Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Kui cs-is pingeliseks läheb panen ma 2 näppu perse endale.

 

ja mis sellest kasu on siis? rahuldab sind?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

pesen hambaid tavaliselt silmad kinni..ja aega kuidagi väga kiiresti lendab seda tehes...ümmisen duši all...tõmban tihti käega üle juuste sest äkki soeng sassis vms ...vahe peal tänaval või koolis teean pearinge natuke....mõni rõve asi tuleb meelde või näen mõnda rõvedat asja näitkes mingi kole mära siis suht võpatan/värisen ( see on paha, teise suhtes väga ebaviisakas) ja neid asju on veeel ja veel agaei meenu hetkel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Apparently.

 

Kui csi kiiksudest rääkida siis klikkan spray nuppu iga natukese aja tagant, kuigi tean et alles tegi logo :D

 

Täpselt sama asi, ja siis mingil põhjusel arvatakse, et wh :D kui üritad seina peale spray lasta ja midagi ei tule xD


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pastakaga sordimine vihiku jms kaantele,pastakaotsa närimine, võtmetega mängimine jms.

Ükskõik mida ma joon siis tavaliselt jätan alati kerge põhja alles, lõpuni ei joo..

Siis lausetele kahe punkti lõppu panemine jms..

Kurat neid kiikse on palju. :D


Nice postcount huh? :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

näiteks midagi vihikusse sodin siis peab olema ühtlane , ennem ei lõpeta :D

ja rsis näiteks kotis on herbid , runed ja gemmid siis panen need asjad kokku :D


raputa palju tahad , viimane tilk jääb ikka püksi :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1. Kodus ma ei suuda niisama lihtsalt kunagi istuda. Ma pean alati sööma midagi. Vahel kui midagi ei ole siis söön mingit suhkrut või siis tavalist võid, aga ma pean lihtsalt midagi sööma. Arvuti taga olles õnneks ma unustan selle asja ära.

 

2. Telekat vaadates peab pult olema minu käes. Näpin koguaeg puldil seda klappi, mis neid patareisid seal katab. Eile murdsin näiteks ühel puldil selle konksu ära. Ma lihtsalt pean seda näppima.

 

3. Koolis, tunni ajal ei suuda ma ilma sodimiseta. Alati kui mingi kuulamine või midagi sellist on siis ma pean sodima paberile midagi. Joonistan mingeid ruute ja lillesid (hale suht). Füüsika tunni ajal joonistan ennast kogu aeg, et milline ma tulevikus tahaksin välja näha.

 

4. Mulle meeldib näppude pealt nahka nokkida ja siis pärast selle ära süüa. (rõve)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Alati kui autosse lähen, tõmban turvavöö peale:S


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sama mis paljudel:P

järjestan rahakotis rahatähed väiksemast suuremani.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mul kah cs-is see spray teema:P

peaks nats cs-i muutma:PLOL

 

sama värk :D :D ja see ka et telefon peab koguaeg mu l2hedal olema :D

Käin pidevalt külmkapi kallal ning uurin, ega head stuffi juurde pole tulnud.

 

ja vot see sama värk on ka mul ja k66gis ma k2in k6ik kappid vaatan yle et 2kki on midagi uut :D


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui esimese katsumisega läbi pükste ei tunne oma telefoni satun julmalt paanikasse et keegi on pätsa pannud või olen kuhugi unustanud , aga siis tuleb alati välja et olen telefoni kuidagi nii taskusse pannud et see rahakoti vahele on sattunud :D

 

sama siin :D


raputa palju tahad , viimane tilk jääb ikka püksi :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

tihti tulen oma toast välja ja siis mõtlen mis ma tegema pidingi ja lähen lihtsalt tagasi . :P


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.