Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Külaline K3lm1k4s

miks hakkab

millal hakkab

kus

 

/lol 5 miinusest üks 15 ja tegi intervjuu ajal shotte

Muudetud liikme K3lm1k4s'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Vahvel hakkab suht allamge minema nii.

 

või siis näitab, et foorum elavneb ja uued inimsed k.a scammerid leiavad selle koha ülesse :)


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Blõustal näpud põhjas v :D

 

Hea et vahvli ei tulnud scammima :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Blõustal näpud põhjas v :D

 

Kunagi ammu ammu olin KEE ehk Kurjategijate Eesti Erakonna nimekirjas(Kes teab see teab miks selline nimi on, sellest käis ka Kender mitmes saates jutustamas), ma majandasin L-Virumaal ja osaliselt Tallinnas, siis sain B-lõusta ja Kenderiga tuttavaks, algul tundusid igati mõistlikud inimesed ja päris pikalt sai nendega suhelda, nii virtuaalselt kui ka reaalselt, kuid viimasel ajal mõlemad mehed tunduvad kuidagi segamini olevat, pole need isikud kes kunagi olid. Kahju kuid eks iga inimene valib oma raja mis sammub, nagu B-lõust on öelnud. Väga labane viis oma nime sittumiseks, isegi kui see polnud nn halvade kavatsustega mõeldud.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis iganes deemonitega sel hetkel võtiles, küll neist jagu saab. Pealtnägija kirjelduse järgi võib eeldada, et sel hetkel ei olnud Elbing Elbing. Eks kõigil on omad vimkad. Aga sellist heiti ta küll ära teeninud pole mida ta praegu internetis saab.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis iganes deemonitega sel hetkel võtiles, küll neist jagu saab. Pealtnägija kirjelduse järgi võib eeldada, et sel hetkel ei olnud Elbing Elbing. Eks kõigil on omad vimkad. Aga sellist heiti ta küll ära teeninud pole mida ta praegu internetis saab.

 

No tra lähed poodi röövima siis on hate õigustatud ikka :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No tra lähed poodi röövima siis on hate õigustatud ikka :D

 

mkm cmon ta polnud tema ise ju muidu on hästi tubli pai poiss aga seekord mingi deemon kimbutas nh anna andeks talle mees

 

demons demons what u gonna do when they come for u

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mkm cmon ta polnud tema ise ju muidu on hästi tubli pai poiss aga seekord mingi deemon kimbutas nh anna andeks talle mees

 

demons demons what u gonna do when they come for u

 

Lambineiroonia.

Kurb kui inimesed ei mõista lause konteksti.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina jällegi ei saa aru miks sellist inimest kaitstakse. Mis ta oli 7a kokku kinni istunud? Samuti see kunagine instagrammi video kus 200+ sõideti ja paska räägiti. Nagu me teame siis lõustamobiili pole enam.

 

Ei taha ettegi kujutada mis pask avalikkuseni ei jõua.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina jällegi ei saa aru miks sellist inimest kaitstakse. Mis ta oli 7a kokku kinni istunud? Samuti see kunagine instagrammi video kus 200+ sõideti ja paska räägiti. Nagu me teame siis lõustamobiili pole enam.

 

Ei taha ettegi kujutada mis pask avalikkuseni ei jõua.

.

Kindlasti. Istus kinni selle eest, et mingi vend proovis talle roosi anda pudeliga, kuid tõmbas selle käest ning andis ise. :)

200+ sõitis kiirteel mis ei olnud Eestis. Minu meelest ei saaks seda pahaks panna? Jah ma ei kiida ka heaks seda, et ta seda poodi röövida üritas aga ma ei arva, et sellepärast ta peaks nüüd end peldikupotist retooriliselt alla laskma. Narko on tänapäeval täiesti tavaline asi noorte seas ning arvan et kutil oli lihtsalt bad trip millestki. Inimesed teevad vigu ning üldiselt ka õpivad sellest. Ma ei usu, et ta seal arestikas ise selle jama üle õnnelik hetkel on.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
.

