Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Millest/kellest tunned kõige enam puudust?

Soovitatud postitused

VIP

Krossikast, krossirajast, suvest

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tunnen puudust tõelistest asjadest. u know?

 

Tunnen sellest puudust, et ma koguaeg tunnen millestki puudust. Koguaeg oleks nagu midagi puudu.. Aga ma ei mäleta millal ma viimati tundsin midagi sellist, et "mida rohkemat tahta" tunnet.

 

Tõelised ja päris asjad on need mida ma taga igatsen. u know?

Tõelised inimesed ja päris inimesed.

Inimesed kes ongi täpselt sellised nagu nad on. Ei ole mitte keegi teine ja ei ole mitte miski muu. Ütlevad asju nii nagu on ja elavad nii, nagu nad tahavad. Ei ole mingeid ümberaugu jutte ja mingeid asju mis jäävad ütlemata selle pärast, et "nii ei saa öelda". inimesed kes elaksid, mitte ei istuks ja ootaks vaikselt enda lõppu.

Kurat, selliseid inimesi tahaks kes ütlevad, kui neil raha pole, mitte ei too mingeid cover up valesi!

Tahan selliseid inimesi kes saavad aru, kui ma ütlen, et ma ei viitsi või ma ei taha täna. tahan, et asjad ei oleks nii kuradi keerulised. Igal asjal pole mingit kümmet teist tähendust. Mõni asi lihtsalt tähendabki seda, mida ta tähendab.

 

Ja päris asjadest tunnen puudust.

Tunnen puudust sellest mis mul väiksena oli ja ma jälestan ilmselt kõike mis mul praegu on(va mu elukaaslane)

Ma olen nõmmel ülesse kasvanud ja suurema osa oma lapsepõlvest ma elasin selle nimel, et

ma saaks vihmaussidega mängida ja muru süüa.

ja nüüd ma elan kesklinna mingis uhkes korteris, saan head palka ja ostan endale riideid. Käin väljas ja olen "seltskondlik" inimestega kes on sama feigid, kui ebayst ostetud rolex.

Elu on lihtsalt 9-5 ja selline tunne on, et elaks nagu karbis.

See pole päris elu ja need pole päris asjad. Ükskõik, kui palju ma asj ei osta, või ükskõik mida ma teen- see vastik surutud tunne ei kao ära.

Ma tahaks päris asju ja päris elu.

Ma tahaks maal elada ja lihtsat elu elada, ma ei taha mugavusi ja ma ei taha isegi mitte endale uhket bemmi.

Ma tahan lambaid ja ma tahan külgkorviga mootor ratast, ma tahan kalalle sõita ja isegi, kui ma mitte midagi kätte ei saaks, ma tahaks seda teha.

Ma tahaks heina teha ja ma tahaks lõkkevalgel istuda oma koeraga(mul pole isegi mitte koera!)

ma tahaks neid asju elus, mis on päris. Ma tahan eemale sellest kuradi vastikust linna elust, sest siin pole mitte midagi head.

 

 

Ma tahan elada. U know?

 

 

Sorry, kui see ei ole selgelt kirjutatud ja, kui siin on kirjavead.

Aga täpselt nii ma tunnen hetkel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma tunnen puudust oma sõbrast,kes läks Saksamaale elama.:-(

Eelmine aasta ta suri koolitulistamises.:-(Peale seda on minu elu olnud suhteliselt jama,kuna ta oli minu parim sõber.:-(


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vahel tunnen puudust sellest et olen 10 aastane ja ehitan sõpradega talvel lumeonne, jooksen suvel vihmakäes ringi , käin metsas seiklemas , kohati tunnen puudust ka sellest ajast kui tulid need 7Days saiakesed mida sai mingis väikses poes iga päev ostmas käia, ja mingist heast topsi jäätisest mille paki peal oli mingi notsu... Krossi jäätis vms oli vist... Maitea elu on kuidagi igavaks läinud kohati... Väiksena tundus kõik palju ilusam.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vahel tunnen puudust sellest et olen 10 aastane ja ehitan sõpradega talvel lumeonne, jooksen suvel vihmakäes ringi , käin metsas seiklemas , kohati tunnen puudust ka sellest ajast kui tulid need 7Days saiakesed mida sai mingis väikses poes iga päev ostmas käia, ja mingist heast topsi jäätisest mille paki peal oli mingi notsu....Krossi jäätis vms oli vist... Maitea elu on kuidagi igavaks läinud kohati... Väiksena tundus kõik palju ilusam.

