Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Millest/kellest tunned kõige enam puudust?

Soovitatud postitused

mul oma perest täiesti pohhui, kui õde sureks oleks veits kahju, aga kõige rohkem oleks kahju mu vanast klassiõest, kes inglismaal koolis praegu, ei näe teda enam niipalju kui vanast, saime julmalt hästi läbi ning ta oli väga ilus minujaoks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Burgerist :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tunnen puudust vanaemast(päriselt) - ei mäletagi teda enam eriti ja ei saanud eriti palju koos olla temaga:(


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pac'ist.

 

mingi värk on et tuleb 2014 tagasi;)

 

muidu 2pac ist tunnen ka natuke puudust:P


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tunnen väga puudust oma vanadest sõpradest,kolinud olen suht palju :S

 

Tahaks ikka jälle nende kõrval elada,ma olen tagasihoidlik inimene ja mul on raske sõpru uues kodukohas leida :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ühest tüdrukust, kellel on super välimus, iseloom ja absoluutselt kõik tema juures..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mingi värk on et tuleb 2014 tagasi;)

 

muidu 2pac ist tunnen ka natuke puudust:P

 

Pac jah, aga traa võiks see 2014 aasta värk tõsi olla. '

No vaata seda: YouTube - IS TUPAC ALIVE? TUPAC RAPPING ABOUT OBAMA, HILLARY CLINTON AND TI (was this recorded in 2009?)


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ikka suvest, sest siis on kõige rohkem erinevad võimalusi mida teha. Ükspäev saad sõbraga kokku käid rattaga sõitmas, siis lähed sõpradega kas kinno või matkama. Iga suvi käin kuskil jaögrattamatkal mis on minuarust väga lahe. Võtad paar sõpra kaasa (nii 4-6 kesi) ja hakkad väntama samal ajal Eestimaa loodust vaadates. Suvi on selle pärast hea, et siis ma suudan ennast välja lülitada muredest mis mul kooli ajal on ning nautida mõnusat kuid heitliku Eesti suve.

Veel tunnen puudust sellest, et mul pole sügis ega kevad vaheaga ning kool kus ma käin on tundide koorumus üsna suur. Tunnen ka puudust ühest head sõbrast kes läks välismaale elama ning ainult skype/mobiiliga saab suhelda.

 

Neid asju on isegi veel kuid ma arvan et need on tähtsamad.


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

nu suht suvest


Niisama.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
pepust tussust ja tissist.

 

Äge vend, joo teed.

 

Suvest, nagu kindlasti kõik (L)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.