Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

lol vaatasin ka selle video just ära. tüüp seal vana rahu ise. läks tagaruumi elu üle järele mõtlema. XD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nõustun. Arvan nüüdseks, et tegemist oli väga madala promoga. Uus plaat nüüd tulemas ning kuidagi oli vaja reklaami. Muidu see video on filmitud saksamaa kiirteel kus puuduvad enamasti kiirusepiirangud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Pärnu haiglas toimus massiivne bitcoinide kaevandamine

haha, wtf.

 

http://geenius.ee/uudis/parnu-haiglas-toimus-massiivne-bitcoinide-kaevandamine


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pärnu haiglas toimus massiivne bitcoinide kaevandamine

haha, wtf.

 

http://geenius.ee/uudis/parnu-haiglas-toimus-massiivne-bitcoinide-kaevandamine

 

Genius15 uudised geenius.ee :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pärnu haiglas toimus massiivne bitcoinide kaevandamine

haha, wtf.

 

http://geenius.ee/uudis/parnu-haiglas-toimus-massiivne-bitcoinide-kaevandamine

 

Ja teised töötajad panid 36k € eest WC-paberit pihta.. :D Kui ikka tahad korruptant olla ja midagi muud ei suuda varastada, siis korjad WC-paberit koju


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Ja teised töötajad panid 36k € eest WC-paberit pihta.. :D Kui ikka tahad korruptant olla ja midagi muud ei suuda varastada, siis korjad WC-paberit koju

 

tavaline värk, et riigifirmas selliseid asju tehakse. kindlasti ka kütusega tehakse nii nagu vanasti, et 70L pandi paaki, kuigi autol oli 50 liitrine paak :D

kui igaltpoolt pisut näpistad, siis hoiab korraliku koguse raha kokku.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

 

lugesin ka enne seda uudist ja ehe näide, kuidas väikese nüansi muutmine annab suurte koguste puhul tunda.

 

sama ka see uudis.

http://geenius.ee/uudis/hiina-tehas-asendas-pea-koik-tootajad-robotitega-ning-tulemus-oli-hammastavalt-hea


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hakkan vaikselt Tele2 teenuseid ja pakkumisi eirama, kogemused näitavad, et nende suhtumine klientidesse on alla igasuguse arvestuse ja nende arvete koostamine utoopiline.

 

Ise olen nii eraisiku kui ka firmana juba pea 5a Tele2 klient olnud, väga hea levi ja teenindus. Samamoodi nagu Starman, iga kuu helistavad korra ja uurivad kas olen teenustega rahul, ning kiirused suuremad kui pidid olema. Alla 10mb/s ja üles 30mb/s, üles on suht tihti 30-40 mb/s vahel ja alla enamasti koguaeg 30 mb/s. :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

woop woop, uus 5km rekord :P 24:05 :)

 

Ise olen nii eraisiku kui ka firmana juba pea 5a Tele2 klient olnud, väga hea levi ja teenindus. Samamoodi nagu Starman, iga kuu helistavad korra ja uurivad kas olen teenustega rahul, ning kiirused suuremad kui pidid olema. Alla 10mb/s ja üles 30mb/s, üles on suht tihti 30-40 mb/s vahel ja alla enamasti koguaeg 30 mb/s. :)

 

linnas/linnast väljas? kaabel/õhulevi?


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
woop woop, uus 5km rekord :P 24:05 :)

 

 

 

linnas/linnast väljas? kaabel/õhulevi?

 

Linnast väljas, kuid eks see aitab kaasa, et mast on ca 2km eemale ? Õhulevi

Kui sisse pandi siis see tehnik ütles, et alguses ongi kiirem aga hiljemalt kuu pärast on asi paigas, et ei ole enam üle limiidi kiirus, kuid see juba mitmeid kuid kus on rohkem kui peaks. ( Samamoodi Isa majas mis ca 150m eemal, on kiirus rohkem kui peaks )

Telekas pilt kohati jamab, ning olen vaadanud, et kui on vaikne ilm siis teatud kanalid jamavad rohkem, tuulise ilmaga ei jama. Kuigi mulle öeldi kohe alguses, et pilt ei ole kõige parem, panin võimendi vahele mis veidikese aitas. :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ise olen nii eraisiku kui ka firmana juba pea 5a Tele2 klient olnud, väga hea levi ja teenindus. Samamoodi nagu Starman, iga kuu helistavad korra ja uurivad kas olen teenustega rahul, ning kiirused suuremad kui pidid olema. Alla 10mb/s ja üles 30mb/s, üles on suht tihti 30-40 mb/s vahel ja alla enamasti koguaeg 30 mb/s. :)

 

Suht halb ju kui iga kuu helistavad? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Suht halb ju kui iga kuu helistavad? :D

 

Minu jaoks ei ole, mulle just meeldib, et näitavad välja, et neid huvitab kliendi arvamus ning iga kuu leida maksimaalselt 5 minutit neile vastamiseks pole midagi hullu. Või mis siin täpsemalt halb on ? :)


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mulle ei hella keegi :D

 

Ei taheta rääkida :D

Starmani omad on kõige mõistlikumad ( Minu silmis ) kuna küsivad enne kas on aega ja siis räägivad, kuid mõni käib isegi siis närvidele kui ütled konkreetselt EI.

