Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mul kah külmkapi kiiks :D võin seda 1000 korda niisama päevas lahti teha ja 2 min. sisse passida, isegi kui keegi pole sel päeval poes käinud,

ja kui ma midagi teen näiteks vaatan telekat vnii siis kui keegi minuga räägib ma ei pane ma põhiliselt mitte kunagi tähele :D


Luck or Skill , Kill is Kill

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu kiiksud siis:

Külmkapikiiks, ehk siis käin päevas vähemalt paarkümmend korda vaatamas külmkapi sisse, et mis seal on, kuigi tean, et keegi pole veel poes jõudnud käia.

Mul on vaja kõik kontserdipäevikud jms korralikult ära vormistada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea pole mingeid väga erilisi 'kiikse' .. kui kööki lähen alati vaatan külmkappi ja pesen käed ja kes saaks vastu kõrvaklappide juhme närimis tungil :)

 

---------- Post added 04-07-11 at 17:52 ----------

 

Ja mõnikord on see ka , et lihtsalt vahin ekraani ei kuule ega tunne midagi ja pilt läheb uduseks ? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul kah külmkapi kiiks :D võin seda 1000 korda niisama päevas lahti teha ja 2 min. sisse passida, isegi kui keegi pole sel päeval poes käinud,

ja kui ma midagi teen näiteks vaatan telekat vnii siis kui keegi minuga räägib ma ei pane ma põhiliselt mitte kunagi tähele :D

Kahjuks on endalgi nii ja see pole tore. Varsti jälle vaatama. ;)


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pesen käsi kahtlaselt tihti (kõik algas sellest, kui tuli seagripp enne seda sellest ei hoolinud)

Siis veel see, et mulle ei meeldi korralagedus, kuigi ise koristada ei viitsi. Ja ma sätin kõik juhtmed jms alati korda.

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu Kiiksud siis , et

 

Mul pidevalt kõht tühi , aga kui toitu on , ema on valmis teinud , siis kõht jälle täis , Ei tea miks :D , Aga siis ei taha enam süüa :D

 

siis , mull meeldib asju lahti võtta :D , Kõlareid , Tehnikat pmst , aga kokku ei viitsi panna , :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

külmkapi kiiks oli , enam pole nii väga ja muidu on ntx see , et kui mingi normal eit tleb t2naval vastu siis mul on mõtted mingi sellised et täitsa vi**us kui kena , ma küll ei suuda temast mõõda minna :D , siis k2in nagu mega korralikult vms


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul lähevad kõik asjad koguaeg katki.


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1)Kõik asjad peavad mingise objekti suhtes sirged olema. (No mitte kõik asjad aga enamus asju mis lauapeal on (minu lauapeal ja koridori lauapeal)).

2)Eelnevalt mainitud külmkapi kiiks.

3)Pesen käsi jube tihti.

4)Joogi -klaasid/tassid peavad kapis olema ilusti nii, et ei puuduta üksteist ja kapi uksed lähevad ilutsi kinni.

Sellised kiiksud on siis minul:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul on siis kõige hullem see külmkapi kiiks :D

Kuigi ma tean, et külmkapis pole mitte midagi, käin ma ikkagi päevas vähemalt paarteist korda külmkapi sisu vaatamas.

 

Kunagi oli selline pull ka, et mul oli iga väiksema asja pärast vaja käed kuidagi ära pesta.

 

Jaja, kontserdipäeviku ma pean imeilusti ära vormistama. Lihtsalt tahan ja ka vormistan. Omapärane kiiks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.