Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

varsti 3a olnud iphone 5s ja ei näe praegu millal uut peaksin ostma, androidile kindlasti ei lähe tagasi, ennem võtan windows telefoni :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vaatan just Saksa uudiste live ning seal ikka mingised tolerandid kraaksuvad, et see terrorirünnak pole pagulastega seotud, palun ärge süüdistage neid. Õudne kui palju seal ikka neid idiootseid tolerante on.

 

2 tunni vältel Berliini rünnak, Zürichis tulistati mošee lähedal 3 inimest, Türgis tapeti vene saadik... Ei usu juhustesse :/

 

ISIS has claimed responsibility for the Berlin attack. Well suprise suprise motherfuckers.

 

Iga pagulane on terrorist? Kahju sinust, et nii kitsa ja egoistliku maailmavaatega oled.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kitsas on vaadata pagulastes ainult süütuid inimesi. :D

Samas mõttetu arutada, sest reaalset statistikat pole, et palju terroriste siia marssinud on. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Iga pagulane on terrorist? Kahju sinust, et nii kitsa ja egoistliku maailmavaatega oled.

 

Mehejutt, Paljud arvavad kahjuks nii, aga tuleks alustada iseendast ja vaadata laiemalt seda teemat.

Vaadake nt mis eestlased ise korraldavad. Vaadake mis eestlased välismaal korraldavad. Sellest ei tehta numbrit. Nüüd probleem, kui soovitakse peavarju, aga kui meil endil oli vaja põgeneda, siis seda ei nähta.

Kahju, et inimesed näevad ainult seda mis teised teevad, aga seda ei nähta mis endil oli vaja ja on.

Mõtlete tõesti, et asüüli taotlejatele taotakse iga kuu 5kilo elamiseks meie rahadest ja nii ongi, et miks meie pered elavad vaesuses jne.

 

Kahju teist kohe, kelle uudiste lugemised piirduvad ainult elu24 ja õhtulehe lugemisega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mehejutt, Paljud arvavad kahjuks nii, aga tuleks alustada iseendast ja vaadata laiemalt seda teemat.

Vaadake nt mis eestlased ise korraldavad. Vaadake mis eestlased välismaal korraldavad. Sellest ei tehta numbrit. Nüüd probleem, kui soovitakse peavarju, aga kui meil endil oli vaja põgeneda, siis seda ei nähta.

Kahju, et inimesed näevad ainult seda mis teised teevad, aga seda ei nähta mis endil oli vaja ja on.

Mõtlete tõesti, et asüüli taotlejatele taotakse iga kuu 5kilo elamiseks meie rahadest ja nii ongi, et miks meie pered elavad vaesuses jne.

 

Kahju teist kohe, kelle uudiste lugemised piirduvad ainult elu24 ja õhtulehe lugemisega.

 

Mõned faktid.

 

1) Eestlased pole siiani välismaal korraldanud massiliselt tapmisi, mida moslemid on teinud.

2) Kas just 5 kilo iga kuu, kuid nad saavad üpris suuri summasi iga kuu elamiseks, väga suuri, samas meie vaesemad pered või abivajajad peavad kerjama raha ravide ja asjade jaoks. Nagu eile jooksis telekas "inglite aeg", kus inimesed peavad läbi annetuste abi leidma, sest riigil pole raha aidata. Sa ei saa aidata teisi kui endal pole kõik korras, või pole nii ?

3) See väide, et uudiste lugemine piirdub elu24 ja õhtulehega on vale, tead miks ? Need samused lehed seda sitta genereerivad, et kui head ja vajalikud need pagulased on, eks ?

 

Kui laiemalt vaadata, siis ütle kuidas meil on kasu neist, või kuidas nad toovad meie ühiskonda midagi positiivset ? Eestlased põgenesid, leidsid kohe töö, väga paljud tegid väga sitastes tingimustes tööd, ning töötasid üles ennast, aga võtta sama suur kogus moslemeid ja vaadata siis % järgi, siis on väga väär võrrelda eestlasi moslemitega, selle järgi ütleks sulle, et mees ära loe rohkem delfit ja muud paska, kus on sellest räägitud.

 

Btw, küsiks veel sellegi ära, et need tolerandid kes pooldavad moslemeid ja nende siia toomist, kas nad ise on nõus võtma enda juurde 1 elama ? Kõik kes pooldavad ja toetavad, need võiksid moslemi enda juurde võtta, enda kulul. Aidake siis inimesi, mis te siin räuskate, et nad vajavad abi ? Teil kõigil on selleks võimalus, aga miks keegi ei kasuta ?

