kudagi kahjulikud.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No seda räägin ka mina, ega ma sind ei õhutanud kanepit tarbima, see on su oma asi, kas tarbid või mitte, loodetavasti mitte, jääb rohkem meile. :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei suitseta ei tavalisi tubakatooteid ega kanepit...Pointless tegevus minu arust ja raha suitsetamine.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Paneks "Narkopoe" püsti, müüks kohe Amfi, kanepit, seeni, KÕIKE!

Kuradi lollid olete, mida see narko teile annab? Rakute ainult oma tervist ja saate "laksu" kätte. Üks asi viib teiseni, varsti juba Amf, ning sellest pole just kerge vabaneda. Tekitab ikka koralikult sõltuvust.

 

Ei ega mulle ka selline sodi ei meeldi. Polegi väitnud et ma mingi wannabee kanepisõltlane olen .


501f2a549d18441.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See sõltuvuse jutt on karm kriitika ära hoidmaks inimesi tarvitama kanepit, seeni vms.Tegelt pole see nii.

Süstlad on very bad, nendest hoiduge.

Kuigi need mõjud, mida kirjutatakse igalpool erinevate ainete tarbimise kohta on pikaajalised.Kohe ei teki järelmõju kunagi:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Bong, kuna tundub, et sa tead kus kohast asja saada Tallinna ümbrusest, ehk tead kus kohast saaks erinevaid sorte?

Vahest on jopanud, et kahest või ühest mahvist saad juba ennast nii sodiks et jube, sellist staffi tahaks saada, vahest on kurat nii närune et tõmba kolme peale pool getsi ära ja ikka ei tööta :S :D

 

Ei tea.

 

Ja kui sa arvad et white widow jne on mingi hull kraam siis eksid.

Ise seda eesti outgrow white widowit pasaauguni tõmmanud ja minuarust on see nagu iga teine shiiid.

 

Esimese osaga jutust olen ma nõus...

Agaa.. ma ei tea kas Sa oled mõnda neist ainetest tarbinud, kui ei ole, siis kus kurat sa tead milline see "laks" on? Kui kunagi võimalus tekib, proovi.

Saad iseka aru miks selliseid asju tehakse, endal pole isu veel pulbrile ja seentele üle minna kuid mõnda neist olen proovinud.

See tervise jutt on kah üks kuradi bullshit, rikub siis rikub, nagu Tallinnas liiklemine ei rikuks, närid õhku peaaegu seal. Nõrk inimene on see kellel viib kanep kangema kraami peale, või on ta lihtsalt loll.

Pole tähele pannud et kellelgi mu tutvusringkonnas "sõltuvus" oleks? See on ka mingi maameeste tark jutt. Iga normaalne inimene vabaneb sellest kui tal on tahtmist, enamasti seda pole inimestel, kuna kes korra proovib, teab et tegemist on hea kraamiga. Pulber ja muu selline keemia ei kõlba kuskile, kuid roheline on küll väärt kraam.

 

Inimene kes mõistab asja...

Keema = BULLSHIT.

 

Ja just sellistele sunparty sugustele inimestele ma tegingi teema, et nad ei arvaks et kui ühe korra tõmbad kanepit siis on kindel laks et tulevikus oled põhjakäinud narkar.

 

Ja esiteks kanepist on minuarust võimatu sõltuvusse jääda...

Sellest võib tekkida vaimne sõltuvus aga mitte füüsilist sõltuvust nagu ntx tubakast ja alkoholist.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kanepiga ei tasu ka unustada, et tekkida võivad parakad.

Muidu igati tore teave, kuid siin foorumis pole see just eriti tark teave, lapsed "õpivad" liiga ruttu/kiiresti, varsti on siin kõik julmad botaanikud.

 

Tra kus ma irnusin viimase lause peale:D:D

Botaanikud xDDD!


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Selline küsimus siis et , kaua see veres püsib , ma kusen kõige rohkem seda just , muidu paneks isegi :D :D

 

THC on veres kuni 3 kuud.

Aga eestis võetakse teste uriini kaudu ja uriinis on on THC kuni 1 nädal.

 

Ja kui kellelgi peaks selline teema olema siis soovitan jõhvikamahla juua.

See pidi THCd lagundama. (ehk siis thc läheb kiiremini verest välja)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
THC on veres kuni 3 kuud.

Aga eestis võetakse teste uriini kaudu ja uriinis on on THC kuni 1 nädal.

 

Ja kui kellelgi peaks selline teema olema siis soovitan jõhvikamahla juua.

See pidi THCd lagundama. (ehk siis thc läheb kiiremini verest välja)

 

AGa mulle siukest janti r22gitud et krdi verest . nt kui v6tad veenist vms siis n2ha


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
AGa mulle siukest janti r22gitud et krdi verest . nt kui v6tad veenist vms siis n2ha

 

Ma just ütlesin et VERES ON THC KUNI 3 KUUD.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Oi issand , siis ma ei tee seda sitta ;)

 

Eestist ei võeta vere kaudu seda...

Eestis võetakse uriini kaudu ja uriinis on see kuni 1 nädal.

 

:dead::dead::dead:


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

siit väga paljud ei ole elus kanepit näinudki.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
siit väga paljud ei ole elus kanepit näinudki.

 

no.. ja siis? On see mingi näitaja?

Bong, ma mõistan sind, kuid ma jään endale kindlaks. Lihtsalt kõigil on oma arvamus.. you know.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Bong, ma mõistan sind, kuid ma jään endale kindlaks. Lihtsalt kõigil on oma arvamus.. you know.

 

Mõistan sind täielikult.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu jaoks on kanep kui meelelahutus.See aitab mul närverahustada.Teen siis kui tuju sitt või seltskond on hea.Sõltuvust pole, mõniaeg oli vaimne sõltuvus.Täpselt sama naq suitsu tegemisega e. harjumus.See tekkis u. 1a peale aktiivset tegemist, mil ma olin igapäev pilves ja see oli mul juba eluviis=/

Aga mul tekitas see tõsiseid tüsistusi ning ma võtsin hoomaha, 1-2 kuud olin ilma, siis asi normaliseerus.Nüüd teen 2-3 korda nädalas, rohkem ei pea vajalikuks.

Kanep muudab inimesed sõbralikumaks, positiivsemaks jne.Mu meelest on kanepil palju rohkem positiivseid eeliseid võrreldes alkoholiga.

Püsivuse kohta ma oskan öelda, et kõik oleneb inimese ainevahetusest.

Mina alati söön, joon võimalikult palju, kunas see aitab ained kehast välja viia.:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muidu jutt on viispluss:)

Aga juurde võiksid lisada mida mis marihuana hašis jms on;)

 

Jajah , seda tahaks minagi teada , vahetpole et ma inimese 6petuses referaadi uimastite kohta tegin :D :D


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hašiš on minu meelest kanepist tulnud vaigu kuivatatud ja töödeldud aine. Marihuaana on kanepilehed?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei tea kuidas teiega aga minu meelest on Eestist täiesti pointless osta, kuna Eestis minu arvates lastakse üle ja panneks muud nõgest asemele. Mina olen 5 korda teinud päris normaalses koguses ja pole sellist tunnet küll saanud mida nagu peaks. Kindlasti oleneb suhted ja selline muu värk. Oleks 18, läheks hea sõbraga Amsterdam tripile :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.