Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Eh eh eh...Ma ei tahaks küll kiidelda aga Ints on siin foorumis ainus normaalne inimene peaaegu, näiteks alex, võttis kätte ja lükkas mulle kahe punkti varni kuna ropendasin, no suur asi, eelmised lehed on roppusi täis ja mitte ainult minupoolt, sellepärast mulle see juhtkond ei meeldigi et nad suruvad enda arust mässe maha vms, vabandust aga nii arvan mina, JÄLLE!

 

mina seda vabateemat tervenisti pole läbi lugenud. pealekauba, väga paljud vennad ikka kokkuvõtes saavad ropendamise eest hoiatusi kah.

 

ma vist juba ammu andsin teada, et demokraatiaga siin pole midagi pistmist. mässe tulebki maha suruda. kui inimene ei suuda rahulikult oma seisukohta väljendada ja selle asemel hakkab ähvardama ja vehklema, siis minu jaoks on case closed.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mina seda vabateemat tervenisti pole läbi lugenud. pealekauba, väga paljud vennad ikka kokkuvõtes saavad ropendamise eest hoiatusi kah.

 

ma vist juba ammu andsin teada, et demokraatiaga siin pole midagi pistmist. mässe tulebki maha suruda. kui inimene ei suuda rahulikult oma seisukohta väljendada ja selle asemel hakkab ähvardama ja vehklema, siis minu jaoks on case closed.

 

Õige (H)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida teema ? :O

 

Igaljuhul, csis med high vastu üli haige pelada :D, lasevad koguaeg 1 bulle


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mina seda vabateemat tervenisti pole läbi lugenud. pealekauba, väga paljud vennad ikka kokkuvõtes saavad ropendamise eest hoiatusi kah.

 

ma vist juba ammu andsin teada, et demokraatiaga siin pole midagi pistmist. mässe tulebki maha suruda. kui inimene ei suuda rahulikult oma seisukohta väljendada ja selle asemel hakkab ähvardama ja vehklema, siis minu jaoks on case closed.

 

Minujaoks ka peaaegu, mis nüüd saab ropendamise eest kahe punkti warni?

Saan sinust ka aru kuna mina kasutaksin ka karmimaid meetmeid mida ma teistes foorumites kasutan kus ma mode olen, ainult nii saab ühtse korra tagada, aga seal pole muidugi noori nii palju, ja summad on tunduvalt suuremad kuna tegemist on ikkagi Motorspordi teemalise leheküljega.

ma olen siis vait ja proovin rohkem mitte ropendada, aga vaata et sa mulle siis mu "viisakalt" öeldud arvamuste eest mingeid asju lennutama ei hakka?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Loe mu postitus veel 24 korda läbi ning küsi seda uuesti. :huh:

sa ie olegi ?

 

selle foorumi viga on see , et päevast päeav scämmitakse mingeid väikseid rsoreid keda bannitakse ja muidugi neid kellel on topelt kasutajad ja veel muud jamad. kuid tuleb juurde ka päevaspäeva acc'sid aga kes need on ? need samad scämmerid kes saavad banni or muud inimesed kes saavad 24h ban, nad teevad kohe uued acc ja see ongi suur mure. aga jh. loodan et see muutub.

:cool:


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sa ie olegi ?

 

selle foorumi viga on see , et päevast päeav scämmitakse mingeid väikseid rsoreid keda bannitakse ja muidugi neid kellel on topelt kasutajad ja veel muud jamad. kuid tuleb juurde ka päevaspäeva acc'sid aga kes need on ? need samad scämmerid kes saavad banni or muud inimesed kes saavad 24h ban, nad teevad kohe uued acc ja see ongi suur mure. aga jh. loodan et see muutub.

:cool:

 

No tvi, Sherlock, ütle mida Alex ette peaks võtma?

 

Ning enda kohta ma ei saa ju öelda, kui "mõtlev" ma sinu nurga alt välja paistan..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aga vaata et sa mulle siis mu "viisakalt" öeldud arvamuste eest mingeid asju lennutama ei hakka?[/b]

 

ei näe põhjust, miks peaks. kriitika ja komentaarid on alati teretulnud, kui nad on viisakuse piirides ja on põhjendatud.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No tvi, Sherlock, ütle mida Alex ette peaks võtma?

 

Ning enda kohta ma ei saa ju öelda, kui "mõtlev" ma sinu nurga alt välja paistan..

Sina , maitea. eks ikka oled mõtlev. aga jh. eks igalyhel oma arvamus

 

Alex.. hmn. ta peaks mingi sellise systeemi korraldama rapidiga kui võimalik. et kes tahavad liituda .10eek sõnu. nii oleks ka koguaeg foorumi kassas raha. ma mõtlen et naq annetus kassasse läheb see liitujate raha aga eks alex peab ise midagi korraldama. seda vast meie teha ei saa.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja palju foorum realselt selle 10 eegu pealt saaks ?, mingi 2-3 eeku ... Enam neid kasutajaid ka nii väga palju ei liitu


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sina , maitea. eks ikka oled mõtlev. aga jh. eks igalyhel oma arvamus

 

Alex.. hmn. ta peaks mingi sellise systeemi korraldama rapidiga kui võimalik. et kes tahavad liituda .10eek sõnu. nii oleks ka koguaeg foorumi kassas raha. ma mõtlen et naq annetus kassasse läheb see liitujate raha aga eks alex peab ise midagi korraldama. seda vast meie teha ei saa.

 

Arvad, et tüübid, kes sellest foorumist midagi veel ei teagi, tahavad kümneka plekkida?.. mida iganes. =/

 

+ barky jutt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina , maitea. eks ikka oled mõtlev. aga jh. eks igalyhel oma arvamus

 

Alex.. hmn. ta peaks mingi sellise systeemi korraldama rapidiga kui võimalik. et kes tahavad liituda .10eek sõnu. nii oleks ka koguaeg foorumi kassas raha. ma mõtlen et naq annetus kassasse läheb see liitujate raha aga eks alex peab ise midagi korraldama. seda vast meie teha ei saa.

 

sellel loogikal on väga palju vigu.

esiteks, 10 kroonise smsi peal foorumi kassa saaks 2 krooni kasumit peale kõigi maksude maksmise.

teiseks, kui scammer saab 500 krooni kasumit, miks tal peaks olema takistus 10 krooni maksma registreerimise eest?

kolmandaks, kuna scammereid see nii kui nii ei takista, miks peaks tavakasutajatelt raha küsima? see ju piiraks ainult foorumi laienemist.

 

aga eks ma mõtlen midagi peale sessi lõppu.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei näe põhjust, miks peaks. kriitika ja komentaarid on alati teretulnud, kui nad on viisakuse piirides ja on põhjendatud.

 

No davai, ainult sinu pärast hakkan oma suuvärki kontrollima nüüdsest peale rohkem. :P


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rääkige midagi põnevat ka ?! :D, hetkene teema suht igav


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Alex , kunagi / kuidagi saab nendest mitte kunagi aeguvatest hoiatutest lahti kah ?

ega sa banni ei saa selleeest :D

need punktid suht sakivad :D mul neid vist mingi 15+


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Proovid Alexi/Ollu/Rapidloadi parooli ära arvata, kui õnnestub, siis eemaldad ...


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
miks ei saa panni ?

eitea. ma pole saanud :D ei taha ka tglt .

 

tglt to alex. : millej2rgi te neid eeskujulikke vaatate ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

neil mingi julmalt suured need kõrva tropid ju, mul olid sellised aga need olid nii ebamugavad et müüsin edasi vist kusagile :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.