Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ei hakka kedagi tsiteerima, kuna ei viitsinud eelnevatele lehekylgedele minna.

 

Igatahes, vesipiibust pidi tulema mitmeid kordi suuremal hulgal tõrva kopsudesse, ning see on kahjulikum kui 100 suitsu

ma ei usu, et sa iga suitsu asemel vesipiipu teed, et ta 100 suitsust kahjulikum oleks. kokkuvõtteks on ikkagi suits kahjulikum.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas vesipiibus üldse tõrva pole?

Minu arust vesi filteeris ära selle pasa vms?

 

Ise sain 10 pakki sütt kätte,homme ostan 3 pakki tupsi ja läheb nolifemiseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen 17. aastane, alustasin vist 8-selt. Maha olen proovinud jätta lugematuid kordi, aga kahjuks ebaõnnestunult. Suits on minu jaoks midagi väga tavalist.


-----------------------------------------------

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Msn: [email:1xfuobtr]Kermo_maine@msn.com[/email:1xfuobtr]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suitse teen juba 11'lt, praegu 17.Tahaks maha jätta, aga ei saa.Pilves peaga läheb meelest ära, et maha jätsid:dead:

Vesikas on kõige mõttetum asi, sellest ei saa ju kottigi - nonsense õhu ahmimine:huh:

well, sa ei saa järelikult vesipiibu põhimõttest aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen siis kokku teinud suitsu 1 ja pool aastat. Alustasin koos kahe sõbraga. Leidsime maast suitsupaki, kus oli mingi 15 tükki sees. Tegime selle paki vist kolme päevaga ära, tõmbasime ka siis alla, kuna olid juba väikesed kogemused olemas. Suits jäi lihtsalt külge, see oli nii mõnus asi minu jaoks. Ei ole kunagi teinud sellepärast, et tahaksin lahe olla, teen sellepärast, et see on lihtsalt nii mõnus asi. Ei ole teinud ka närvide rahustamise pärast suitsu. Tahtsin seda ka öelda, et ma olen nüüd maha jätnud, see juhtus kaks päeva tagasi ja nüüd ma olen kindel, et ma seda ka suudan.

Tõmbasin muidu tavaliselt sinist Bondi, algul sai tõmmatud Trendi ka. Muidu olen teinud veel Nexti, kui raha on olnud vähe, vahepeal tõmbasin ka halli bondi, siis kui üritasin vaikselt maha jätta. Olen proovinud tegelikult päris palju maha jätta. Esimene kord jätsin uuel aastal ja ma sain poolteist kuud ilma olla, teine kord jätsin suvel ja sain ka poolteist kuud ilma oldud. Oli ka vahepeal nädalasi pause ja ka kahe nädalasi. Ei ole pidanud ennast kunagi suureks suitsumeheks, aga tõmbasin muidu umbes 3 pakki nädalas. Joomiste ajal on mul läinud alati suitsu ropult, pool pakki või pakk ühe õhtuga ja siis vahest tuleb ka puudu.

Maha jätsin siis sellepärast, et alles hiljuti jäin emale suitsuga vahele ja ma tunnistasin talle ülesse, et ma teen suitsu. Eelkõige ma jätsin muidugi ühe kindla isiku pärast maha, aga muidugi ka iseenda tervise pärast. Olen muidu ka natukene sportlik inimene ning sport ja suitsetamine ei sobi kokku. See on küll jah veel hale, et ma olen olnud ilma 2 päeva, aga seekord ma tunnetan enda sisimuses juba seda, et ma ei tee rohkem. Mõistus ka pähe tulnud juba rohkem ja ei soovi enam suitsetada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas sa suitsetad? (TUBAKAS)

Palju päevas? -

Jätsid maha? Jah jätsin maha.

Kaua teinud pole? 6 aastat

Pole kunagi suitsu suhu saanudki? olen ikka :D

Kuidas maha jätsid? mm tegin 12-st aastaselt nädala aega suitsu (sõber õhutas) :D ning siis jäin isale vahele kuskil raudtee ääras põõsas ning sain kodus korraliku peapesu :D sellest ajast saati ei ole siis suitsu poole vaadanudki!


Rein_strauch@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegin kaks aastat, nüüd oled rohkem pühapäeva suitsetaja. Esimest korda proovisin suitsu klassikaaslastega 11-aastaselt. Niisama väljas suitsu ei tee, ainult pidudel teen põhimõtteliselt. Vesipiipu teen tihti, mõned tunnid tagasi tegin viimati suitsu ja vesipiipu.

Olen kuulnud, et Snus aitab hästi suitsetamisest lahti saada, kaks sõpra on vähemalt niimoodi lahti saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Snus ajab jah suitsetamise isu ära :)

 

Alustasin vägaa noorelt, aga läksin sügisel snus i peale üle, viimane pakk oli oktoobris. Aga jah, vahest kui olen joonud, siis olen teinud küll .(


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas sa suitsetad? (TUBAKAS)- EI

Palju päevas?- NULL PAKKI PÄEVAS

Jätsid maha?- POLE ALUSTANUDKI

Kaua teinud pole?- TERVE ELU

Pole kunagi suitsu suhu saanudki?- IKKA ON PROOVITUD

Kuidas maha jätsid?- PROOVISIN AGA EI MEELDINUD JA EI HAKKANTKI TÕMBAMA.

 

 

SUITSETAMINE SAKIB SAJAGA

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas sa suitsetad? (TUBAKAS)- EI

Palju päevas?- NULL PAKKI PÄEVAS

Jätsid maha?- POLE ALUSTANUDKI

Kaua teinud pole?- TERVE ELU

Pole kunagi suitsu suhu saanudki?- IKKA ON PROOVITUD

Kuidas maha jätsid?- PROOVISIN AGA EI MEELDINUD JA EI HAKKANTKI TÕMBAMA.

 

 

SUITSETAMINE SAKIB SAJAGA

 

no su signa sakib vast sajaühega...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.