Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Ma pean muusikat kuulates tihti kontrollima ühte kõlarit, et kas häält ikka tuleb või mitte, kuna sellel oli 1kord halva ühenduse pärast sellised augud, et vahepeal heli puudus XD. Kindlasti on väga palju veel ja mõni eelmainitugi.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nagu alguses mainiti siis sama mul, ei suuda vait olla, tunnis ega mitte kuskil


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mul samasugune asi,et mind lihtsalt häirib,kui keegi jätab omas asju ripakile jne.

nt ,tüdruk jätab oma kreemid ja asjad igale poole laiali:D

kui käin teiste juures ja näen milline kodu ,siis mul lihtsalt hakkab paha vaatata,naq tahaks koristama hakkata:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Iga õppeaasta esimesel ja viimasel veerandil hinded väga sitad, arvan, et pole ainuke.

Samuti ei viitsi õppima hakata kuidagi, üritan küll kella 8ks õpitud saada, aga tihti venib see aeg pikemaks


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

õppida ei viitsi vapse. õpikud on kõik mööda tuba laiali, kui hommikul ärkan, korjan õpikud kokku ja panen voodi peale. sorteerin vajalikud õpikud välja ja panen kotti. ülejäänud jäävad voodi peale. õhtul magama minnes viskan õpikud põrandale ja hommikul ärgates jälle sama rituaal.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
õppida ei viitsi vapse. õpikud on kõik mööda tuba laiali, kui hommikul ärkan, korjan õpikud kokku ja panen voodi peale. sorteerin vajalikud õpikud välja ja panen kotti. ülejäänud jäävad voodi peale. õhtul magama minnes viskan õpikud põrandale ja hommikul ärgates jälle sama rituaal.

 

Hah, ausalt öeldes naljaks lugeda, et ma ainuke ei ole. :D

Ma ei õpi absoluutselt, jätan meelde nii palju, et klassi läbida. Hetkelgi mitu õpikut voodi peal, õhtul enne magama minemist voodi kõrvale põrandale, hommikul kott voodi peale ja vajalikud õpikud sisse, ülejäänd voodi peale.

Ma olen laisk kõiges mis puudutab õppimist, isegi kõige parema tahtmise juures ei suuda ma näiteks üle 15 minuti õppida.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul pole ikka veel tunniplaan peas, ulme korralagedus on mu laua peal - sitaks suur laud ka - kogu laud on paksult pahna ja õpikuid ja muud paska täis.

Oma toas meeldib süüa ka, aga samas ei meeldi neid taldrikuid n stoofi ära viia - mõni nestea vms pudel on juba mitmendat kuud tõenäoliselt juba siin laua peal, kuigi vahel viskab üle küll et nii lagane laud on, siis panen õpikud ilusti aga muu kraam mis väga vajalik kellelegi pole jääb ikka lauanurgale. Viimased paar kuud pole mingit tahet koolis käia ka olnud, ei mäletagi viimati kunas suutsin nädal aega iga päev koolis käia. Ahjaa, õppimise kohapealt ka see komme, et võtan mingi paar vihikut-õpikut enda ette lahti ja pastakas ka laua peale, et kui ema vms tuleb siis saan uhkelt näidata, et jaa... ma õpin... Muusikata ei saaks ma üldse elada, päevagi mitte, harjunud juba kui kõrvaklapid koguaeg kõrvas on, nagu selline mugav tunne vms, isegi siis kui midagi sealt ei tule. Teatud seltskonnas, kus tean, et mõnel vennal on minu kohta mingi eelarvamus käitun teisiti kui tavaliselt, aga ma arvan et see on mingil määral kõigil olemas. Vahepeal kuulen ka eriti kanti asju, ei suuda isegi näidet tuua selle kohta, aga naerda on palju saand sellepärast.

 

Ma arvan, et minust tänaseks kõik.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga tihti kui tunnen, et on vaja vetsu minna, siis vetsus passides läheb häda ära, lähen tagasi arvutisse/teleriette, kordub.

Pudelist juues kakun alati selle suure sildi küljest ära ja pärast olen ise pahane, et ei saa taaraautomaati panna.

Öösiti kui on väga soe siis vahetan voodit mitu korda, et külma madratsi/padjapeal olla jälle.

Väljas käies, koolis olles ostan alati mingit snäkki jms ja jagan kõigile laiali, vahepeal ise ei saagi, aga seda selleks, et enda mustematel päevadel teistekäest tagasi midagigi saada.

Eks neid kiikse leidub veelgi, peaaegu igaüks on eriline oma kiiksude poolest :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui ninanokin söön ninakollid ära. Teab keegi kuidas sellest lahti saaks?

 

Pane sinepit ninna, alguses on tunne, et kena kollane koll, hiljem on natuke erinev ehk, aitab


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

raiskan raha kohe ära pmst , mõlapidamatus , keegi räägib midagi siis ütlen koguaeg mh mh mhmh v noogutan pead siis küsib mis rääkisin hui mäletan . vaatan külmkappi pidevalt . ja see ka et ema ostab igakuu mulle jalanõusid kuna koguaeg tahan erinevaid :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
raiskan raha kohe ära pmst , mõlapidamatus , keegi räägib midagi siis ütlen koguaeg mh mh mhmh v noogutan pead siis küsib mis rääkisin hui mäletan . vaatan külmkappi pidevalt . ja see ka et ema ostab igakuu mulle jalanõusid kuna koguaeg tahan erinevaid :D:D

 

Viimane küll kiiks pole, pigem hellitatus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Puuduvad


Master

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Stoner , see ongi mu kiiks :D

Tuba ka suht sassis :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ok, minu kiiks on siis järgmine.

Lõpetasin keskkooli hõbedaga, aga ei suutnud ühegi päeva tunniplaani meelde jätta. Koguaeg liikusin massiga kaasa ja kui kooli hiljaks jäin tuli õpetajate toast läbi käia. Kurb, aga tõsi.

 

Kõik kirjalikud tööd jätsin viimasele hetkele,kuigi ei oleks kulunud 10min, et neid ära teha. Väga hea kuulmismälu, aga kõik mis raamatust loetud saab ununeb kiirelt.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3nX
1. Loomulikult eespool mainitud ''kylmkapi kiiks''

 

2. Vahest j22n midagi Kauaks vaatama Lampi ja midagi muud ei kuula :D

 

3.Ytlen endale NT: Ni nyyd 6pin 2ra ! , 2 Minuti p2rats olen arvutis/magan/Muid tegevusi tegemas:D

 

Mul sama kui midagi kaua nt telekat jään vaatma ei taju mitte midagi ega kuule ja ei vasta :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.