Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Kokkutulek.

Soovitatud postitused

Külaline blu

Mind huvitab paljud oleksid nõus suvel kokkutulekule tulema?

Jah, tõsi planeerida seda veel on vara samuti pole teada kus seda teha, aga samas, ma tahaks teada isikuid kes viitsiksid või mõtleksid sellele et end kohale vedada kuskile.

Ei tasu karta et keskmine vanus mis kohale tuleb on 11, foorumis on piisavalt 14-16+ aasta vanuseid toredaid inimesi (:

Lihtsalt tahaks teada kes oleksid huvitatud, mingi veebruar-märts võib sellele juba tihedamalt mõelda.

 

Regards!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suvel ei saa ... Suht suur tõenäusus et lähen sõjaväkke siis ...

Aga kui oleks kusgil April / Märts / Mai vms kusgil Tallinnas ... Siis oleks küll hea.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hoia selg küürus kui lähed arsti vastuvõtule :D

 

Tbh ma tahan minna. Sest kui Hästi läheb siis ma lähen USA-sse Sniperiks õppima ^^


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleneb kus toimub.

Võibolla isegi tuleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina tuleks ma arvan..

Näeks mis sorti mees Siim on ja mõned muud.

Täpsutage rohkem kui midagi mõelnud olete?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ausaltöeldes ... Peaksid saama Ainult tuntud/eeskujulikud/moded/adminid kokku.

Parem saada kokku nendega keda tunned siin foorumis mingi aeg kui uutega keda ei unne/usalda jne. kuna kunagi ei tea kui keegi võib ära kasutada meid või meie jutte/identiteeti


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui ma tüdrukuga ei ole, Tulen.

Kui mul laagrit ei ole, tulen.

Olgu kus perses tahes. :)


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas
Tekib 2 gruppi, kes joovad ja ajavad niisama juttu ja kes räägivad ja mängivad läpakatega runet

 

 

Sa oled asjadest valesti aru saanud. :ninja:

Neid 11 aastaseid lihtsalt kaasa ei võtaks, kes hakkavad Rsist rääkima :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa oled asjadest valesti aru saanud. :ninja:

 

Võiks sellise teema teha et 16+ saavad tulla, rendiks maja (paneks raha kokku) ja oleks päeva-kaks seal?

Minumeelest oleks see suht normaalne mõte, peate koha ainult kokku leppima, Tallinnast veits eemale ikka, kuna enamus elavad kusagil lõuna eestis vms.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ausaltöeldes ... Peaksid saama Ainult tuntud/eeskujulikud/moded/adminid kokku.

Parem saada kokku nendega keda tunned siin foorumis mingi aeg kui uutega keda ei unne/usalda jne. kuna kunagi ei tea kui keegi võib ära kasutada meid või meie jutte/identiteeti

 

nõus sinuga

 

ja kui juba kõik tulevad siis ainult 16+


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära seleta ;)

Kui varakult plaane teha siis ei faili (:

Aga kuskil Juulis, kuna Juunis eksamid.

 

Sama..


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.