Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Maailma lõpp December 21, 2012 ?

Soovitatud postitused

Slolehes oli eile et 2012 sügisel peaks mingi teema päikesega olema.

Et ma ei tea, ma ei taha eriti neid kuulujutte uskuda, kuna neid jutte on räägitud aastaid, paljud tõendid selleks puuduvad ja pistku oma lõpp perse, suren siis suren, juu siis oli minu aeg nohh.

Ennem elan oma viimased tunnid/minutid/päevad/aastad õnnelikult ja siis, ei oleks enam kurb kah et mingi selline jama oleks, pmst ei ole siin mingit lõppu, head uue algust :)

kui tulebki maailmalõpp siis ma otsin su kiiresti üles ja teeme ühe tiiru paremat. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui tulebki maailmalõpp siis ma otsin su kiiresti üles ja teeme ühe tiiru paremat. :D

 

Seda teeks kindlasti, võtaks veel Simmu ja siis veel Intsu ja igasugu vägevaid vante kokku, teeks korraliku poe, kus pakutakse alaealistele: Lohakaid, Narkot, Alkot ja kui veel midagi vaja siis täiustame nimekirja. VIP-id saavad sinna :D:-)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda teeks kindlasti, võtaks veel Simmu ja siis veel Intsu ja igasugu vägevaid vante kokku, teeks korraliku poe, kus pakutakse alaealistele: Lohakaid, Narkot, Alkot ja kui veel midagi vaja siis täiustame nimekirja. VIP-id saavad sinna :D:-)

jeap, väga kooma laseks ennast. ja siis tuleb välja et maailmalõppu ei tulegi. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jeap, väga kooma laseks ennast. ja siis tuleb välja et maailmalõppu ei tulegi. :D

 

Hahahaha!

Ebaõnn, nagunii ei tule aga pidu võiks ikkagi teha :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Veebruaris vaatasin ühe programmi sellest,et tõesti ligikaudu 2012-2015 lendab maa peale meteoriit mille maandumis punkt on Mehhiko Laht,meist on see koht väga kaugel,aga ise meteoor on umbes 100km pikk,mille kraater läheb kaks korda suuremaks.

Atmosfäär muutub tumedaks mitmeks kuuks mille tõttu maa ei saa päikest,taimed hakkavad surema ja rohkem hakkab kasvama seeni.Vesi uputab lähiriigid ära,paljud loomad surevad selle tõttu,aga ikka me jääme ellu ja maailm hakkab jälle iseennast ehitama.

Kuulsin,et sellele meteoriidile on juba mitu korda saadetud raketid mis pidid selle plahvatama pooleks,et tükid lendaksid maast mööda kuid tulemust pole,eks vaatame võib-olla veel mõeldakse midagi välja.

Aaa ja veel räägiti,et jah tuleb mingi päikese asi mille tõttu 70% maailmas kaob elekter mingiks ajaks,üleeile veel telekas näideti kuidas Ameerikas selline asi juba juhtus vist,kuidas New Yorgis hakkas elekter välja lülima jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Arvan ka, et päikese tuul pigem. Kui päike paugu ära paneks oleks kõik planeedid kadunud. või kui Maa alles jääks, siis päikest poleks nagunii, niite ega siin sittagi teha ei oleks + kõik külmuks ära.

 

Mina ei rääkinud midagi päikese õhku lendamise kohta.

Mina rääkisin päikesel toimuva plahvatuse kohta mis saadab kosmosesse laiali laetud osakeste vooge ehk, siis päikesetuuli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See puhas lollus.Ei tule mingi maailmalõppu

Saage aru sellge teenikatkse miljone dollareid (see suur rahateenimise värk)

Inimesel pole enam mõistust kah et osad teenivad sellega raha ja teised usuvad.Siis tasuks prageu mingi 10m pangast laenu võtta ja elu nautida,sest kui nn maailmalõpp tuleb siis ei pea raha tagasimaksma.

SUUR PETUSKEEM MILLEGA TEENITAKSE MILJONEID DOLLAREID

Saage aru!!!!

Ja mingi päiksestuul ??mida veel sellist asja kohe kindlasti ei juhtu...õpetaja rääkis ..nagu tema maru tark kes kõike teab....viimasel ajal ma enam õpetajaid ei kuula kuna ajavad sellist lollust välja mida isegi ei usu JURA

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See puhas lollus.Ei tule mingi maailmalõppu

Saage aru sellge teenikatkse miljone dollareid (see suur rahateenimise värk)

Inimesel pole enam mõistust kah et osad teenivad sellega raha ja teised usuvad.Siis tasuks prageu mingi 10m pangast laenu võtta ja elu nautida,sest kui nn maailmalõpp tuleb siis ei pea raha tagasimaksma.

SUUR PETUSKEEM MILLEGA TEENITAKSE MILJONEID DOLLAREID

Saage aru!!!!

