Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Maailma lõpp December 21, 2012 ?

Soovitatud postitused

Irw, neid maailmalõpu ennustusi on ennegi olnud, kuid mitte ükski neist pole täppi läinud. Ma umbes aasta tagasi kuskilt lehest lugesin, et sel suvel tuleb maailmalõpp, oli ka sarnane uudis. Aga ei tulnud ju, elus oleme. Pärast netist lugesin, et see tõenäosus oli 1/1000000 niiet see on lihtsalt mingi jura, mida ei tasu uskuda:)


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Maailmal6pp tuleb kunagi 100% fyssa 6ps r22kis et päike kustub varsti ära, mingi paarisaja miljoni aastap2rast.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Maailmal6pp tuleb kunagi 100% fyssa 6ps r22kis et päike kustub varsti ära, mingi paarisaja miljoni aastap2rast.
No seda muidugi, et paarisaja miljoni aasta pärast päike kustub, aga seda meteoriidijuttu ei tasuks küll uskuda, mis teatab, et mõne aasta pärast juba juhtub see. See pole kindel, et nii juhtub ja tõenäosus on ikka väga väike...

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Äää..muide link ei tööta

 

 

Maailmalõppu ei tule kindlasti. Sellega pidi tuleb mingi planeet nimega niburis vms mis ajab maa tasakaalu lihtsalt välja. Ega maaga midagi juhtu. Sellega kaasneb see, et mõned inimesed hakkavad nägema asju mida varem ei nähtud ja lihtsalt muudab veidike elu maal kuid mitte midagi hullu. Ja, et miks selline jama ja tõmblemine selle pihta on selle pärast, et maiade kalender lõppeb esiteks sell päeval ära. Kuid samas ei tea midagi...aga see mees kes nägi ette seda kaksik tornide kokkupõrget ja palju muid asju rääkis ka aastast 2012.

Samas kas pole huvitav see, et just maiade kalender lõpeb aastal 2012?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Maiade värki mai usu, aga ma lugesin hiljuti lehest päikesel toimuva plahvatuse kohta.

Mingi pidi ka 3 aasta pärast tulema või sinnakanti.

Anyway see plahvatus pidi korrast ära keerama kogu planeet maa elektritehnika ehk siis interneti pole jne.

 

 

Kes tahab see lugegu SL õhtulehest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Maiade värki mai usu, aga ma lugesin hiljuti lehest päikesel toimuva plahvatuse kohta.

Mingi pidi ka 3 aasta pärast tulema või sinnakanti.

Anyway see plahvatus pidi korrast ära keerama kogu planeet maa elektritehnika ehk siis interneti pole jne.

 

 

Kes tahab see lugegu SL õhtulehest.

 

Lugesin.

 

See ei ole Päikese õhkulendamisega , vaid et tuleb Suur Päikesetuul , mis rikkub kõik elektrikomunikatsiooni ära. See peaks tegema USAsse ligi 2 triljonit dollarit kahju , nign kardetakse et Euroopa langeb VÄÄÄGA suurde majandusraskusesse siis. Suurem kui praegu. Ning pidi juhutuma 3 või rohkem aasta pärast. See pidi Suhteliselt Kindlalt juhutuma teadlaste sõnul.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ilmselgelt kaasneks sellega ka ülemaailme nälg.

Huvitav kas see mingil määral kliimat ka peaks muutma?

Igastahes ellu jäävad need kes maal elavad ja ise endale toitu kasvatavad.

Ongi vist aeg kolima hakata :)


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lehes kirjutas ka seda, et nad juba praegu üritavad leida viise kuidas seda suurt kahjustust leevendada kui see juhtub.

Ei oskagi siit midagi loota.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lugesin.

 

See ei ole Päikese õhkulendamisega , vaid et tuleb Suur Päikesetuul , mis rikkub kõik elektrikomunikatsiooni ära. See peaks tegema USAsse ligi 2 triljonit dollarit kahju , nign kardetakse et Euroopa langeb VÄÄÄGA suurde majandusraskusesse siis. Suurem kui praegu. Ning pidi juhutuma 3 või rohkem aasta pärast. See pidi Suhteliselt Kindlalt juhutuma teadlaste sõnul.

Arvan ka, et päikese tuul pigem. Kui päike paugu ära paneks oleks kõik planeedid kadunud. või kui Maa alles jääks, siis päikest poleks nagunii, niite ega siin sittagi teha ei oleks + kõik külmuks ära.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ah, järjekordne maailmalõpp (:

Enamasti, kui kuskil jälle räägitakse maailmalõpus, hakkan ma lihtsalt naerma. Järjekordsed usklikud põgenevad koboastesse, kellega liitudes just sina ellu jääd, teised surevad jms.

 

Sama usutavad, kui ahelkirjad. Kuskil alaskal elab poiss, kellel 3m3 sünnimärk näos, kui sa seda kirja täna 50. inimesele edasi ei saada, kukud pilvelõhkujast alla, sõnnukuhunnikusse!!!! See on tõsi!!!!!

 

*naeran*


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Slolehes oli eile et 2012 sügisel peaks mingi teema päikesega olema.

Et ma ei tea, ma ei taha eriti neid kuulujutte uskuda, kuna neid jutte on räägitud aastaid, paljud tõendid selleks puuduvad ja pistku oma lõpp perse, suren siis suren, juu siis oli minu aeg nohh.

Ennem elan oma viimased tunnid/minutid/päevad/aastad õnnelikult ja siis, ei oleks enam kurb kah et mingi selline jama oleks, pmst ei ole siin mingit lõppu, head uue algust :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuskil alaskal elab poiss, kellel 3m3 sünnimärk näos, kui sa seda kirja täna 50 teemasse edasi ei saada, kukud pilvelõhkujast alla, sõnnukuhunnikusse!!!! See on tõsi!!!!!

 

Õnneks eestis pole pilvelõhkujaid ja usasse mul veel nii kiiret nagunii pole. :)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.