Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Mode

Andres

Moderaator
 • Postituste kogus

  625
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevad

  2
 • Tagasiside

  100%
 • VP$

  73,421 [ Anneta ]

Turu statistika

 • 0
 • 0
 • 0

Moderaator

Kasutaja kuulub modereerimisrühma

Andres viimati võitis päeva 4. november 2020

Andres'l oli kõige rohkem reaktsioone saanud postitus

Reputatsioon

4 Neutral

1 Jälgija

info Andres'i kohta

 • Aste
  Moderaator
 • Sünnipäev 14.12.1993

Viimased profiili külastajad

21 445 profiili vaatamist
 1. Müüdud kasutaja Michael Scofieldile.
 2. Bump, üks ostja kukkus mõneks ajaks ära.
 3. Lisandunud vahepeal avarice + ancient hilt. Ilmselt dets keskel müün ära, kui paremat pakkumist ei tule.
 4. upitan, pakuti 1600€ //pakuti 1650 pmides, tegelased võiks ise siia kirjutada, et lihtsam jälgida oleks ja inimesed ei arvaks, et ma suvalt lahmin
 5. Tere ,
  200 ?

  1. Andres

   kas 0 jäi puudu või on see nali? All kirjas ka, et praegu 1.5k pakutud(mis on peal oleva GP väärtus)

 6. Tere ,
  Palju kasutaja lõplik hind ?

  1. Andres

   Pole, aga piisavalt hea pakkumise korral 2 korda ei mõtle.

 7. Hei Panen müüki oma ironi. Esimene omanik(meili kaasa ei tule). Päris kogu pangast ei hakka pilte panema, aga tähtsamad asjad pildistasin ülesse. Diaryd on 492/492, Questid 156/158, CA-d 474/485. 2 Inferno taski puudu, 50hp ja melee, kui kindel ostja ja väga suur soov, siis saan need ära teha(kui kedagi peaks zuk helm väga huvitama). 18 petti(Sire,Hydra,Cerb,Prime,kraken,thermy,skotos,zammy,zulrah,olm,tob,heron,farming,thieving,rc,chompy, little nightmare, youngllef). ~50k BF charget, alchides mingi ~300m kandis. Scythes ja Sanguine staffis mõlemas 15k charget ja tridentis ka 15+. Puudu suurematest asjadest on: Nightmarest olemas 2 staffi, muu puudu(pet, egg ja jar olemas). Cox-ist puudu kodai + elder, muu kõik peale CM keepide olemas. Eternal gem puudu, heart olemas(seda muspahi sitta on vist ~75k, ehk 75 veel vaja). 2x ursine mace, 2x bow(1xwebweaver) ja accursed sceptre olemas. Tumeken + pet puudu TOA-st. Ely puudu corpist. Nihil horn puudu nexist. Supplyd Acc omajagu seisnud ja mõtlesin, et kuna endal ikka sisuliselt 0 huvi(v.a uued updated mis vahest tulevad, aga võiks ka sellest lollist harjumusest lahti saada) mängida, siis äkki ma leian selle nõela heinakuhjast, kellel silmad särama lõid. Rõvedad grindid alles ka v.a TOA i guess, aga ehk on mõni huviline. C/O ~1.7k€
 8. Tervist, tundub tõesti täiesti süüdimatu mees. Bannin ära. Kahjuks ilmselt näed raha siis, kui mees päriselt tööle läheb ja vaja nimi puhtaks pesta! Hetkel ei leia tema kasutajat, tahaks öelda, et keegi ette jõudnud juba ja bannitud.
 9. Päris põnev ja huvitav oli lugeda ka bottimise versioonide kohta. Edu igatahes. Tean ka mitut venda, kes high lvl contenti väga hullu hooga botivad, aga neil peaks ka kõigile ise kirjutatud custom scriptid olema.
 10. Ilmselgelt on hetkel probleem ja nakatunuid rohkem. Peiteaeg väidetavalt kuni 2 nädalat. Kuna tegemist siiski pandeemiaga, siis parem karta kui kahetseda. Jah, jääb natukeseks elu seisma, hiljem oled tänulik sellele paari nädalasele "sundpuhkusele". Ja isegi kui valitsusele on teadaolevalt juba rohkem nakatunuid, siis õigesti käituvad, et hoiavad saladuses, pole vaja rohkem paanikat külvata inimeste seas. Stress kindlasti ei tee mitte midagi lihtsamaks. Ning tavalisel tervel noorel ei ole väga põhjust muretseda viiruse pärast, elad suure tõenäosusega üle selle. Aga mis eristab seda viirust teistest tavalistest kevadistest viirustest on see, et sellele hetkel pole vaktsiini (suures koguses vähemalt) ning sellest tingitult võtab riik ette kõik need ettevaatusabinõud.
 11. Mulle meeldis, et esmane uudis oli postimehes pealehelt suurelt ning järgnev uudis, kus kahtlust enam polnud oli kuskile väikselt vahele mahutatud :D.
 12. Kui huvi pakub siis soovitan läbi lugeda ikka:D
 13. Sooviks ka tumedat themet, muidu täitsa solid töö, tublid!
×
×
 • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.