Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mis ``sikkel`` sul on ?

 

Pitpro Lite 08.

Ma ei tea kas see sulle ütleb midagi aga suht hea masin.

Vaikselt ostan alumiinium asju juurde, siis plaanis veel sebida ASV 3. aastase garantiiga heeblid.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

On parmud raisk, tegin Rates ühe väljamakse, võtsid mingi 40 eeku vahelt

 

 

Pitpro Lite 08.

Ma ei tea kas see sulle ütleb midagi aga suht hea masin.

Vaikselt ostan alumiinium asju juurde, siis plaanis veel sebida ASV 3. aastase garantiiga heeblid.

 

 

Nime järgi tean, aga irl näinud pole .. klassivend tahtis osta vahepeal vms (ikka veel vist tahab)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hiirematt on täiesti mõttetu asi :D

 

Ma arvasin ka seda ja ei kasutanud varem, aga siis sain mega hea hiiremati.

Algul ei meeldinud aga siis hakkas rämedalt meeldima.

Väike käetugi on ka. Mingit vedelat plöga täis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
On parmud raisk, tegin Rates ühe väljamakse, võtsid mingi 40 eeku vahelt

 

 

 

 

 

Nime järgi tean, aga irl näinud pole .. klassivend tahtis osta vahepeal vms (ikka veel vist tahab)

 

Hea masin, kallis kah raisk...


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma arvasin ka seda ja ei kasutanud varem, aga siis sain mega hea hiiremati.

Algul ei meeldinud aga siis hakkas rämedalt meeldima.

Väike käetugi on ka. Mingit vedelat plöga täis.

Ära oksenda niipalju siis :-)


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära oksenda niipalju siis :-)

 

Sul pole ilmaasjata kasutajanimi "Imelik" :D korralikult panid ära :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hea masin, kallis kah raisk...

 

Jeps, RKst lugesin, et mingi hull püss :D. Atm sellel klassivennal on ATM 125cc ...

 

Endal olid ka vahepeal plaanid osta dirt-bike (see trendimpordi hiinakas vms:D), aga nüüd endal roller olemas ja ootab aegu millal ma load teen/ sõita võin (kuigi vahepeal ikka käin poes vms :kiss:)

 

:ty


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jeps, RKst lugesin, et mingi hull püss :D. Atm sellel klassivennal on ATM 125cc ...

 

Endal olid ka vahepeal plaanid osta dirt-bike (see trendimpordi hiinakas vms:D), aga nüüd endal roller olemas ja ootab aegu millal ma load teen/ sõita võin (kuigi vahepeal ikka käin poes vms :kiss:)

 

:ty

 

Seda hiinakat ma ei soovitaks isegi Bongmasterile mitte...

Seda ei soovita ma siis mitte kellegile!

Koguge raha, peate kauem ootama aga selle eest saate kindlalt masina mis töötab, mul sõber sai sellise trendika msina millel oli kolb kohe mootoris kinni ja sõita ei saanudki, kuna oli pakendist eemaldatud siis garantiid enam polnud ja 7 tuhat läks vastu mäge...Mul vist maksis see Lite 26000.- kui ma hästi mäletan, ostsin aastase järelmaksuga (ei ole nii rikas et endale sellist asja lubada saks ühe korraga). Käin endiselt koolis jms.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sul pole ilmaasjata kasutajanimi "Imelik" :D korralikult panid ära :D

vahepeal peab keegi ära panema ju (H)


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Seda hiinakat ma ei soovitaks isegi Bongmasterile mitte...

Seda ei soovita ma siis mitte kellegile!

Koguge raha, peate kauem ootama aga selle eest saate kindlalt masina mis töötab, mul sõber sai sellise trendika msina millel oli kolb kohe mootoris kinni ja sõita ei saanudki, kuna oli pakendist eemaldatud siis garantiid enam polnud ja 7 tuhat läks vastu mäge...Mul vist maksis see Lite 26000.- kui ma hästi mäletan, ostsin aastase järelmaksuga (ei ole nii rikas et endale sellist asja lubada saks ühe korraga). Käin endiselt koolis jms.

 

 

Mul 1 paraleer klassist 2-3 a omanud, paugu pill ja vähem paranduses olnud kui selle klassivenna ATM 125 cc :D (tal parandus üle 7k läinud, uus mootor vms)

 

Enam nii palju ei huvita, roller ootab oma aegu (nagu ülal mainisin), aga ei tea veel kumb (atm 2 rollerit peres). Tegelt räägin isale veel seda plaani, et müüme mõlemad maha ja ostame uue SR50e


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jowjow,kohe 600 posti koos lol

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Barky. kuna lube tegema ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul 1 paraleer klassist 2-3 a omanud, paugu pill ja vähem paranduses olnud kui selle klassivenna ATM 125 cc :D (tal parandus üle 7k läinud, uus mootor vms)

 

Need on need esimesed partiid, hetkel viskad 3500 krooni vist lauale ja saad tutika, mida rohkem aastaid edasi läheb seda ebakvaliteetsemad need on.

ATM-id ei ole ka tegelikult kõigeparemad, ntx DM06 on ikka väga sitt, lased paar korralikku hüpet ja vaatad, nojah juba amordipuks tagant loksub..esiamordid on sama sitad, kestavad vb kaks kuud igapäevast sõitu ja hakkab juba õli immitsema.

Samas oleneb ka vägapalju sellest mis moodi omanik sõidab ja mis moodi hooldab, mian pesen oma masinat peale igat sõitu, õlitan keti, puhastan koonuka, panen seisma ja korras :P


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Barky. kuna lube tegema ?

 

 

MM järgmine sügis alles, aga muidu suvest vist saan sõita :D


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
MM järgmine sügis alles, aga muidu suvest vist saan sõita :D

hea et ise m2rtsis tegema . 24 jan synkar. :D tglt ma m6tlesin et peaks teste hakkama 6ppima


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hea et ise m2rtsis tegema . 24 jan synkar. :D tglt ma m6tlesin et peaks teste hakkama 6ppima

 

Kordamine on tarkuse ema nagu mul vanemad koguaeg rääkinud on :P


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vana peab olema ,et teha lube?

peaks isalt küsima ta vana rolleri endale :D

 

Mul üks tuttav rääkis et varsti pidi tulema seadus mis ei luba alla 16 aastasel sõita vms. Ja lodad pidid kohustuslikuks saama..ma ei tea palju seal tõtt on.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ära oksenda niipalju siis :-)

 

Sinu mõtlemine küll 10 aastase oma ei ületa.

Killumees.

Mis seal üldse naljakat oli sinu arust?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sinu mõtlemine küll 10 aastase oma ei ületa.

Killumees.

Mis seal üldse naljakat oli sinu arust?

 

See oli mõeldud rohkem naljana ma kujutan ette, miks te "erand" liikmed kõiki asju nii tõsiselt võtate?

Enamus mis vabateemas räägitakse on nali, tehakse nalja või siis niisama selline ila mida ei tasu uskuda ju..


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See oli mõeldud rohkem naljana ma kujutan ette, miks te "erand" liikmed kõiki asju nii tõsiselt võtate?

Enamus mis vabateemas räägitakse on nali, tehakse nalja või siis niisama selline ila mida ei tasu uskuda ju..

 

Kõva nali ka "ära oksenda siis nii palju".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See oli mõeldud rohkem naljana ma kujutan ette, miks te "erand" liikmed kõiki asju nii tõsiselt võtate?

Enamus mis vabateemas räägitakse on nali, tehakse nalja või siis niisama selline ila mida ei tasu uskuda ju..

 

nad on lahedad


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.