Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Ausalt. MC Vimpli - botased kuluvad on ikka korralik klassika.

 

[video=youtube;wh3B7h_b-sI]

 

Amen :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kevadtalgud vahvel puhtaks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi momendil Tapal aega on teenimas ? Mind huvitab see, et kas momendil on asi nii lihtsaks tehtud, et iga nädalavahetus saavad mehed koju ?

Mul tuttav moment käib, iga reede 15:00-16:00 aeg juba kodus ja esmaspäev läheb tagasi, moment kui peaksid olema/hakkama õppused, vaatad, et kõik lähevad metsa, tema tuleb koju, mõistatus.....

Tema väidab, et asi ongi nii lihtsaks tehtud, kuid ma ise küll sihukest asja ei mäleta. :D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi momendil Tapal aega on teenimas ? Mind huvitab see, et kas momendil on asi nii lihtsaks tehtud, et iga nädalavahetus saavad mehed koju ?

Mul tuttav moment käib, iga reede 15:00-16:00 aeg juba kodus ja esmaspäev läheb tagasi, moment kui peaksid olema/hakkama õppused, vaatad, et kõik lähevad metsa, tema tuleb koju, mõistatus.....

Tema väidab, et asi ongi nii lihtsaks tehtud, kuid ma ise küll sihukest asja ei mäleta. :D

 

No ma olin aasta tagasi, enne kevadtormi sai kindlasti iga nv koju. See esmaspäeval minek oli pigem haruldus, tavaliselt pidi ikka pühapäeval tagasi minema.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Tapal käib julm arendus. Linnak on täielikult muutunud ja välismaa sõdureid pidi olema rohkem kui ajateenijaid.

See, et iga nädalavahetus välja saab on juba tavaline, hoitakse meeletult ressursse kokku. Lisaks enne suuremat õppust lastakse alatihti välja, hoiab ajateenijate moraali kõrgel.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keegi momendil Tapal aega on teenimas ? Mind huvitab see, et kas momendil on asi nii lihtsaks tehtud, et iga nädalavahetus saavad mehed koju ?

Mul tuttav moment käib, iga reede 15:00-16:00 aeg juba kodus ja esmaspäev läheb tagasi, moment kui peaksid olema/hakkama õppused, vaatad, et kõik lähevad metsa, tema tuleb koju, mõistatus.....

Tema väidab, et asi ongi nii lihtsaks tehtud, kuid ma ise küll sihukest asja ei mäleta. :D

 

Nüüdsest kui Tapa ajateenijad Tapalt ära kolinud Läsnale või vanasse linnakusse, siis nii ongi et mõned saavad esmaspäevani linnaloa. Staap ja PiP said üldiselt esmasp kella 9ni linnaloa, teised k.a meie aga pühap kella 22ni. Ning jah, iga nv lastakse ikka välja. Aga no, enam nii pole sest juba esmaspäevast KEVADTORM. #24päevaveel


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Puhtalt minu arvamus, kuid "hoiab moraali kõrgel", samas ajateenistus peaks tekitama inimestel nn motivatsiooni/oskusi reaalses sõjas hakkama saada, ning kui neil "moraal langeb, et ei saa nädalavahetuseks emme/issei juurde" veel õppuste ajal, siis mis sõja ajal juhtub ? Keset sõda ei saa pausile panna ja öelda, et tahaks nüüd puhata. Õppused viivad moraali nii alla, et peavad iga nädalavahetuse kodus käima siis nende meestega pole sõjas mitte midagi teha (Muidugi see minu arvamus). Arvestades mis vaeva on Eesti mehed näinud Sinimägedes ja muudes lahingutes, kus ei saanud aegajalt puhata. Muidugi mingi aeg võiks ajateenistusest koju saada kuid see, et iga reede juba 15:00-16;00 aeg kodus ja esmaspäev tagasi on natukene naljakas, arvestades, et seda reaalselt treeningu aega ei jäägi. Antud tuttav läks see kolmapäev tagasi ja eile oli juba kodus ( 1 terve päeva oli seal ja juba sai koju, wut ???? ) Kui tahta ressursse säästa siis võiks juba vabatahtlik asi olla, siis oleks meeletu kokkuhoid. :)

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sain ise selle sita kaelast ära, otsustati ikka ära, et ei vasta nõuetele. Oli uus "ortopeed" viimane kord, tra debiilne mutt, ebareaalne milline vanamutt võib selliseid asju otsustada seal ja reaalselt ka ta oli vana ja loll. Viisakuse tase ka ikka üsna madal, mees tuli tal samal ajal sinna??? Kui ma sees, proua küsib ega sa süüa ei taha, hakkas kotist juba voileiba otsima kui ma sees.... Õnneks ei hakanud minu kõrval sööma ja lahkus ruumist. Oleks jäänud sinna oleks öelnud ka aga tuli rahulikuks jääda :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sain ise selle sita kaelast ära, otsustati ikka ära, et ei vasta nõuetele. Oli uus "ortopeed" viimane kord, tra debiilne mutt, ebareaalne milline vanamutt võib selliseid asju otsustada seal ja reaalselt ka ta oli vana ja loll. Viisakuse tase ka ikka üsna madal, mees tuli tal samal ajal sinna??? Kui ma sees, proua küsib ega sa süüa ei taha, hakkas kotist juba voileiba otsima kui ma sees.... Õnneks ei hakanud minu kõrval sööma ja lahkus ruumist. Oleks jäänud sinna oleks öelnud ka aga tuli rahulikuks jääda :D

 

Käin vaikselt arstide juures, et järgmine kord oleks neile mingeid pabereid jälle näidata. Paras tüütus..


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tereää

 

keegi vist sheeris kunagi siin mingit spotify accounti. Logisin mina sinna sisse, kõik timmis ja lahe aga vahepeal keegi arvab, et mulle väga meeldib beethoveni VII sümfooniat kuulata :D

 

kui 2 kuulatajat ühe kasutajaga kuulab siis ühel katkeb lugu ära, kui teine kuulama hakkab. Was pretty fun :D tema paneb enda lugu, mina enda :D

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina jagasin seda kasutajat, kuskilt sain ja teadsin niipalju, et parooli pole võimalik vahetada

 

Esmapilgul tundub lahe, et keegi üritab anda võimalust kuulata beethoveni sümfooniat :D :D

 

ma väga austan teiste muusikamaitset. :D

 

peale viite minutit eikellegiga võitlemist muutub tüütuks :D

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

see tunne kui sa teenid 600€ ühe päevaga..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.