Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Said sa paugu lahti, et siin kõvatad ? Kas ma ütlesin, et lööme maha ? Kus ma seda väitsin ? Lugemisega raskused või muud probleemid ? Ma ütlesin seda, et me kõik eksime, kõik rikume seadusi aga kui vahele jääd siis ära hala, et sa oleksid peaaegu surnud või 100 muud häda. Sul pole enam muud jaurata ja hakkad sihukest jama tootma. Ise küsid ja ise vastad, paha paha.

Ning kordan veel, et me kõik rikume reegleid, ma olen rikkunud ja kui olen vahele jäänud, olen ka oma trahvid koheselt tasunud, mitte ei hala kui halvad kõik on. Oled mees tegema, ole mees vastutama.

 

Ning lõpetuseks ütlen veel korra, et ikka täiesti mõistetav oleks "Mina ei taha teda tappa, see on sinu fantaasia, mida proovid minule peale suruda" Võin suurte tähtedega kirjutada "TEDA EI PEA ÄRA TAPMA, AGA OLED MEES, ET TEHA SIIS OLE MEES KA VASTUTAMA" või ma eksin ?

 

Ma loodan, et ma väljendasin ennast piisavalt, et sa ei peaks mingi jabura ilaga siin uuesti esinema. Aitäh tähelepanu eest, võid nüüd vahvli x kinni panna, mitte siin aega raisata.

 

:D :D "võid nüüd vahvli x-ist kinni panna" badass vend oled :D Ütlen ausalt, tänaval vastu tuleksid siis tõmbaks korraks tudina sisse küll :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Leave the message after the peep..

quote, et notification tuleks

 

26746076bccfe40bd4f35f8f73f2a74f.png

 

Ma next Michael Scofield, et selliseid asju korraldan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D :D "võid nüüd vahvli x-ist kinni panna" badass vend oled :D Ütlen ausalt' date=' tänaval vastu tuleksid siis tõmbaks korraks tudina sisse küll :D[/quote']

 

Jah, sina ka. Lausa hirmus e-gängster, ei oskagi nüüd midagi teha ega öelda. Saad scämmi ja lubad vendadele ukse taha minna, kuigi tegudeni ei jõua, päris karm.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kontaveit päris beastmodes praegu :P

 

+1.....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ty i guess lol

 

i guess, lol, iksde, vb, *häbenen*, *punastan*, jouki jou, tsauki tsau, hip-hop jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jah, sina ka. Lausa hirmus e-gängster, ei oskagi nüüd midagi teha ega öelda. Saad scämmi ja lubad vendadele ukse taha minna, kuigi tegudeni ei jõua, päris karm.

 

aga siiani on mu kõik probleemid ju lahenduse leidnud :D

Miks ma lähen mingit alaealist sakutama kui piisab Hirmutamisest?

Sealt kus mina pärit olen, on kahe kõrva vahel asuva agregaadi kasutamine täiesti okei :D

Haha, u nailed it, ma full e-gangster, vahvli kõigekõigem :D

Ilmselt kui mind trehvad tänaval siis mul linnuse limps ja saiake näpuvahel, nina tatine ja pastla paelad lahti, ning oleks patt jätta mainimata see uus monsteri cap mille noka ma natukene rulli olen keeranud...

Kui joppab et rattaga vastu tulen siis mul pesulõksuga võikarbi kaas ka kodarate vahele timmitud :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
aga siiani on mu kõik probleemid ju lahenduse leidnud :D

Miks ma lähen mingit alaealist sakutama kui piisab Hirmutamisest?

Sealt kus mina pärit olen, on kahe kõrva vahel asuva agregaadi kasutamine täiesti okei :D

Haha, u nailed it, ma full e-gangster, vahvli kõigekõigem :D

Ilmselt kui mind trehvad tänaval siis mul linnuse limps ja saiake näpuvahel, nina tatine ja pastla paelad lahti, ning oleks patt jätta mainimata see uus monsteri cap mille noka ma natukene rulli olen keeranud...

Kui joppab et rattaga vastu tulen siis mul pesulõksuga võikarbi kaas ka kodarate vahele timmitud :D

 

Vähemalt jutt jookseb ja fantaasia lendab. 5+ selle eest.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Revo on vahvli kõigekõige, ära taha teise mehe au endale


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
aga siiani on mu kõik probleemid ju lahenduse leidnud :D

Miks ma lähen mingit alaealist sakutama kui piisab Hirmutamisest?

Sealt kus mina pärit olen, on kahe kõrva vahel asuva agregaadi kasutamine täiesti okei :D

Haha, u nailed it, ma full e-gangster, vahvli kõigekõigem :D

Ilmselt kui mind trehvad tänaval siis mul linnuse limps ja saiake näpuvahel, nina tatine ja pastla paelad lahti, ning oleks patt jätta mainimata see uus monsteri cap mille noka ma natukene rulli olen keeranud...

Kui joppab et rattaga vastu tulen siis mul pesulõksuga võikarbi kaas ka kodarate vahele timmitud :D

 

Damn, korralik kajakas. :lol:

Well said. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Revo on vahvli kõigekõige, ära taha teise mehe au endale

 

Revo on oma jope :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ok siis


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tra kuhu ma oma eluga jõuan lihtsalt xd :D joon mingi 46aastase mutiskega ja siuke tuim fun toodanjd

 

Cant find any proudness product. :huh:


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi teab kus kohast tasuta .dll faile saab ja kuhu neid tuleb panna ? Nimelt installisin ühe asja peale, tahan tööle panna siis viskab, et 3 .dll faili on puudu. Kunagi ma kusagilt sain ja kusagile lisasin ja probleem oli lahendatud aga enam ei leia...


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi teab kus kohast tasuta .dll faile saab ja kuhu neid tuleb panna ? Nimelt installisin ühe asja peale, tahan tööle panna siis viskab, et 3 .dll faili on puudu. Kunagi ma kusagilt sain ja kusagile lisasin ja probleem oli lahendatud aga enam ei leia...

 

googlest saab, paned rakenduse program filesi kausta

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s

kas tasub tellida netflixi? või oleks siis vpn ka vaja osta et mdiagi vaadata oleks?, või see chrome vpn ei aita (extension)?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

sületäis lilli kingiksin vaid sulle

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tra kuhu ma oma eluga jõuan lihtsalt xd :D joon mingi 46aastase mutiskega ja siuke tuim fun toodanjd

 

Mutike kindlasti õnnelik:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.