Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tore vaadata kuidas lapsed kimuvad vanemate rahakotte tühjemaks. Ise suitsetan sammuti. Olen teinud seda päris pikka aega. Mõte oli küll, et jätaks maha, aga tahtmine ja soov seda teha puudub. Päevas läheb pakk ikka ära. Kimun enamasti " marbolo" või " philip morris"'t. Odav lõbu pole aga selle jaoks on raha alati.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõnikord on eritimõnus kui õhtul suitsule minnes tuleb välja et, pakk tühi ja pood kinni

Konipurk on alati ila täis, siis on küll hea tunne.

 

Proovisin maha jätta, 4 päeva pidasin närvitsedes ja kaaskodanikke sõimates vastu...

Sõber ei kannatanud seda ja andis mulle ühe, see aóli aga punane LD, võttis jalad alt aga mõnshja oli :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas sa suitsetad? Suitsetan küll, aga harva.

Palju päevas? Mõni päev ei lähegi, vahel nädalaid ei tee, kui tuju korras ja tegevust on pidevalt ning ei mõtle suitsetamisele.

Jätsid maha? Olen olnud vahepeal mõne aasta selleta, siis vahepeal tegin ja jälle siis mitte. Kuidas kunagi.

Kaua teinud pole? Maksimaalselt oli pausi napilt 2 aastat, 1 päev oli puudu täpselt kahest aastast. Alkohol rikkus ilusa ära ja nagu eikusagilt tekkis suits näppu...

Pole kunagi suitsu suhu saanudki? Oleks tore kui poleks ma kunagi tegema hakanudki, aga samas on see väga hea rahustav tegevus.

Kuidas maha jätsid? Jätan siis kui tahan, kuna sõltuvuseprobleemi ei ole. Tänaseks jälle paar päeva teinud pole, teen viimasel ajal vaid naisega olles, ilma temata ei vaja seda ka eriti. Temaga koos teen, üksi aga mitte ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.