Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Tavaliselt, kui ma millegagi tegelen, siis hakkan jalga väristama, ei tea miks... Närin küüsi ning küünte äärtest nahka. Närin põskede nahka. MA ei suuda lihtsalt ilma närimiseta olla, peab koguaeg suu käima...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu 1 kiiks on see, et ma näen tulevikku vms..

Mitte, et ma seda ise ennustada saaks, aga nt näen mingit unenägu..

ja siis mingi nädala/kuu ajapärast tuleb täpselt sama koht reaalselt ette (nt vaatan õpetajale otsa ja ta käeliigutusi, siis tuleb meelde, et ma olen seda hetke juba näinud unes vms)

ja alati ma mõtlen seda endapeas, et mis moodi see võimalik on.. et ma unes või kusagil nägin seda kohta ette..

 

Sama.. Mul mingi 3-4 korda juhtunud :O Ma mõtlesin, et ma olengi ainuke, kes seda näeb ette. :D

 

Ise närin ka mingit asja koguaeg. :D Nt küüsi, pastakat jms.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sama.. Mul mingi 3-4 korda juhtunud :O Ma mõtlesin, et ma olengi ainuke, kes seda näeb ette. :D

 

Ise närin ka mingit asja koguaeg. :D Nt küüsi, pastakat jms.

 

dejavu on sitaks levind


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oeh, nüüd on minu kord siis Kiiksud ära mainida. Esiteks on ADD ehk Tähelepuudumatus, siis on asjade närimine, Külmkappi maania, huulte närimine, Filmide, mängude inimeste käitumiste liigutuste järgi tegemine ning see on pikkajaline, siis kindlasti see, et kui mängus läheb halvasti siis tavaliselt sulgen ma mängu ja deleten mängu. Kõige kummalisem on see minu juures, et näiteks, kui paljud hakkavad üht lugu fännama siis automaatselt, ma hakkan seda lugu vihkama, ma ei tea millest see tuleneb, siis käitun vahest ikka VÄGA imelikult, räägin liiga kiirest, msnis nagu oleksin täiesti teistsugune inimene, ei meeldi kui palju asju on miniseeritud windowsi taskbaril. Ma ei suuda ennast pikaajaliselt kontrollida, Rahakott ja telefon on alati vasakus taskus, võti ja tasku lapp paremas.

Kindlasti ma ei saanud kõik kiiksud kirja, kuna kindlasti on mul neid kiikse veel, mida ma ise ei tea või ei tunnista...


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oeh, nüüd on minu kord siis Kiiksud ära mainida. Esiteks on ADD ehk Tähelepuudumatus, siis on asjade närimine, Külmkappi maania, huulte närimine, Filmide, mängude inimeste käitumiste liigutuste järgi tegemine ning see on pikkajaline, siis kindlasti see, et kui mängus läheb halvasti siis tavaliselt sulgen ma mängu ja deleten mängu. Kõige kummalisem on see minu juures, et näiteks, kui paljud hakkavad üht lugu fännama siis automaatselt, ma hakkan seda lugu vihkama, ma ei tea millest see tuleneb, siis käitun vahest ikka VÄGA imelikult, räägin liiga kiirest, msnis nagu oleksin täiesti teistsugune inimene, ei meeldi kui palju asju on miniseeritud windowsi taskbaril. Ma ei suuda ennast pikaajaliselt kontrollida, Rahakott ja telefon on alati vasakus taskus, võti ja tasku lapp paremas.

Kindlasti ma ei saanud kõik kiiksud kirja, kuna kindlasti on mul neid kiikse veel, mida ma ise ei tea või ei tunnista...

 

Kui ausalt, jah mul sama selline :D :d


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

well, ma olen suht lohakas, noh, asjad jäävad sinna kus ma neid viimati puudutasin, võtan teisest toast raamatu ntx, siis siinna tagasi ei vii seda.

Kuigi enda ümbrus peab alati korrektne olema


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

"ah?!" on nagu parasiitsõna. isegi kui saan aru/kuulen kedagi midagi ütlemas mulle, küsin kohe vastu ah?!

nätsuta ei saa olla, koguaeg peab näts suus olema. Kui nätsu pole hetkel siis närin hambaorke või midagi sellist. Pole suitsetaja.

Rahakott peab olema alati paremas tagataskus, telefon ka paremas ning võtmed on suva millises.

Lõksutan neid puldikaanesid mis seal taga on.

Õpitud peab olema igapäev enne kella 5t.

 

jne..


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Iga päev suurel vahetunnil, teen vähemalt 2 suitsu.

 

suurel vahetunnil?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline joonaster
suurel vahetunnil?

 

ta mõtleb vast söögivahetunnil

 

endal peavad koguaeg võtmed paremas taskus olema ja rahakott vasakus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kaotan või lõhun aastas vähemalt 3 telefoni, 3 paari võtmeid ja hulgaliselt raha. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
"ah?!" on nagu parasiitsõna. isegi kui saan aru/kuulen kedagi midagi ütlemas mulle, küsin kohe vastu ah?!

Lõksutan neid puldikaanesid mis seal taga on

 

Mul ka see 'ah' teema. Saan ise jutust aru, kuid ütlen ah, kindluse mõttes alati palun korrata :D .

Puldikaantega sama lugu, pidevalt on lõhkised :O


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul ka see 'ah' teema. Saan ise jutust aru, kuid ütlen ah, kindluse mõttes alati palun korrata :D .

Puldikaantega sama lugu, pidevalt on lõhkised :O

 

Hehe. Mul pmst sama asi , ainult "ah" asemel ütlen "Kuidas palun?" :D Teistel viskab veits üle juba , ei tea , ei saa kuidagi lahti sellest.

Ja see on kah, et katsun läbi pükste et kas telefon on ikka alles ja kui esimese katsumisega ei tunne mobla läbi tasu lähen paanikasse ja hakkan ruttu otsima , tuleb välja et teises taskus on telefon - umbes nii...


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arvatavasti ADD, siis telefon peab alati olema paremas tasku, võtmed ja mp3 vasakus ning rahakott vasakus taga taskus. Iga kord köögist mõõdudes vaatan külmkappi, kuigu tean ega seal midagi uut pole juurde lisandunud, huult hammustan, näppe raksutan. Rahatähed rahakotis suuruse järjestuses, lühimälu sitt, kui asi tähtis polnud. Ajataju üpriski sitt. Koguaeg koolis on kätel mingi paar pastaka triipu, nagu wtf kust need tulevad.

 

Ja noh nüüd praegu hakkasin ahju kütma (Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul see et panen teleka heli siis peab olema kas 0 lõpus või 5. :P asjad koolis laua peal, järjestan suuruse j2rgi. Mul rahakott taga paremas võtmed vasakus mobla paremas ja koolis pastakas ka vasakus. oma toas olles tõmban mõlemad kardinad võrdselt keskele(kui juhtun vaatama ,et ei ole ees vms)

On ka muid , i just dont know :D. btw ma ple hull, lihtsalt saan olla ilma neid tegemata aga imelik veitsa :P

Viitsimist ka pole vahest. Ntx kellegiga vaidleme millegi üle, ntx kuskil vaidleme kes istuma peab siis ma ei viitsi seal möliseda mingi 5 minta, annan talle.

etc, Suudan vastu panna kui on suuremat kanti asi. A siis kui keegi käest kisub, see lihtsalt nõme.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.