Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

njh mul selles pull,et mulle ei anta:D

minust seda ju näha,et pole 18....ma väikene ja kõik terves räpinas teavad pmst mu empsi ja tema kaudu tuntakse ka mind,siis nad teavad et ma 11 aga 11 aastase kohta olen suht pikk niiet arvatakse ma 13 vms:D

Kuda siis saada?

 

Kuidas te saite kui alles alustasite?

 

---------- Postitused liidetud 15:03 ---------- Esimene postitus oli tehtud 13:21 ----------

 

saate öelda?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
njh mul selles pull,et mulle ei anta:D

minust seda ju näha,et pole 18....ma väikene ja kõik terves räpinas teavad pmst mu empsi ja tema kaudu tuntakse ka mind,siis nad teavad et ma 11 aga 11 aastase kohta olen suht pikk niiet arvatakse ma 13 vms:D

Kuda siis saada?

 

Kuidas te saite kui alles alustasite?

 

---------- Postitused liidetud 15:03 ---------- Esimene postitus oli tehtud 13:21 ----------

 

saate öelda?

 

Ära suitseta nii noorelt. Pole lahe...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
njh mul selles pull,et mulle ei anta:D

minust seda ju näha,et pole 18....ma väikene ja kõik terves räpinas teavad pmst mu empsi ja tema kaudu tuntakse ka mind,siis nad teavad et ma 11 aga 11 aastase kohta olen suht pikk niiet arvatakse ma 13 vms:D

Kuda siis saada?

 

Kuidas te saite kui alles alustasite?

 

---------- Postitused liidetud 15:03 ---------- Esimene postitus oli tehtud 13:21 ----------

 

saate öelda?

 

 

 

+1 riks.

 

küsi kitse tolguselt kui nälg nii suur-.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Viies päev ilma suitsuta, mõtlesin maha jätta ja nüüd üritan. Vahepeal küll selline tunne, et pane kasvõi kohe toas ette ja hakka tõmbama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Viies päev ilma suitsuta, mõtlesin maha jätta ja nüüd üritan. Vahepeal küll selline tunne, et pane kasvõi kohe toas ette ja hakka tõmbama.

 

Esimsesed 2 nädalat pidi kõige hullem olema, siis hakkab tagasi tõmbama.

 

Ise üritasin ka maha jätta vahepeal, nädala jooksul tegin mingi 3 tobi, siis mõtlesin, et nahhui ma ennast piinan niimoodi ja nüüd olen teinud siiamaani edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muidu, kas need Nicorette plaastrid ja nätsud aitavad? Olen palju kuulnud, et aitavad ja palju kuulnud, et sellist sitta ei ole mõtet toota.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muidu, kas need Nicorette plaastrid ja nätsud aitavad? Olen palju kuulnud, et aitavad ja palju kuulnud, et sellist sitta ei ole mõtet toota.

 

Ei aita, usu mind.

 

Olen 11 aastaselt saadik suitsu teinud olen praeguseks 17. Vahepeal olid mõned pausid kus ma " maha jätsin " 2 kuud max hakkasin jälle tegema.

Tõmban umb. paki päevas. Mõte on maha jätta küll aga... persse sellega mulle see meeldib ja poh need kopsud ja muu jant lasen tulevikul sellel muretseda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

teen alkoholi kõrvale, mis on paha harjumis kahjuks, kuna ma kipun päris tihti jooma.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sõber ennem hellas,et lähme ostame paki.

 

paneme rahad kokku 20.- ja 20.-

 

saame osta Marlboro Lights'i:D


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sõber ennem hellas,et lähme ostame paki.

 

paneme rahad kokku 20.- ja 20.-

 

saame osta Marlboro Lights'i:D

 

Ära hakka >_> Hiljem kahetsed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

teeen cherry choice :D:D

 

karm , haige vend oled siis ju.

 

miks kõik jätavad mulje nagu nad oleksid kõvad mehed ja lähevad "ise" ostavad paki?

tegelikult küsivad pompsidelt.

 

kõik panevad , et lähen ostan paki jne , kuigi enamus ei saa kättegi , ega ma ise ka ei saa :D


fgjjhdd0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no okey,

 

parandan:

 

Läheme sõbraga kohe laseme ühel tüübil osta.Mingi tüüp on siin räpsus,kes läheb ostab kui ütlen.Koguaeg passib poe juures.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no okey,

 

parandan:

 

Läheme sõbraga kohe laseme ühel tüübil osta.Mingi tüüp on siin räpsus,kes läheb ostab kui ütlen.Koguaeg passib poe juures.

 

 

novot :D meil on ka kohalik pomps , koguaeg säästumarketi juures , tuleb kohe ligi , et mis poest tahate :D


fgjjhdd0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
teeen cherry choice :D:D

 

karm , haige vend oled siis ju.

 

miks kõik jätavad mulje nagu nad oleksid kõvad mehed ja lähevad "ise" ostavad paki?

tegelikult küsivad pompsidelt.

 

kõik panevad , et lähen ostan paki jne , kuigi enamus ei saa kättegi , ega ma ise ka ei saa :D

 

Sellepärast, et ma saangi kätte ise?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.