Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Maailma lõpp December 21, 2012 ?

Soovitatud postitused

maailmas on vett sitaks rohkem kui maismaad ( ei m2leta t2pset % ).Kui vette kukub siis lihtsalt see vesi uhab maailma yle.

 

vett 70%

maismaad 30%(umbes)

 

 

Pfft.. ei jõua ära oodata :P


2heilol.png

 

Mind over matter. I don't mind, You don't matter

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma vaatasin mingi hiinakanalik ja seal kah näitas et 2012 mingi meteoor , kuigi pidi tulema 2008 aga mingi värk oli ja nüüd ennustatakse seda 2012 aastal... et see võib tõsi olla , mul isegi vanaema räägib seda :D

 

Totaaln sitt kuna kui see tulebgi ega terve maa ära ei hävi ega see metoriidi tükk niisuur ka pole.

 

debiilik oled w?

kui se meteoriidi tükk sul on isegi kasvõi mingi 10 kordse maja suurune jne ta teeks totaalselt suuremad kahjustused mis tuuma pomm

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Btw . 2012 . pole veel midagi . selle elaks maailm lõtva üle . kuigi ei usu et seegi tuleb aga mine tea . Parem vaadake mis aastal 2036 saama hakkab :P See piiblis kah kirjas . . mingi aasta 2028 . läheb maast mööda hiigelsuur meteoriit . mis maa külgetõmbejõu tõttu 8 aastapärast samal trajektooril olles põrkab maaga kokku :P ehk siis 2036 . aga ärge pabistage . isegi kui need peaks tõelised asjad olema siis inimesed ei lase ennast ära hävitada . vahet poleks . mis see meid ära tappa ähvardaks . Tulgu kasvõi tulnukad :D

 

pange otsingusse kas youtube või googlesse 2036 .

 

http://www.youtube.com/watch?v=AwuaOxTuzfg . aga palun :P :

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

muidu . mõrvari jutt päris õige . leidsin juba paar lehte kus räägitakse meteoriitide vastu võitlemiseks tehtud tehnoloogia . et . Kosmosesse saadetaks . Magnetväljaga sateliidid . mis siis juhiks need meteoriided teisele trajektoorile . ja tehnoloogia areneb üldse nii kiiresti , et ma ei ei imestaks kui me paarikümne aasta pärast siin planeedil enam ei elaks :D

 

ma arvan et maailmas on praegu juba sellist tehnoloogiat ja relvi millest meil aimugi pole (H) .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Deem kus saab naerda nende youduudi videote üle :D Siukest lollust annab teha aga mõned saavad hästi hakkama. Ma arvan et kui tulekski n.ö. ''maailma lõpp'', oleks sellest ikka jõhkralt juttu uudistes ja muudes kohtades. Aga mina loen seda alles siin, mitte Reporteris või Aktuaalses kaameras :D Nii et raske uskuda. Ja kui see siiski peaks nii minema, et mingi Planeet või meteoriit või kurat teab mis asi vastu maad lendab, siis ma arvan et nasa tarkurid suudavad seda kuidagi ära hoida, ega nemad ei lase nii lihtsalt Maale 1:0 teha. Ennem teeb Chuck Norris Maale otsa peale või Venemaa võtab kogu Euroopa enda valdusesse kui siuke asi juhtub. Nii et ma ei muretseks ültse :)


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See ei ole tõsi.

öeldi ainult et 2029 aastal tuleb mingi meteoor maa kõrvale see ei lähe meiega kokku aga see on väga ligi meiega ja lendab mööda,palja silmaga saab seda ka näha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga öeldi et on ka mingisugune võimalus et see tabab Maad, oleneb Maa gravitatsiooni jõust ;) Aga mina ei muretseks, nii kaua ma naudin elu ja vaatan mis toimub edasi :)


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See meteoriit lendab maast hästi lähedalt mööda . aga maa gravitatsiooni tõttu võib ta 7 aastapärast maale kukkuda . aga ärge pabistage .see üliväike võimalus kuid see on siiski olemas . ja pealegi siis on juba tehnika nii räige et see meteoriit keerab ise ümber ja lendab minema :D

 

aga maailmalõppu ei tule niipea veel : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täpselt, nad ütlesid ka et tarkuritel plaan valmis, mingi magnetiga vms muudav meteoriidi suunda.

Aga mis ikka muretseda, kunagi sureme niikuinii nii et vahet pole :)


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.