 

Krossu jäätis oli tegelt :D sul on õigus, see oli nagu ÜLIHEAA jätt : )) kahju et enam pole:-(


bikeComponentsAll_BMX_Red_Racer_Tires1-resized200.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vahel tunnen puudust sellest et olen 10 aastane ja ehitan sõpradega talvel lumeonne, jooksen suvel vihmakäes ringi , käin metsas seiklemas , kohati tunnen puudust ka sellest ajast kui tulid need 7Days saiakesed mida sai mingis väikses poes iga päev ostmas käia, ja mingist heast topsi jäätisest mille paki peal oli mingi notsu... Krossi jäätis vms oli vist... Maitea elu on kuidagi igavaks läinud kohati... Väiksena tundus kõik palju ilusam.

 

7DAYS(L)

 

seda müakse suht igalpool ju ,

 

tunnen puudust headest hinnetest ja suvest ,


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Igatesen ka suht isa, pole ammu näinud :(

Suvi ka^^


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

igatsen oma raisku läinud 10 aastat, mis ma oleksin võinud veeta rulaga sõitmisele ja nüüd väga pro olla, aga ega hetkel ja viga pole :)


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vahel tunnen puudust sellest et olen 10 aastane ja ehitan sõpradega talvel lumeonne, jooksen suvel vihmakäes ringi , käin metsas seiklemas , kohati tunnen puudust ka sellest ajast kui tulid need 7Days saiakesed mida sai mingis väikses poes iga päev ostmas käia, ja mingist heast topsi jäätisest mille paki peal oli mingi notsu... Krossi jäätis vms oli vist... Maitea elu on kuidagi igavaks läinud kohati... Väiksena tundus kõik palju ilusam.

 

Täpselt! Olen sinuga nõus. Üks päev meenus kui ma olin umbes 8 aastane ja mängisime paljude sõbradega seda ''Uka uka mina prii'' Oli nagu suur mänguplats ja selle mänguplatsi ümber olid majad ja siis jooksime seal ja palju funni sai. Praegu mõtlen, et tahaks uuesti mängida ja olla 8 aastane. Väga igatsen, nüüd on elu selline, et õpi õpi ja õpi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täpselt! Olen sinuga nõus. Üks päev meenus kui ma olin umbes 8 aastane ja mängisime paljude sõbradega seda ''Uka uka mina prii'' Oli nagu suur mänguplats ja selle mänguplatsi ümber olid majad ja siis jooksime seal ja palju funni sai. Praegu mõtlen, et tahaks uuesti mängida ja olla 8 aastane. Väga igatsen, nüüd on elu selline, et õpi õpi ja õpi.

 

Sama siin, vahepeal tahaks ikka väga seda aega tagasi, kus naabrihoovis sai "tukikat" mängitud, liivakastis "losse" ehitatud ja siis mudelautodega seal rallitud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täpselt! Olen sinuga nõus. Üks päev meenus kui ma olin umbes 8 aastane ja mängisime paljude sõbradega seda ''Uka uka mina prii'' Oli nagu suur mänguplats ja selle mänguplatsi ümber olid majad ja siis jooksime seal ja palju funni sai. Praegu mõtlen, et tahaks uuesti mängida ja olla 8 aastane. Väga igatsen, nüüd on elu selline, et õpi õpi ja õpi.

 

Heyhey uka uka !

 

Sinu juttu on pea võimatu uskuda, sest kui sa veel väike olid, ma arvan, et seal peale weedi ja joindi muud polnudki. :torch:


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

underwater kiss.. (L)


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

30+ Celcius :3

Isast [Err , elab Tallinnas , käib külas nv, aga ikkagi , töö ]

Kala tahan püüda ! T.T [Merel]

Ammu lahkunud merisigadest , Tiku ja Taku , best .

 

Aga noh

Nagu raamatus : Surnud on surnud , nende taganutmine ei too neid tagasi , [Ehk mine edasi oma eluga ja see käis mu merisigade kohta]

 

Out

 

~Ficke. (:


3razs.pngadventurelog.php?u=Ghost_Ivan

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.