Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Vittu, mingi 4-5 aastat kokku teinud, esimese tegin 4-5 aastaselt täpselt ei mäleta. Punane Marbs ikkagi (H) Vahepeal tegin ainult suvel, aga nüüd viimased 3 aastat tuimalt lasknud. Ega ei suuda maha jääta ka ei tea miks. Aga peaks vist xD


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suitsetan juba 3a igap2evaselt . Pakk p2evas, kuna jagad ka natuke. Proovisin maha j2tta mingi kuu sain, aga siis tuli j2lle isu :)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mingi 3a vist järjest suitsetanud, üks suvi vist jäi vahele kui ei suitsetanud :D 3 tundi tagasi tegin niiöelda viimased 5 tobi järjest :D üritan tänasest (1.augustist) mahajätta :D vaevalt, et õnnestub... see suits on ikka ilge ajudenuss, niipalju raha läheb sellepeale ja tervist. :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mingi 3a vist järjest suitsetanud, üks suvi vist jäi vahele kui ei suitsetanud :D 3 tundi tagasi tegin niiöelda viimased 5 tobi järjest :D üritan tänasest (1 juulist) mahajätta :D vaevalt, et õnnestub... see suits on ikka ilge ajudenuss, niipalju raha läheb sellepeale ja tervist. :S

 

Täna hakkas august..

 

Aga jah ise teen vahest. Aga eriti õnnelik ei ole selle üle , sest tervist ei taha väga rikkuda;/. Aga jah, ma teen üprisgi harva.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mingi 3a vist järjest suitsetanud, üks suvi vist jäi vahele kui ei suitsetanud :D 3 tundi tagasi tegin niiöelda viimased 5 tobi järjest :D üritan tänasest (1 juulist) mahajätta :D vaevalt, et õnnestub... see suits on ikka ilge ajudenuss, niipalju raha läheb sellepeale ja tervist. :S

 

Ise olen ka suitsetamisest s6ltuvuses, tervisest on mul ikka sitaks rohkem kahju, kui rahast, tervist ei saa raha eest osta !


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga jätke siis suitsetamine maha :S

 

Lihtne 6elda, k6ige raskem on maha j2tta, kui su s6brad suitsetavad . Lihtsalt yhtegi s6pra ei ole, kes ei suitsetaks :D .


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Paljud rддgivad , et jдtad maha siis on kohe parem jms , vдiksem rosk kopsuvдhki saada.. Sittagi. Kui jдtad maha , 1) lдheb mingi 10a , et ei oleks mitte mingit riski , et saaksid kopsuvдhi. 2) Niikuinii on tutvusringkonnas suitsetajad, seega oled sina passivne suitsetaja , mis on ju veel hullem.. Niiet jah , kellele peab see kopsuvдhk tulema , selle tuleb , kellele mitte sellele ei tule ka.

 

Ise olen 16 , varsti 17 ja olen tхmmanud 5-6 aastat , pдris tдpselt ei tea. Loodan , et minul midagi suitsetamisest ei juhtu (ptui-ptui-ptui) :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei suitseta, ei hakkagi. Üks lähedane inimene on kopsuvähki surnud, ei taha eriti et minuga sama juhtuks..


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aasta aega saaks kohe täis ,

 

Olin haige, ei teinud 4 päeva suitsu , nüüd terve ja siiamaani pole suitsu teinud ehk [ 16 ] Päeva ilma suitsuta . v.a. üks päev , kus tegin , ei tea miks.

 

Igatahes , jätsin maha.


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jajamhh , esimese suitsu tegin 10 aastaselt kui leidsin maast helesinise trendi suitsupaki. , siis tegin umbes kuu aega sõbraga koos (loomulikult mitte 1 trendi pakki) . sõber läks minema , mina ei teinud enam , ta jätkas ja teeb siiamaani . :D

 

Sain umb 12 , hakkasin uuesti tegema ... ja teen siiamaani , I'm 16 . kohe 17 .


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.