Ja mingi päiksestuul ??mida veel sellist asja kohe kindlasti ei juhtu...õpetaja rääkis ..nagu tema maru tark kes kõike teab....viimasel ajal ma enam õpetajaid ei kuula kuna ajavad sellist lollust välja mida isegi ei usu JURA

 

 

Tard...:wa: Me kõik sureme , pange kiivrid pähe ja läheme NASA ukse ette streikima!


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päikesetuuled on praegugi normaalne nähtus, füüsikud. :D

 

Aga jah, selle meteoriidi kohta tahaks rohkem teada.. Allikaid? :O 100 km. Krt, see mingi asteroid juba ju. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

võix ikka tulla, midagi pole kaotada ja lollused kah ära tehtud enamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Veebruaris vaatasin ühe programmi sellest,et tõesti ligikaudu 2012-2015 lendab maa peale meteoriit mille maandumis punkt on Mehhiko Laht,meist on see koht väga kaugel,aga ise meteoor on umbes 100km pikk,mille kraater läheb kaks korda suuremaks.

Atmosfäär muutub tumedaks mitmeks kuuks mille tõttu maa ei saa päikest,taimed hakkavad surema ja rohkem hakkab kasvama seeni.Vesi uputab lähiriigid ära,paljud loomad surevad selle tõttu,aga ikka me jääme ellu ja maailm hakkab jälle iseennast ehitama.

Kuulsin,et sellele meteoriidile on juba mitu korda saadetud raketid mis pidid selle plahvatama pooleks,et tükid lendaksid maast mööda kuid tulemust pole,eks vaatame võib-olla veel mõeldakse midagi välja.

Aaa ja veel räägiti,et jah tuleb mingi päikese asi mille tõttu 70% maailmas kaob elekter mingiks ajaks,üleeile veel telekas näideti kuidas Ameerikas selline asi juba juhtus vist,kuidas New Yorgis hakkas elekter välja lülima jne.

 

Kus kohast sellised andmed, meenutab Armagedoni..?

Pmst, mina ei usu eriti aga kui tuleb siis tuleb.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See võib tulla täna,praegu homme..järgmine aasta seda ei tea veel keegi..


'Galla Nero'

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Really,need mis pole teaduslikult tõestatud jms ,ei usu neid asju.

Nagu Ollu või Orcut varemgi postitas,mingite usuhullude jutt,et kui meiega ei tule saate surma,tuleb maailmalõpp ja muu selline jama.

 

Kui tuleb siis tuleb.Ennem tuleb see päikesetuulte värk kui ,,Mehhiko asteroid''.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina ausaltöeldes ei usu, selliseid ennustusi on olnud ennegi ja on ka edaspidi, aga täide pole veel mitte ükski neist läinud. Miks peaks siis ka see ennustus minema? Enamus sellest maailmalõputeooriast on lihtsalt äri, kasumi teenimene põnevate teooriate pealt. Nii müüakse huvilistele näiteks särke, plakateid ja tehakse isegi filme ''maailmalõpust''. Need jutud said alguse tänu maiade kalendri (tsükli) lõppemisele. Miks peaks see üldse maailmalõppu tähendama? Inimesed on asja lihtsalt huvitavaks teinud, et teha nii ka oma elu põnevamaks. Asi on selles, kuidas keegi nende maiade ajaarvamise lõppu tõlgendab. Mis nad pidid seda kalendrit siis lõpmatuseni tegema?

 

Sealt edasi on minu arvates alguse saanud paljud inimeste fantaasiad, ka see Planeet X või Nibiru. See on küll täielik nonsense - kui selline planeet peaks tõesti aastal 2012 Maa juurde jõudma ja tema kliimat kõvasti mõjutama, siis peaks praeguseks seda planeeti juba näha olema. Oma silmaga ei ole midagi näha ning mitmed astroloogid (ka Eesti omad) on öelnud, et midagi sellist nad ei näe teleskoopide abiga. Meteoriiti ka ei usu eriti, väga väike tõenäosus ja nendega on nii, et kui võimalus on 1:3000 vms siis igal pool räägitakse ja hirmutatakse, kuid tõenäosus on siiski väike. Volim Te, see et elekter ära kaob ja elektriseadmed on häiritud, on põhjustatud magnettormidest, mis tekivad siis, kui päike on aktiivses faasis. See päikesetuul on koguaeg olemas, aga kust üldse see info, et mõne aasta pärast tekib väga suur päikesetuul nagu teadlased on öelnud?Äkki on mõni link uudistes või midagi. Ma eriti ei usu seda tegelt:?


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kus kohast sellised andmed, meenutab Armagedoni..?

Pmst, mina ei usu eriti aga kui tuleb siis tuleb.

 

Midagi armagedoni moodi jah,aga zone realitis vist oli vaatasin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.