Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Millest/kellest tunned kõige enam puudust?

Soovitatud postitused

Ausalt?

Ma arvan, et ma tunnen kõige rohkem puudust sellest heaolu tundest, mis mul vahepeal on. See õnnelik tunne, kus ma olen rahul asjadega.

See ei tähenda seda, kõik peab hästi olema... Osad asjad võivad kindlasti valesti ka olla, kuid õnnelik võib olla ka lihtsate asjade üle. Tass teed teeb mind õnnelikuks ja mugav padi teeb mind õnnelikuks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõige enam tunnen puudust vanadest aegadest.

Ning ka suvest juba.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellest, kui ilmad lähevad soojaks ja lumi ära sulab - saab õues korvpalli mängima hakata ja sõpradega väljas käia.

Kohusetundest - Enam lihtsalt ei viitsi nii palju õppida. Ained läinud kuidagi lihtsamaks ja ei tunne vajadust õppida, kuigi hakkan kevadel 9. klassi lõpetama.

Suvi - igasugu laagrid, palju sporti ja õues viibimist.

Kevadvaheaega - Rakvere Gümnaasiumisse sisseastumiseksameid tegema.

 

Rohkem praegu ei tulegi. Küll siis lisan, kui midagi veel. :)


Foorum pole peldik, kuhu peaksid Sa s*ttuma !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ausalt?

Ma arvan, et ma tunnen kõige rohkem puudust sellest heaolu tundest, mis mul vahepeal on. See õnnelik tunne, kus ma olen rahul asjadega.

See ei tähenda seda, kõik peab hästi olema... Osad asjad võivad kindlasti valesti ka olla, kuid õnnelik võib olla ka lihtsate asjade üle. Tass teed teeb mind õnnelikuks ja mugav padi teeb mind õnnelikuks.

 

sama siin, mingi 2-3 kuud tunnen heaolu tundest puudust :/

Vahepeal olin rahul asjadega aga see oli nii natukeseks ja see on muidugi kadunud juba:(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Need vanad head ajad, kus sai sõpradega mereääres õlle limpsitud!

Olid ajad, olid ka viiesajased.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Antud hetkel.. hmm.. ühest suurepärasest reisist palmide all koos suurepärase neiuga. Sellest täiesti piisaks.

Just selline reisi koht, kus turiste on väga vähe ning kus kohalik rahvas oleks väga lõbus. Midagi taolist.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ühest väga heast tüdrukust :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Suvest :D

 

mina ka:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tunnen puudust lapsepõlve sõpradest. :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sajast asjast tunnen puudust.

Ma tunnen puudust, et pole aega nii palju kui võiks olla - päevad võiksid olla 30h pikad, saaks üle 5 tunni magada ja jääks aega ka elu nautida, muidu on nii rutiinne - ärkad, kooli, koju, magama.

Tunnen puudust, et pole suve. Olen kindel, et enamus meist tahavad suve - kohustustest prii, või siis just vastupidi, nooremad saavad tööd teha ja suvel taskuraha teenida. Ilueedid saavad pruuniks ja saab rannas ujumas käia - bikiinides neidude kõrval - mõnna mõnna. Suvel pole mingit rutiini - võtad pundi kokku, lähete chillite-grillite, paar õllet ka ja tuju hea. Kurat, seda juttu kirjutades tuleb räme sašlõki isu - ega üldse ei taha ju.. Noh jah, 3 kuud on veel ainult jäänud, tegelikult pole see midagi nii kauge aeg, alles ju oli see aastavahetus ;)

Tunnen puudust tüdrukust, kes elab Rakveres ning keda ma iga nädalavahetus näen - vahepeal läheb ka kehvemini ja iga nv päris ei kohtu ka.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.