Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Maailma lõpp December 21, 2012 ?

Soovitatud postitused

VIP

Raudselt tuleb. Teen varsti suitsiidi ära.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõenäosus et maailm lõppeb 21 detsember 2012 on samasuur , kui et Täna kell 12:00 lõhkeksid tallinnas ja tartus tuumapommid...

 

Nii suur tõenäosus küll ei ole, kuna meie ei tea midagi sellest, et kas sealt tuleb mingi planeet Niburu või mis asi see on Maa poole või ei tule, nii et see sinu lause on täiesti mõttetu.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui tuleb siis tuleb, aga sellist asja ennustada ei saa.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hui tuleb ka, ei usu eriti. preestrid ja muud ennustajad võivad püha veega ennast kasta, mul suva.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hui tulebki:D


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen ise ka seda asja uurinud, ei tea kumb siis tõsi, kas meteoor või magentvälja polaarsuse vahetumine.

 

Täpsemalt kirjeldades seda :

 

Maa, Päike, Kuu satuvad (sellel kuupäeval siis) täpselt yhele joonele ja tekib magentväli (vms, ei tea kuidas täpsemalt nimetus) ja siis Maa keerab ennast umbes 35-40 kraadi, yeldes nii, et Eesti läheb kuhugile Hispaania koha peale.

Kõik see toimub sekundite jooksul.

Arvestades, et sekundite siis vesi Maal lendab lihtsalt. Tekkivad yleujutused jne, sest Polaarjää sulab (40 kraadi edasi kaldub, siis läheb Polaarjää kuhugile umbes Eesti laiuskraadidele ja sulab seal).

 

Rääkides meteoorist, siis see on mingi 85% bullsh*t.

Otsige parem aasta 2029, 2036 meteoori kohta. Eks vb leiate midagi paremat. Vähe reaalsemat juttu.

 

Kui see 2012 asi oleks tõsine, siis arvatavasti juba teadlased, NASA vms tegeleks sellega raudselt.

 

Nii palju ma olen välja uurinud, ei tea kas on tõsi.

Eks ootab ja näeb, mis toimub, kui ei toimub midagi siis hästi, kui jh, siis sit*sti kyll.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.