Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Kokkutulek.

Soovitatud postitused

VIP

Oleneb t2iesti kus see asub =)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelt te võiksite teha nii, et administratsioon paneb ise mingi gruppi kokku.

Inimesed kes on silma jäänud ja kellel on igast awarde ja värke ja siis avalikustavad need nimed. Siis vaatavad kes saavad tulla, kui jääb väheks siis võttavad juurde.

 

Ise olen üsna uus siin foorumis, nii, et võin ennast vist maha kanda...


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui keegi tore isik juhtkonnast enda peale võtaks korraldamise, oleksin tulija.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oota, milline se " kokkutulek " välja näeks ?

tehakse midagi huvitavat ja võetakse napsu, või siis tatid kammivad ennast putsi ja ropsivad terve ilma täis ?

 

Ma ei usu et väikeste vanemad lubaksid. See foorum oli ka ju alla 13 keelatud või mis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

*Naeruhetked.*

 

Usun, et päris mitmeid on siin ~13 aastasi. Põhimõtteliselt 13 aastaseid ei lubatakski kuskile mingi 50km raadiusest välja ilmselt, eriti veel ööseks jne. Aga noh, suht ei tea. Kindlasti saaks võtta mingi koha. Turismitalu või mingi puhkemaja oleks mu meelest kõige parem variant. Ses suhtes, et kui varakult otsiks ja hakkaks raha koguma, siis oleks kerge seda mingi 5k vms. kokku saada. Mina küll probleemi ei näeks. Endiselt oleks suhteliselt savi, kus teha, kuid mingi Tallinnasse või kuhugi ikka ei roniks. Olgem ausad, kõige parem, kindlam, vabam on ikka Maakoht, kus on roheline rohi, õhk puhas ning majad paiknevad hõredalt. Lõuna-Eesti ftw! :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
*Naeruhetked.*

 

Usun, et päris mitmeid on siin ~13 aastasi. Põhimõtteliselt 13 aastaseid ei lubatakski kuskile mingi 50km raadiusest välja ilmselt, eriti veel ööseks jne. Aga noh, suht ei tea. Kindlasti saaks võtta mingi koha. Turismitalu või mingi puhkemaja oleks mu meelest kõige parem variant. Ses suhtes, et kui varakult otsiks ja hakkaks raha koguma, siis oleks kerge seda mingi 5k vms. kokku saada. Mina küll probleemi ei näeks. Endiselt oleks suhteliselt savi, kus teha, kuid mingi Tallinnasse või kuhugi ikka ei roniks. Olgem ausad, kõige parem, kindlam, vabam on ikka Maakoht, kus on roheline rohi, õhk puhas ning majad paiknevad hõredalt. Lõuna-Eesti ftw! :P

 

Lõuna-Eesti, Otepää kanti näiteks?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas
oota, milline se " kokkutulek " välja näeks ?

tehakse midagi huvitavat ja võetakse napsu, või siis tatid kammivad ennast putsi ja ropsivad terve ilma täis ?

 

 

pinnu sa faking meeldid mulle :D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega ala-alaealised ei pea alkoholi tarbima ja korraldajad ei vastuta nende tehtud tegude eest.

Muidugi oleks tore, kui vastutaks, sest siis lubataks kasvõi 10 aastaseid meie campfire äärde vahukomme röstima.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui toimuks, siis vist ei tuleks kohale, aga mine sa tea. Mõtlen, et sellest ei tuleks ilmselt midagi välja. Lähme kohale ja mis edasi? Lihtsalt niisama poleks ju ka mõtet passida. Lisaks läheks raudselt räigeks joomiseks, suitsetamiseks ja narkootikumide tarvitamiseks. Ütlen ausalt, et ma pigem mängiks läpakaga ruuni seal, kui lihtsalt läbutseks. Kõige meeldivam oleks kindlasti see, kui oleks huvitavaid tegevusi, näiteks paintball oleks vinge:)


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Billy Boy on valmis korraldama juuni lõpu poole ilmselt. Aga siis oleks kõikidele liikmetele, sest kui oleks nii, et ainult moded/usaldusväärsed, siis tahes-tahtmata jääb keegi välja ning kõigil pole seega lõbus meeleolu. Aga mida rohkem, seda uhkem, seda rohkem mõttekaaslasi sealt leiaks :D

 

Tallinnas toimuks muidu, aga mul pole õrna aimugi, kus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
HuXy,kahtlen et sa selline oled :D

Isegi kui oleksid,siis ma arvan et miks mitte(Keda see välimus kotib tegelt?)?Kuna foorumis oled normalse jutuga jne.

 

Aga Barky,anna siis rohkem infot.Siis saaks kohe öelda,kas olen kohal või ei :)

 

Olen olen ..

 

rate hhuukkssiii

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tallinnas kuskil, Hiiul näiteks, teha kokkutulek oleks super.

20. juuni pakuksin välja. Algul saadakse linnas kokku ja pärast minnakse kõik koos sinna kohta siis, kus kokkutulek toimub.

 

Võin korraldada ka. Olen mitu edukat NN kokkutulekut korraldanud. :-)

 

Või siis teine varjant oleks see, et kuskil Kesk-Eestis metsas/majas vms korraldada kokkutulek (seljuhul ma ise korraldada ei viitsi).

 

//Sorry, ma pole eelnevaid poste lugenud kahjuks. Võibolla on teil juba plaanid tehtud, siis ärge mind tähele pange. Igatahes kohale tuleks küll. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.