Alles siin pea 2 kuud kimbutas mingi firma kes jagab firmadele mingeid tunnistusi, kui firma on terve aasta olnud edukas. Helistati ja pakuti, et saan diplomi mis näitab, et edukas ettevõtja, maksab 169€. Räägin neile, et ei soovi seda kuna see ei anna mulle mitte midagi, küll nad rääkisid, et kus mul tuleb sellest kasuks jne. Lõpetasin kõne ja arvasin, et ehk rohkem nad ei helista kuna väljendasin ennast piisavalt. Peale seda mitu nädalat helistasid ( Ükskord võtsin vastu kuna unustasin ära mis number neil oli, ning küsiti, et ehk tahan ) peale seda helistati korduvalt + saadeti veel 3 kirja E-maili peale, 2 siis firma omale ja üks enda oma peale. Lõpuks saatsin neile suhteliselt krõbeda kirja vastu, et miks te tüütate inimesi, kui ma ütlen Ei ja seda veel kaks korda siis peaks ju vägagi selge olema. Sama on nende LHV ja Viasat vanadega kes poodides määrivad pähe, et neil on alati kõige parem kaup :D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei taheta rääkida :D

Starmani omad on kõige mõistlikumad ( Minu silmis ) kuna küsivad enne kas on aega ja siis räägivad, kuid mõni käib isegi siis närvidele kui ütled konkreetselt EI.

Alles siin pea 2 kuud kimbutas mingi firma kes jagab firmadele mingeid tunnistusi, kui firma on terve aasta olnud edukas. Helistati ja pakuti, et saan diplomi mis näitab, et edukas ettevõtja, maksab 169€. Räägin neile, et ei soovi seda kuna see ei anna mulle mitte midagi, küll nad rääkisid, et kus mul tuleb sellest kasuks jne. Lõpetasin kõne ja arvasin, et ehk rohkem nad ei helista kuna väljendasin ennast piisavalt. Peale seda mitu nädalat helistasid ( Ükskord võtsin vastu kuna unustasin ära mis number neil oli, ning küsiti, et ehk tahan ) peale seda helistati korduvalt + saadeti veel 3 kirja E-maili peale, 2 siis firma omale ja üks enda oma peale. Lõpuks saatsin neile suhteliselt krõbeda kirja vastu, et miks te tüütate inimesi, kui ma ütlen Ei ja seda veel kaks korda siis peaks ju vägagi selge olema. Sama on nende LHV ja Viasat vanadega kes poodides määrivad pähe, et neil on alati kõige parem kaup :D

 

mul ongi tähemees :D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Scämmerite teemas käib möll :D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
woop woop, uus 5km rekord :P 24:05 :)

 

 

Päris hea tulemus! Ma ise nii kõva vend pole, hetkel veel parim 5km aeg 29m45s.

Tahaks see aasta 10km alla 55 minuti joosta.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul ka staarman ja kiirused on ka kohati suuremad, kui pakett ette näeb. Mul jääb mast ca 700m kaugusele aga masti sektor läheb täpselt maja kõrvalt mööda aga õnneks levi ikka hea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Ei taheta rääkida :D

Starmani omad on kõige mõistlikumad ( Minu silmis ) kuna küsivad enne kas on aega ja siis räägivad, kuid mõni käib isegi siis närvidele kui ütled konkreetselt EI.

Alles siin pea 2 kuud kimbutas mingi firma kes jagab firmadele mingeid tunnistusi, kui firma on terve aasta olnud edukas. Helistati ja pakuti, et saan diplomi mis näitab, et edukas ettevõtja, maksab 169€. Räägin neile, et ei soovi seda kuna see ei anna mulle mitte midagi, küll nad rääkisid, et kus mul tuleb sellest kasuks jne. Lõpetasin kõne ja arvasin, et ehk rohkem nad ei helista kuna väljendasin ennast piisavalt. Peale seda mitu nädalat helistasid ( Ükskord võtsin vastu kuna unustasin ära mis number neil oli, ning küsiti, et ehk tahan ) peale seda helistati korduvalt + saadeti veel 3 kirja E-maili peale, 2 siis firma omale ja üks enda oma peale. Lõpuks saatsin neile suhteliselt krõbeda kirja vastu, et miks te tüütate inimesi, kui ma ütlen Ei ja seda veel kaks korda siis peaks ju vägagi selge olema. Sama on nende LHV ja Viasat vanadega kes poodides määrivad pähe, et neil on alati kõige parem kaup :D

 

hahaa, nagu oleks ise selle postituse kirjutanud, mulle helistati ka sama pakkuja poolt, öeldi et A+ reiting teie ettevõttel ja saate nüüd ilusa diplomi kõigest 169€ eest :D

ütlesin mitu päeva järjest, et pole aega kahjuks hetkel rääkida, saatke e-mailie ja lõpuks viskas kopa ette ja ütlesin, et kahjuks ei soovi ja ärge palun enam pakkuge ...

 

Mul starmaniga mingi jama, et nett hakib. Lambist netti pole ja ei lae lehti lahti.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hahaa, nagu oleks ise selle postituse kirjutanud, mulle helistati ka sama pakkuja poolt, öeldi et A+ reiting teie ettevõttel ja saate nüüd ilusa diplomi kõigest 169€ eest :D

ütlesin mitu päeva järjest, et pole aega kahjuks hetkel rääkida, saatke e-mailie ja lõpuks viskas kopa ette ja ütlesin, et kahjuks ei soovi ja ärge palun enam pakkuge ...

 

Mul starmaniga mingi jama, et nett hakib. Lambist netti pole ja ei lae lehti lahti.

 

Tundub, et keegi pole nende diplomist huvitatud mis maksab "kõigest" 169€ ja ei anna mitte midagi :D


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Päris hea tulemus! Ma ise nii kõva vend pole, hetkel veel parim 5km aeg 29m45s.

Tahaks see aasta 10km alla 55 minuti joosta.

õnneks aasta veel algusjärgus :P usun, et kui järjepidevalt käid, siis on ka tulemused kerged tulema ;)!


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.