Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Nagu see kes eest ära sõitis. To vend käis ja hädaldas igalpool, et temale ja ta naisele tehti liiga. Oli mis kiirus oli, kas 100/150/200 km/h, aga fakt on see, et kutt rikkus reegleid ja ta ei peatanud, ning kui ei peatu juba pikemat aega siis ei jäägi muud üle kui rajalt maha võtta, kas lased rehvi, rammid välja või midagi muud. Nagu see naine seletas, et USA-s pole politsei sihukene ( Seal suure tõenäosusega oleks ammu kuuli saanud ) ning, et Eesti politsei seadis nende elud ohtu, samas mida see mees ise tegi ? Tema tekitas selle olukorra. Sama hea, et vägistaja vabandab enda tegu sellega, et naine oli paljastavalt riides ja temal tekkis isu - milles nüüd vägistaja süüdi on ?

 

Absurdne, selle kohta öeldakse, et kui julged teha ja käituda nagu mees, siis palun vastuta oma tegude eest, mitte ära hala ajakirjanduses kuidas teile tehti liiga.

Me kõik rikume reegleid, kes vähem ja kes rohkem, aga kui vahele jääd siis vastuta oma tegude eest. Kuna mulle meeldivad ka kaherattalised ja tunnen paljusi sõitjaid siis enamus neist on selle teo hukka mõistnud. (Sõitja teo )

 

Lambi teema, mina jällegi leian et politsei ei tohiks sel moel inimeste elu ohtu seada, puhtalt inimliku nurga alt annaksin mina inimesele andeks pigem selle et ta eksis, sest me kõik eksime, kui selle, et politsei seab inimese elu reaalselt ohtu.

Väga suur võimalus et baiker libiseb baigilt maha kukkudes mööda äärekivi või vastu mistahes takistust, ning asi lõppeb surmaga.

Mingit vägistamist ei ole mõtet antud konteksti sisse tuua, kuna its whole another story, hetkel käib jutt siiski liiklushuligaanist, kes tõenäoliselt poleks halvima tsenaariumi korral kedagi peale enda ja oma naise vigastanud.

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lambi teema, mina jällegi leian et politsei ei tohiks sel moel inimeste elu ohtu seada, puhtalt inimliku nurga alt annaksin mina inimesele andeks pigem selle et ta eksis, sest me kõik eksime, kui selle, et politsei seab inimese elu reaalselt ohtu.

Väga suur võimalus et baiker libiseb baigilt maha kukkudes mööda äärekivi või vastu mistahes takistust, ning asi lõppeb surmaga.

 

 

Antud sõitja seadis samamoodi rohkem kui enda elu ohtu, ehk siis täpselt sama palju kui politsei.

Inimene mõelgu enne kui teeb, õigemini tehku aga kui tagajärg on hullem kui arvab siis ärgu nutku ajakirjanduses nagu talle oleks meeletult haiget tehtud.

Nähakse, et biker "eksis" "annaks andeks" aga seda ei nähta, et politsei tegi oma tööd. Mis ta oleks pidanud laskma antud tegelasel minema sõita ? Et siis ajakirjandus pasundaks kui saamatu politsei on ja samad tegelased käivad kiitlemas "Politsei on saamatu, ei saanud kätte". Tüüpiline jutt, nagu paljud kes muidu vihkavad mente aga kui abi on vaja siis esimene asi on politsei lühinumber ja palutakse abi.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
:D :D :D nende ahvide fb profiile vaadates tunduvad olevat kõvad motomehed ja siis loed kuskilt uudistest, kus nutavad, et "oi siit jalg katki, siin kriimustus jne" kindlasti ei ole nad varem kukkunud ega midagi

「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oma lühinumbriga võid kellegi teise jutule minna :D

Eino minujaoks panid mendid natuke üle võlli, ma ei ülista ei üht ega teist, kuid leian lihtsalt et see on natuke too much :D

Elu on nii jõhker seiklus kui sa ei koguaeg arvutitaga ei ole, pole mingi kiriku inimene ning mine sa tea, äkki avastan end ükspäev baigi pakikalt mällis peaga ja semu lenksus, ei oleks väga õnnelik kui mendid mu surnuks sõidaks :D

Aga ma mõistan ka sinu strugglet, et kui kodus runet pelad all year around siis võiks tänavad turvalised olla kui pühapäeval redbulli lähed R-kioskisse ostma :D

Minu jutu point on see, et me oleme kõik inimesed ja eksime, teeme vigu, see ei tähenda et kellelgi oleks õigus meid potentsiaalse surmaga karistada.

