Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Kokkutulek.

Soovitatud postitused

VIP
Kisub limpsipeoks ära. :D

 

 

Mõtlesin, et midagi mehist see kord, ehk 1 mõmmi six pack, aga ma ei tea kas julgen. Kammib liiga ära


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tallinnas ei teeks kindlasti... Pigem mõni maakohake Tartu-, Pärnu-, Võru või Viljandimaal vms.

 

Tõmbaks turismitalu vms..

 

Kuulge, mõelge ise. Mis me läheme mingi lastekarjaga linna peale burkse sööma või? Kui me võtaks mingi koha, siis tekiks ilmselt sinna grupid.. Foorumis oleme küll nii, et kõik siin mängivad lolli, kuid seal ei julge paljud paukuda.. Kindlasti ei ole seal ka nii, et meie(moded ja adminid) ei loe teile reegleid ette jne.. Kujutan ette, et sinna tekivad paljud grupid. Sellepärast usun, et kokkutulek terve foorumirahvaga oleks halb idee.. Sellest ei tuleks midagi normaalselt välja, kuna paljud pole siin üksteisega tuttavadki.. Kokkutulek võiks jääda siiski juhtkonna ning eeskujulike ning mõnede valitud liikmete vahele, kes sooviks kindlasti tulla..

Igasuguseid pole ka sinna vaja ning nagunii hakatakse seal jooma ja vähemalt mina ei soovi mingit paska siin paljudele väikestele, kes ei tohi tegelikult juuagi.. (L)

 

Ja mis kõige suurem probleem: Ma ei kujuta ette pidu, kus on 99,98% ulatuses poisid... Ma ei julgeks sinna tulla.. Omg.. Girls, please?! Vabandust, et hetero olen..

 

Ilmselt on paljud teist praegu arvamusel: Orcut võiks aru saada, et me ei tee pidu, vaid foorumi kokkutulekut!

 

Okei, ma seda küll ette ei kujuta, mis me teeme seal kokkutulekul... Juhtkond on isekeskis seal ja siis on veel mõned haued.. Usun, et foorum pole veel selleks nn "kokkusaamiseks" valmis..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

noo ma oleks tulija(oleneb kus toimub)aga kui 16+ noo siis gl to me:-)


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oleksin tulija jap, aga oleneb see, kus kohas ainult :D

 

BongShot võiks ka käsi olla, tahaks näha kui hull kanepi vana on siis ;)

 

m6rvar, ma saaksin sinuga käpp olla, ma ise ka viljandist .

 

Idoot, tra millest sa jälle seda kanepi teemat järeldad ? Mu signatuurist ????!??!

 

Ja ma ei ole 16 :D

 

 

Ja väga lamp on ikka üksi tulla mingisse kohta kus on 20+ tundmatut matsi.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja see 16+ värk sakib. Ei usu ,et sellelst midagi välja tuleb , ennegi seda proovitud.

 

Siim sa oled 16?:O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja see 16+ värk sakib. Ei usu ,et sellelst midagi välja tuleb , ennegi seda proovitud.

 

Siim sa oled 16?:O

 

Ma arvan et foorumi administraator ei saa olla alla 16 aastane.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegelt võiks suht eesti keskpunkt olla , mingi Paide vms. Aga 14+ võiks vanusepiirang olla.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma pole kle mingi aktiivne osav6tja, aga olex ise seekord tulija. Kohax pakuks, siis Kose lähedal mingi turismimaja vms. Maksab ta yks päev 4k, magamiskohad on, saun on jne. Olen seal k2inud ja pulli on saanud:D


[align=center]

[sIGPIC][/sIGPIC][/align]

[align=center]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma tuleks ka rune jutte rääkima meeleldi mingite proffide rs0ritega :D

Ei tegelikult oleneb kus toimub, ja kas pinnu tuleb ja kas läbu võib ka panna ja kas te mind koju ka toote kui ma täis olen :D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
rapidload pole 16 + ju ? :D

 

Mida sa ajad?

Ta on 20.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

16+ Kes on foorumis tuntud/eeskujulik või Juhtkond ... Teisi ma ei tahaks nähagi ... ( Nt: Lumekaru , Mirkon , meiser jne .... )


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
rapidload pole 16 + ju ? :D

 

BRAIN DAMAGE :huh::huh::huh:

 

kahjuks on lumekaru 16+ :D:D

 

lumekaru mingi 12 vist :huh::huh::huh:


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

LumeKaru on mulle küll mõnede naljakate postitustega silma jäänud, endal küll midagi tema vastu ei ole.

Igatahes jah, kui toimuks suve keskel oleks tulija, kuna 9sas juuli saan load kätte ja auto ammu garaasis ootab :O

 

Aga no sellesuhtes on küll teil õigus, et kui siin 18+ aastased vastutavad ja tulevad 13 aastased(no offence) pägad, joovad ennast lakku täis ropsivad kuskil nurgas ja pärast peate teie neid kantseldama, see ei oleks tõesti normaalne.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
LumeKaru on mulle küll mõnede naljakate postitustega silma jäänud, endal küll midagi tema vastu ei ole.

Igatahes jah, kui toimuks suve keskel oleks tulija, kuna 9sas juuli saan load kätte ja auto ammu garaasis ootab :O

 

Aga no sellesuhtes on küll teil õigus, et kui siin 18+ aastased vastutavad ja tulevad 13 aastased(no offence) pägad, joovad ennast lakku täis ropsivad kuskil nurgas ja pärast peate teie neid kantseldama, see ei oleks tõesti normaalne.

 

 

Siiski vastutab igaüks enda tegude eest.

16+ võiks siiski.

Viimane piir oleks 15+ -.-


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pmist tuleks küll kohale, kui aega oleks ja viitsimist, 14 aint :D.

Oletame, et 15 piir, 14 tuleb mis teete siis ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ajame ära?

Ma pean ruttu saama eeskujuliku või mõne muu embleemi, ma tahaks küll vahvli rahvast silmast silma kah näha mitte läbi monitri kus nad kriblavad.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pohh, ma crashin paarty ära !

 

Saadan mendid sinna XdXd ,

Kinglasti seal purjus alaealised !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Siis vaatab ise kuidas haiglasse saab.

 

Lol, seda ma usun kõige vähem, kõik on netis kõvad heerod :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.