Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
ostsin krooni ajal endale 700 kroonise käekella, siiamaani töötab :D 400 euri ei maksaks elusees :D

 

Maitea, kas te käite eestis tööl et see number mingi imelik tundub v :D

Krooni ajal oli 700 samapalju kui tänapäeval 400 :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vahet pole kus tööl käid, mitte see number tunduks imelik või see summa oleks meeletu raha, mitte seda aga lihtsalt eks käekella eest palju, kuid eks kõigil oma arvamus.

400€ muidugi väike summa, aga teatud asja peale pannes palju, samas ma ostan vanat sõjatehnikat kokku ja 200l vaadi eest kus Saksamaa märge küljes, maksin ka 120€, mis paljude jaoks debiilsus.... :D

Btw, tundub, et igapäev tuleb uus scämmerite teema peale, varsti lastakse 5€ ka üle, et pakk tobi osta.....


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vahet pole kus tööl käid, mitte see number tunduks imelik või see summa oleks meeletu raha, mitte seda aga lihtsalt eks käekella eest palju, kuid eks kõigil oma arvamus.

400€ muidugi väike summa, aga teatud asja peale pannes palju, samas ma ostan vanat sõjatehnikat kokku ja 200l vaadi eest kus Saksamaa märge küljes, maksin ka 120€, mis paljude jaoks debiilsus.... :D

Btw, tundub, et igapäev tuleb uus scämmerite teema peale, varsti lastakse 5€ ka üle, et pakk tobi osta.....

 

Eks see sõjatehnika omaette klass, enamasti ikkagi kasvava väärtusega tehnika?

Mul paps ka mingi ilge Sentide, markide, maalide ja üleüldse mingi väärtusliku vanakraami fanatt :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Need on jah asjad mis koguaeg kasvavad, kuna peale ei tule ja mida paremini säilinud, seda rohkem hinda läheb. :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi targem teab, et kui ma olin haiguslehel ja ma maksin tulumaksu, kas see kuulub tagastamisele ? Kunagi vähemalt kuulus aga kas siiani ?

Ehk keegi teab.

Muidu iga aasta olen 200-300€ saanud, ehk tuleb see aasta ka midagi. :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi targem teab, et kui ma olin haiguslehel ja ma maksin tulumaksu, kas see kuulub tagastamisele ? Kunagi vähemalt kuulus aga kas siiani ?

Ehk keegi teab.

Muidu iga aasta olen 200-300€ saanud, ehk tuleb see aasta ka midagi. :)

 

Kui raamatupidaja on kõik õigesti arvestanud siis ei saa midagi tagasi. Kui ei ole siis tuleb tagasiarvestus ja saad raha tagasi. Deklareerima hakkad siis saad teada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Koolituste jms eest saab ka tulumaksu tagasi


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui raamatupidaja on kõik õigesti arvestanud siis ei saa midagi tagasi. Kui ei ole siis tuleb tagasiarvestus ja saad raha tagasi. Deklareerima hakkad siis saad teada.

 

See on nn üldine jutt, et kui raamatupidaja teeb kõik ilusti siis ei saa tagasi(Muidugi põhiliselt nii ongi, kuid on veel muid tegureid mis toovad sulle selle raha tagasi), eelnevalt olen saanud erinevate koolituste pealt tagasi, kuid mingi aeg jäi nagu kõrvu kumama, et kui oled haiguslehel siis mingi % saad tulumaksu tagasi mis on ära võetud, EMTA lehel on esialgu ainult niipalju andmeid, et see näitab palju maksnud ja mille eest, muud veel pole.

 

EDIT: Sain oma küsimusele vastuse

 

Panen ka lehekülje siia, kui kellegil peaks sama küsimus olema.

https://www.emta.ee/et/ariklient/tulu-kulu-kaive-kasum/kinnipeetud-tulumaks/tooandja-haigushuvitise-maksustamisest-ja

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

miks kohv ajab kakale... ma ei saaa lslt enam tööd teha, aint jookse pellari vahelt. ;@ but i love dat coffee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kellel mänguarvutid.ee'ga kogemused on? Võtsin aasta tagasi sealt arvuti kuid nüüd nõuab windows aktiveerimist ja plaati nad kaasa ei pannud? On mõistlik nendega ühendust võtta või see on enda lolliks tegemine ja tühi lootus? :D :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kellel mänguarvutid.ee'ga kogemused on? Võtsin aasta tagasi sealt arvuti kuid nüüd nõuab windows aktiveerimist ja plaati nad kaasa ei pannud? On mõistlik nendega ühendust võtta või see on enda lolliks tegemine ja tühi lootus? :D :D

 

Muidugi mõistlik ühendust võtta, garantii peaks kehtima ka veel ju?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuulsin, et täisealised ei saa alates eelnevast aastast enam koolitustelt mingit tulumaksu tagasi. Kahju endalgi :(, oleks hea lisa saanud sealt.

 

Ma sain veel 2015. aasta eest autokoolilt ka tagasi, alates 2016 enam autokoolide puhul see ei kehti.

Selline lause ka veel: Oma maksustatavast tulust võib maha arvata kalendriaasta jooksul tasutud enda ja alla 26 aasta vanuse lapse, lapselapse, venna ja õe koolituskulud või nende koolituskulude puudumisel ühe alla 26 aasta vanuse Eesti alalise elaniku koolituskulud.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma sain veel 2015. aasta eest autokoolilt ka tagasi, alates 2016 enam autokoolide puhul see ei kehti.

Selline lause ka veel: Oma maksustatavast tulust võib maha arvata kalendriaasta jooksul tasutud enda ja alla 26 aasta vanuse lapse, lapselapse, venna ja õe koolituskulud või nende koolituskulude puudumisel ühe alla 26 aasta vanuse Eesti alalise elaniku koolituskulud.

 

Sama asi oli, ma läksin 2015 lõpp autokooli ja sain veel autokooli pealt raha tagasi aga 2016 aastasse jäänud pimeda, libeda ja esmaabi eest enam ei saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

should i text her??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Seal vahvli hukkumise teemas suht palju spammi? Minu postitustele tuli küll kiirelt delete mis polnud nii spam nagu mõned seal, nüüd pole vaja öelda, et repordi, reportisin üht kuu vms tagasi, siiamaani alles


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.