Minupärast võite kõik vägistajad järjest ahju visata, aga liiklushuligaan on tänapäeva maailmas liiga regular nähtus.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Psycho - Sa oled muutnud oma teksti, lõpetuse kohta võin öelda, et sa ei saa ka 100% välistada, et keegi teine poleks viga saanud ja elades "mis oleks juhtunud", pole ka mõtet elada vms ? Sest ei juhtunud ja case closed, lähme asjaga edasi, mida sa nutad ajakirjanduses nagu poisikene.

Oled mees siis tunnista oma tegu. Klubides sõitjad naeravad sihukesi välja.

 

Oma lühinumbriga võid kellegi teise jutule minna :D

Eino minujaoks panid mendid natuke üle võlli, ma ei ülista ei üht ega teist, kuid leian lihtsalt et see on natuke too much :D

Elu on nii jõhker seiklus kui sa ei koguaeg arvutitaga ei ole, pole mingi kiriku inimene ning mine sa tea, äkki avastan end ükspäev baigi pakikalt mällis peaga ja semu lenksus, ei oleks väga õnnelik kui mendid mu surnuks sõidaks :D

Aga ma mõistan ka sinu strugglet, et kui kodus runet pelad all year around siis võiks tänavad turvalised olla kui pühapäeval redbulli lähed R-kioskisse ostma :D

Minu jutu point on see, et me oleme kõik inimesed ja eksime, teeme vigu, see ei tähenda et kellelgi oleks õigus meid surmaga karistada.

Minupärast võite kõik vägistajad järjest ahju visata, aga liiklushuligaan on tänapäeva maailmas liiga regular nähtus.

 

 

Lühinumbri jutt polnud suunatud sinule, vaid üleüldiselt. Elu on näidanud, et kõik kõvad vihkajad lõpuks helistavad ja halavad kui neilt midagi rotti lastakse või midagi muud juhtub.

Sama on too much ka bikeri vennale, pingutas liialt üle. Alustada tuleb probleemi algusest, mitte lõpust. Oman kaherattalist ja tunnen paljusi ( väga paljusi ) kes sõidavad ja seal on ikkagi kindlad reeglid, mitte sihukene mällu tõmbamine ja ringi kihutamine.

Sul pole enam sittagi öelda siis tuled mingit rune teemat jahuma, kuigi sa ei tea sittagi, et ma ei pela enam väga ammusest ajast runescape, nii, et sorry aga leia muu teema millega rebida, su info on väga vana. Politsei oli ka inimene ja eksimus on lubatud, nagu ka sõitjal, nii, et mine hala mujal.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Psycho - Sa oled muutnud oma teksti, lõpetuse kohta võin öelda, et sa ei saa ka 100% välistada, et keegi teine poleks viga saanud ja elades "mis oleks juhtunud", pole ka mõtet elada vms ? Sest ei juhtunud ja case closed, lähme asjaga edasi, mida sa nutad ajakirjanduses nagu poisikene.

Oled mees siis tunnista oma tegu. Klubides sõitjad naeravad sihukesi välja.

 

 

 

 

Lühinumbri jutt polnud suunatud sinule, vaid üleüldiselt. Elu on näidanud, et kõik kõvad vihkajad lõpuks helistavad ja halavad kui neilt midagi rotti lastakse või midagi muud juhtub.

Sama on too much ka bikeri vennale, pingutas liialt üle. Alustada tuleb probleemi algusest, mitte lõpust. Oman kaherattalist ja tunnen paljusi ( väga paljusi ) kes sõidavad ja seal on ikkagi kindlad reeglid, mitte sihukene mällu tõmbamine ja ringi kihutamine.

Sul pole enam sittagi öelda siis tuled mingit rune teemat jahuma, kuigi sa ei tea sittagi, et ma ei pela enam väga ammusest ajast runescape, nii, et sorry aga leia muu teema millega rebida, su info on väga vana. Politsei oli ka inimene ja eksimus on lubatud, nagu ka sõitjal, nii, et mine hala mujal.

 

:D :D :D aga siis on lihtne, lööme kohe maha need liiklushuligaanid? Hakkaks sul kergem? Saaksid paugu lahti?

