Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Maailma lõpp December 21, 2012 ?

Soovitatud postitused

Täpselt, nad ütlesid ka et tarkuritel plaan valmis, mingi magnetiga vms muudav meteoriidi suunda.

Aga mis ikka muretseda, kunagi sureme niikuinii nii et vahet pole :)

 

Nad ytlesid et neil on plaan... Aga nad ple seda masinat veel joonistanudki niiöeldud "siniselepaberile"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Just nimelt ma ütlesin plaan, mida vingumist. Ja neil pole mingisugust algustki tehtud masinaga ega tea ka kuidas teha. Anna andeks nitro aga ma oskan ka inglise keelt.:F


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Te ei saa inimestele öelda et mida nad võivad uskuda ja mida mitte, küsisti lihtsalt pmst teie arvamust asjast mitte ei palutud üksteist sõimama hakata selle eest et üks ususb seda sorti asju, mina igatahes ei usu kah sellist asja, ei tulnud Musta Auku ja ei tule ka seda, õnneks :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ho ho ho,

see on samahea, mis mina ütlen, et

 

jouuu

 

lightpower, aastal 2009. 12 jaanuar sa kukud pooleks ennast.

 

JA NII ON !!!!!!!

:)

Õu shit . suht vaimukas oled .. ma pole kellegil palunud uskuda et see tuleb . ega ma seda mingi 100 % ka nüüd ei usu . AGA kõike võib juhtuda . Elame , Näeme . .

 

Muidu musta augu kohapealt et see mis inimesed tegid maal selle kuradi pika tunneli 27 meetrit oli vist . ja sellega tahtsid musta augu tekitada aga nad panid selle aparaadi seisma kuna muidu olekski must auk tuld ja siis oleks suht ***** olnud

Niiet inimesed oskavad ise juba musta auku teha :)

Vaadake kõik SG-1 xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellest tehakse juba film ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sellest tehakse juba film ka.

 

Selle sita kohta on 5 filmi vähemalt.


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jälle maailmalõpp?

Neid tuleb viimasel ajal juba päris tihti.

Iga kahe-kolme aasta pärast tuleb maailmalõpp. Leitakse paar põhjust ja kõik portaalid ning foorumid kirjutavad sellest.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tuna . sa seda ka ei usu et kogu maailma lehed sellest pasundavad ? :D ja NASA ka sellest räägib ?:D

 

R22givad. Ise pole sellest ei kuulnud ega n2inud. Ning elan veel see aasta Belgias ( Euroopa pealinn.. ) Ei ole sellest juttu ei lehtedes ega uudistes. Edu neile siis, kui nad r22givad. :ty


Miljon vahele, et seda loed? :?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õu shit . suht vaimukas oled .. ma pole kellegil palunud uskuda et see tuleb . ega ma seda mingi 100 % ka nüüd ei usu . AGA kõike võib juhtuda . Elame , Näeme . .

 

Muidu musta augu kohapealt et see mis inimesed tegid maal selle kuradi pika tunneli 27 meetrit oli vist . ja sellega tahtsid musta augu tekitada aga nad panid selle aparaadi seisma kuna muidu olekski must auk tuld ja siis oleks suht ***** olnud

Niiet inimesed oskavad ise juba musta auku teha :)

Vaadake kõik SG-1 xD

 

 

 

See musta augu tunnel oli 27km, ja kuskil pole avaldatud seda et see oleks seisma pandud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuule . camon . ma pole öelnud et see faking maailmalõpp on .

 

See musta augu tunnel oli 27km, ja kuskil pole avaldatud seda et see oleks seisma pandud?

 

Kuule mis sa oled tainas ? sa uudiseid ja ajalehti loed ikka ? mõni on ajast päris maha jäänd ma vaatan . isegi skyplusis rääkis et pandi seisma . rofl .

 

Ma ei käsi kellegil uskuda et tuleb . ise ka ei usu väga aga maeitea . kogu nett pasundab sellest . aga see arvatavasti jälle mingi failed teooria . nagu sajandivahetusel öeldi et tuleb maailmalõpp . sittagi . kuigi Piiblis ja maajade kalendris kah sellekohta kirjas . Aga eks näis mis saab :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule . camon . ma pole öelnud et see faking maailmalõpp on .

 

 

 

Kuule mis sa oled tainas ? sa uudiseid ja ajalehti loed ikka ? mõni on ajast päris maha jäänd ma vaatan . isegi skyplusis rääkis et pandi seisma . rofl .

 

Kle mida vittu sa paugud nagu?

Kasvata omale habe ja mölise siis edasi, ma ei kuula raadiot...DööööHH...?

Telekast pole veel näinud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sama jama naq euroga.

igaaasta lubavad eestile eurot. hui

igaaasta lubavad maailma l6ppu. hui


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.