Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Küll siin foorumis on alles imelikud põhjused, midagi nagu edasi uurida ei saa vms, lititakse bän peale ja korras.

Siim pani mulle kunagi midagi taolist põhjuseks "lfsöasfhdsahfkshfk" on see normaalne? te moded peaksite veits põhjendama ka oma otsuseid, mitte niikui võimalus avaneb siis kohe toimima, saan aru et mõnitamine pole tore vms, aga kas see 24h bän lahendab midagi? hiljem on tal veel suurem viha...mõelge kah veits oma kõludega vms.

 

imelikud põhjused? kas sa näinud seda posti?

Algselt postitas Filthy

taipohh kui tanel selle ära kustutab, litin molli ka ,

 

Tanel õpetab paksu munniga sigu

 

Ega jah, mind te ei hävita kunagi, Ip bani te ju banna ei saa , mwuhahahha.

 

 

Banid - tulen tagasi, ei bani, olen edasi

 

eriti ülbe vend ma vaatan. bye


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arvestades seda mismoodi su suuvärk vahest käib nii mõnegi foorumiliikme kohta, ma ei imesta.

 

Mida sa ei imesta?

Sul oli minuga kohe kana kitkuda minuarust.

Sa ei suutnud sellega leppida et sinu kuldajastul ja endiselt on mul oma arvamus kõige kohta, kui ma heaga järele ei andnud kasutasid igasuguseid lolle ettekäändeid et mind vaigistada, tunnista seda siim et sa keerasid mulle meelega käru, selle pasa mis ma myssile tegin oli ka sellejaoks tehtud et sind närvi ajada, kuna ma usun et ma ei salliks sind ka päris elus mitte...

Nüüd sind tõmmati toolilt maha aga miks su sõna enamvähem endiselt maksab?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Mida sa ei imesta?

Sul oli minuga kohe kana kitkuda minuarust.

Sa ei suutnud sellega leppida et sinu kuldajastul ja endiselt on mul oma arvamus kõige kohta, kui ma heaga järele ei andnud kasutasid igasuguseid lolle ettekäändeid et mind vaigistada, tunnista seda siim et sa keerasid mulle meelega käru, selle pasa mis ma myssile tegin oli ka sellejaoks tehtud et sind närvi ajada, kuna ma usun et ma ei salliks sind ka päris elus mitte...

Nüüd sind tõmmati toolilt maha aga miks su sõna enamvähem endiselt maksab?

 

 

Kuule banned oled sina siin sada korda saanud mitte mina.

Järelikult mina ei tee midagi valesti, hetkel kaevad sa auku endale.

 

:-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
imelikud põhjused? kas sa näinud seda posti?

 

 

 

 

eriti ülbe vend ma vaatan. bye

 

Ma saan aru, siin on lubatud raha varguse eestki uksetaha minna, oled sa mõnda tüüpi kohanud kes käinud on? ma pole veel nii vinskeid mehi siin kohanud.

Saan aru miks ta bänniti kuid see ajuden*** mis minuga korraldati ennem minu jama oli ikka korralik nöök siimu poolt.

 

Kuule banned oled sina siin sada korda saanud mitte mina.

Järelikult mina ei tee midagi valesti, hetkel kaevad sa auku endale.

 

:-)

 

Kõik teavad et ma tagasi olen, isegi signas on nii kirjas.

Ma ei tulnud siia enam midagi rotti laskma vaid pigem uurida kuidas foorumil läinud on, aga nagu näha siis on alex pukis ja siim on endiselt vasak käsi :P


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

õu pronub. piira erutust.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
õu pronub. piira erutust.

 

Õu, sitakott, lase ennast maha?

Pane oma suu kinni kui asi sinusse ei puutu.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Ma saan aru, siin on lubatud raha varguse eestki uksetaha minna, oled sa mõnda tüüpi kohanud kes käinud on? ma pole veel nii vinskeid mehi siin kohanud.

Saan aru miks ta bänniti kuid see ajuden*** mis minuga korraldati ennem minu jama oli ikka korralik nöök siimu poolt.

 

 

 

Kõik teavad et ma tagasi olen, isegi signas on nii kirjas.

Ma ei tulnud siia enam midagi rotti laskma vaid pigem uurida kuidas foorumil läinud on, aga nagu näha siis on alex pukis ja siim on endiselt vasak käsi :P

 

 

Kuule kui päris aus olla, siis pidasin ma sind kellekski teiseks :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule kui päris aus olla, siis pidasin ma sind kellekski teiseks :D:D

 

Aamh..sellepärast sa nii avameelne olidki? :O


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oi kui tore on teha jõudu :D

+1

muidugi oleneb mida sa m6tled selle all :D


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ajasin sind sassi ühe marmelaadiga.

 

Mis siin on reegel selline et kõik kasutajad kes liituvad peavad olema söödavad päris elus ? :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võiks olla.

Eelisjärjekorras saavad liituda pelmeenid muidugi.

 

Aamh...kahju et mul siis mingi Jutt juba on, äkki annad mulle ametikõrgendust ja teed Pelmeeniks?:D

Bong, sulle midagi, sellise laulu saatel oleks su lemmiktegevust hea teha ma arvan :P

http://www.youtube.com/watch?v=bEZXOcSDx64


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei taha seda küll öelda, aga 'pro nub' on üks vähestest MÕTLEVATEST inimestest siin foorumis. (A)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei taha seda küll öelda, aga 'pro nub' on üks vähestest MÕTLEVATEST inimestest siin foorumis. (A)

sa ei olegi ? :O


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei taha seda küll öelda, aga 'pro nub' on üks ainsatest MÕTLEVATEST inimestest siin foorumis. (A)

 

Eh eh eh...Ma ei tahaks küll kiidelda aga Ints on siin foorumis ainus normaalne inimene peaaegu, näiteks alex, võttis kätte ja lükkas mulle kahe punkti varni kuna ropendasin, no suur asi, eelmised lehed on roppusi täis ja mitte ainult minupoolt, sellepärast mulle see juhtkond ei meeldigi et nad suruvad enda arust mässe maha vms, vabandust aga nii arvan mina, JÄLLE!


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sa ei olegi ? :O

 

Loe mu postitus veel 24 korda läbi ning küsi seda uuesti. :huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.