Kindlasti. Istus kinni selle eest, et mingi vend proovis talle roosi anda pudeliga, kuid tõmbas selle käest ning andis ise. :)

200+ sõitis kiirteel mis ei olnud Eestis. Minu meelest ei saaks seda pahaks panna? Jah ma ei kiida ka heaks seda, et ta seda poodi röövida üritas aga ma ei arva, et sellepärast ta peaks nüüd end peldikupotist retooriliselt alla laskma. Narko on tänapäeval täiesti tavaline asi noorte seas ning arvan et kutil oli lihtsalt bad trip millestki. Inimesed teevad vigu ning üldiselt ka õpivad sellest. Ma ei usu, et ta seal arestikas ise selle jama üle õnnelik hetkel on.

 

Nagu mainisid, et tänapäeval on noorte seas narkootikumid populaarsed, siis oman ka mõnda sellist tuttavat. Paraku bad trippidest ikka aeg-ajalt kuulen, aga noo, et keegi midagi nii lolli teeks, mkm, bad tripiga istud sa kodus voodis ja vedeled ja loodad, et läheb paremaks, mitte ei haara nuga ning asu poodi röövima, arvestades, et 7 aastat juba varasemalt kinni ka istunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nagu mainisid, et tänapäeval on noorte seas narkootikumid populaarsed, siis oman ka mõnda sellist tuttavat. Paraku bad trippidest ikka aeg-ajalt kuulen, aga noo, et keegi midagi nii lolli teeks, mkm, bad tripiga istud sa kodus voodis ja vedeled ja loodad, et läheb paremaks, mitte ei haara nuga ning asu poodi röövima, arvestades, et 7 aastat juba varasemalt kinni ka istunud.

 

.

On enamasti tõesti sellised bad tripid. Aga võin näiteks tuua oma semu kes happest nii segi keeras, et hakkas samuti olematute asjadega kaklema ning oli ka valmis oma inimesi ründama. Õnneks psühholoogiliselt siiski annab inimest välja tuua sellest jamast. Pealtnägija sõnul oli ta seal pärast müüja jooksu panemist kõvasti laamendanud jne. Eks täpseid asjaolusid ei tea meist keegi. Mis ta selleni viis jne. Võimalusi on palju ja ei hakka ka midagi vastu vaidlema. Võibolla tõesti kammis lihtsalt ära ning tõesti tahtiski röövida, kuid välistatud pole millegi mõju. Vabalt võib olla ka mitmes päev antsu ja sellest piisab et katus ära sõidaks. Eks lähipäevadel tuleb sellest kindlasti rohkem informatsiooni ning kuuleb täpsemalt mis ja miks täpselt oli.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No kaamera salvestuse järgi mingis seisundis küll ei olnud. Ju näpud põhjas siis.

K

Kohe üldse ei taha uskuda, et näpud põhjas. Tal ikka lepingud asjad taga


Lisa mind vajutades allolevale pildile :)

 

skype-add-bot.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
20€ oli väärt tema nimi. Odav sell.

 

Pooletoobine vend, ma näinud teda irl.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ütleme nii, et bad trip võib B-lõustal olla, kuid see ei õigusta neid tegusi, täpselt seda mida teed, selle sa endale kaela saad. Eriti kui sa oled kuulus, siis pead sa kõik läbi mõtlema, mida teed ja kuidas. Kutil on küll lepingud taga, kuid kunagi ei tea millal võib kitsas aeg tulla, ennegi suurte lepingutega muusikuid ja muid tegelasi põhja läinud nii, et sentigi pole. Samas minna raha pärast poodi röövima, pole ka kõige kindlam plaan, et rikkaks saada. Isiklikult arvan, et kutt tahtis tähelepanu ( See siiski minu arvamus ) ning korraldas selle jama seal, sest kui sa lähed röövima, siis sa käituksid teistmoodi. Tegelikult on ta huvitav ja tark inimene, aga ehtne näide kuhu võib tähelepanuvajadus ja narko viia, sest isegi välismaal kihutada 200 km/h kus seda ei tohiks teha, pole see õige tegu. Sihukene tegu näitab ainult ühte, sul on vaja tähelepanu, ning reaalselt mõtlev inimene ei ela sihukesele jamale kaasa, ning kui ta tänu sellele teole kõva hate saab, siis sorry aga mees on ise süüdi. :)

 

20€ oli väärt tema nimi. Odav sell.

 

Ei kujuta ette mis peab peas toimuma, et selle summa eest oma nimi ära määrida. :(

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.