Kui ei siis istu oma 120kw tsikli otsa ja sõida 90-ga, sest sina meil ju reegleid ei riku.

See et inimene kuskil halama hakkas ja üleüldse tema tegu peegeldabki seda et inimene on veits lihtne(Kuna sõidutab täispeaga enda naist,highest possible level of stupidity), ei tähenda et kohe ära võime tappa :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D :D :D aga siis on lihtne, lööme kohe maha need liiklushuligaanid? Hakkaks sul kergem? Saaksid paugu lahti?

Kui ei siis istu oma 120kw tsikli otsa ja sõida 90-ga, sest sina meil ju reegleid ei riku.

See et inimene kuskil halama hakkas ja üleüldse tema tegu peegeldabki seda et inimene on veits lihtne(Kuna sõidutab täispeaga enda naist,highest possible level of stupidity), ei tähenda et kohe ära võime tappa :D

 

Said sa paugu lahti, et siin kõvatad ? Kas ma ütlesin, et lööme maha ? Kus ma seda väitsin ? Lugemisega raskused või muud probleemid ? Ma ütlesin seda, et me kõik eksime, kõik rikume seadusi aga kui vahele jääd siis ära hala, et sa oleksid peaaegu surnud või 100 muud häda. Sul pole enam muud jaurata ja hakkad sihukest jama tootma. Ise küsid ja ise vastad, paha paha.

Ning kordan veel, et me kõik rikume reegleid, ma olen rikkunud ja kui olen vahele jäänud, olen ka oma trahvid koheselt tasunud, mitte ei hala kui halvad kõik on. Oled mees tegema, ole mees vastutama.

 

Ning lõpetuseks ütlen veel korra, et ikka täiesti mõistetav oleks "Mina ei taha teda tappa, see on sinu fantaasia, mida proovid minule peale suruda" Võin suurte tähtedega kirjutada "TEDA EI PEA ÄRA TAPMA, AGA OLED MEES, ET TEHA SIIS OLE MEES KA VASTUTAMA" või ma eksin ?

 

Ma loodan, et ma väljendasin ennast piisavalt, et sa ei peaks mingi jabura ilaga siin uuesti esinema. Aitäh tähelepanu eest, võid nüüd vahvli x kinni panna, mitte siin aega raisata.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D :D :D aga siis on lihtne, lööme kohe maha need liiklushuligaanid? Hakkaks sul kergem? Saaksid paugu lahti?

Kui ei siis istu oma 120kw tsikli otsa ja sõida 90-ga, sest sina meil ju reegleid ei riku.

See et inimene kuskil halama hakkas ja üleüldse tema tegu peegeldabki seda et inimene on veits lihtne(Kuna sõidutab täispeaga enda naist,highest possible level of stupidity), ei tähenda et kohe ära võime tappa :D

 

Tahaks lihtsalt kahte asja öelda selle jutu peale.

 

1) Oleks keegi sinu lähedastest sellele tsikklile ette jäänud 170km tunnis vms ta kiirus oli, mis sinu arvamus siis oleks?

2) Nendel oli korralik varustus ehk see 50-70km tunnis "rammimine" oli igati kaalutletud otsus oht kõrvaldada. Arvestades, et suund oli kesklinna poole kus liigub rahvast, siis igati õige otsus.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

seda venda oleks pidanud 100% rammima pidanud xd. vb kui peaga vastu äärekivi oleks lennanud, oleks ka mõistus koju tulnud. Aga kui seda pole kunagi olnud, siis on seda raske tagasi saada :D

 

*oleks*


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sünnipäev tulekul v :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
http://m.delfi.ee/ekspress/article.php?id=78229486

 

Kui loll saab inimene olla? Oleks mul ka 17k vaba raha.

 

Siin on see koht, et "lollidelt tuleb raha ära võtta"


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui tähelepanud vajalikuks ei pea, siis peida oma sünnipäev ;)

https://gyazo.com/a8af09832bdf81fd1010ec771f0ce67f?token=770d3e68a125eace2582f854c8b35e65

see oli juba eelmisest aastat peal ja ikka saavad nad teada, et on... piisab sellest, et keegi pilte ei saaks panna, aga fb ei luba niimodi : https://gyazo.com/842269e79c6c27e42fd81257efaedd26 ei viitsi terve päev ka neid bline kuulata... raske elu ikka :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.