Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
sa saad banaani ja klickige mu lingile :)) ja teen ka parimaid painte signasiiii :):D

http://www.hidemyass.com pane sinna oma link ja saad nende piltide peale onapanna kas v6i terve elu


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
neil mingi julmalt suured need kõrva tropid ju, mul olid sellised aga need olid nii ebamugavad et müüsin edasi vist kusagile :D

 

 

Minu meelest just head, ei kukku välja ja mugavad ka mitte nii, et kui kuulad mingi 2h siis kõrvad valutavad ja neil üli hea bass :D

 

 

Need stock klappid mp3-del üli pasad alati :(, aga nojah selle viimase mp3ga olen rahul (mängib videosi, saab pilte vaadata, 2gb mälu) ja maksis 99 eeku


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegin pisikese testi.

Nimelt kõik müüvad p2p pinne aga kus nad pinne saavad?

Uurisin järele ja katsetasin ise ka. Kulus 5 minutit kui ma tundsin end scammerina :D

noob.png


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Minu meelest just head, ei kukku välja ja mugavad ka mitte nii, et kui kuulad mingi 2h siis kõrvad valutabad

tean mis tunne see on :D

Endal hetkel iPod Touchil iPodi k6rvakad mis kaasa sai. head on !


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vedas sul, Liivamees. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tegin pisikese testi.

Nimelt kõik müüvad p2p pinne aga kus nad pinne saavad?

Uurisin järele ja katsetasin ise ka. Kulus 5 minutit kui ma tundsin end scammerina :D

Joppas kui niiv6tta


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pinne tegelt ülilihtne teha .


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üks mees nägi unes taevalikku õiglust,

Mis ühendab kõik, kes tema eest võitlevad.

Üks mees nägi unes taevalikku õiglust

Ja hakkas seda kuulutama sellest päevast peale.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegin pisikese testi.

Nimelt kõik müüvad p2p pinne aga kus nad pinne saavad?

Uurisin järele ja katsetasin ise ka. Kulus 5 minutit kui ma tundsin end scammerina :D

noob.png

 

kui kysida tohib mis chat kui viitsid siis pmi


:music:

468x60.gif

TULGE Mängima maffiat

Klikka pildil ja saad registreerida

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja selle tellin ka kohe ära > http://pood.serverid.ee/?id=info&item=5842

 

Koss-id tulevad 2 nädala jooksul :P


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja selle tellin ka kohe ära > http://pood.serverid.ee/?id=info&item=5842

 

Koss-id tulevad 2 nädala jooksul :P

 

Eino, kui raha on siis miks mitte :P


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mis selles niihead on ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eino, kui raha on siis miks mitte :P

 

 

Mu exact mat mingi 3a vastu pidanud :D, aga jah nüüd see suht ära kriibitud(metallist) ja jalad ka kuhugi jooksnud nii, et matt liigub käega kaasa (mul laual libe kate peal) nii, et jah :D


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mu exact mat mingi 3a vastu pidanud :D, aga jah nüüd see suht ära kriibitud(metallist) ja jalad ka kuhugi jooksnud nii, et matt liigub käega kaasa (mul laual libe kate peal) nii, et jah :D

 

Mul on hetkel mingi 6 aastat vähemalt vana hiirematt, Microlinci oma mille sain arvutiga kaasa :Q :h::D:-)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

argh igav on :S


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mul polegi hiirematti :D

 

ma usun et mu kuus aastat vana hiirematt annab sama möödu välja mis sinu arvutilaud :Q

Hiir nöögib sellepeal räigelt aga ma ei raatsi sellepeale raha raisata ostan parem mingeid siklijuppe mida läheb tarvis :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sitt vend oled siis :D


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma usun et mu kuus aastat vana hiirematt annab sama möödu välja mis sinu arvutilaud :Q

Hiir nöögib sellepeal räigelt aga ma ei raatsi sellepeale raha raisata ostan parem mingeid siklijuppe mida läheb tarvis :D

 

 

Mis ``sikkel`` sul on ?


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.