 

Iga pagulane on terrorist? Kahju sinust, et nii kitsa ja egoistliku maailmavaatega oled.

 

Nüüd aus olla siis kasutaja "Loom" ei väitnud, et iga pagulane on terrorist, see on sinu arvamus, mida sa avalikustasid, vms ?

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõned faktid.

 

1) Eestlased pole siiani välismaal korraldanud massiliselt tapmisi, mida pagulased on teinud.

2) Kas just 5 kilo iga kuu, kuid nad saavad üpris suuri summasi iga kuu elamiseks, väga suuri, samas meie vaesemad pered või abivajajad peavad kerjama raha ravide ja asjade jaoks. Nagu eile jooksis telekas "inglite aeg", kus inimesed peavad läbi annetuste abi leidma, sest riigil pole raha aidata. Sa ei saa aidata teisi kui endal pole kõik korras, või pole nii ?

3) See väide, et uudiste lugemine piirdub elu24 ja õhtulehega on vale, tead miks ? Need samused lehed seda sitta genereerivad, et kui head ja vajalikud need pagulased on, eks ?

 

Kui laiemalt vaadata, siis ütle kuidas meil on kasu neist, või kuidas nad toovad meie ühiskonda midagi positiivset ? Eestlased põgenesid, leidsid kohe töö, väga paljud tegid väga sitastes tingimustes tööd, ning töötasid üles ennast, aga võtta sama suur kogus moslemeid ja vaadata siis % järgi, siis on väga väär võrrelda eestlasi moslemitega, selle järgi ütleks sulle, et mees ära loe rohkem delfit ja muud paska, kus on sellest räägitud.

 

 

 

Nüüd aus olla siis kasutaja "Loom" ei väitnud, et iga pagulane on terrorist, see on sinu arvamus, mida sa avalikustasid, vms ?

 

Kusjuures ma ei öelnudki, et Loom seda väitnud on. Pigem lisasin tema jutule lisaks enda jutu. Kuna tema tsiteeris teise inimese teksti ja mina tema.

 

Tegelt, kui aus olla, siis me ei saagi hetkest olukorda ja endist olukorda võrrelda, kuigi seda tegin. Kuna aeg läheb edasi ja praegu oleme juba 21. Sajandis.

See 5kilo oli lihtsalt 1 number, vahet pole mis tegelik summa on. Asi on selles, et hoolitsetakse rohkem hetkel, kui endi eest.

 

Pigem asi on nii, kui poleks vastu võetud, siis keeratakse rahakraanid kinni. Eesti poleks saanud kuidagi seda lubada endale.

Kuna tingimused seatakse suuremate poolt. Eesti liialt väike, et suudaks väga kaasa rääkida. Muidugi on ka erandeid olnud.

See mis meie teame, et meie taome nende elamised kinni on üks ja mis tegelik on teine.

Tegelik on ikka see, et euroopaliidu poolt on rahad, et saaks asüüli taotlejatele võimalikult normaalsed elamispinnad. Igas rahvuses on terroristid/vägistajad jne. Meil olid ka alles paar venda keda kohus mõistis süüdi terrorismis. Kahjuks eestlased on need kes üldistavad kohe kõike. Kiruma on esimesed. Nt korduvalt lugenud, et miks ei sõdita vastu siis ja ei kaitsta oma kodumaad. Mis krdi jutt. Kus me ise olime siis kui see pronksiöö oli? Kas olime teleka ees v siis läksime appi lõhkuma.

Ma ei ütleks, et nad just head ja vajalikud on, aga ei näe ka probleemi nendes. Ma ei ütle, et sina, aga enamus üldistab ka kõik tumeda nahalised paugulasteks. Mis on juba vale.

See selleks, aa et miks ma ei näe probleemi nendes?

Kuna usun, et nendest on rohkem kasu tööturul, kui meie endist. Vaadates enamusi, siis alla tuhande euro jne tööle ei minda. Inimestele makstakse reaalselt 600 eurot ja siis ka häda. Pigem konutatakse kuskil kaubanduskeskuses v istutakse kuskil poe nurgal ja lõksutatakse niisama lõugu, et kui sitt on eesti riik. Kui ise mees oled, siis suudad alati ennast ülesse töötada. Alustad vaikselt ja vb ka õnn naeratab ka sulle. Kui kohe tahad suuri summasid teenida, siis minge kalevipojaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks kirjutate nii pika teksti? Ma ei viitsi seda teksti läbi lugeda. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kusjuures ma ei öelnudki, et Loom seda väitnud on. Pigem lisasin tema jutule lisaks enda jutu. Kuna tema tsiteeris teise inimese teksti ja mina tema.

 

Tegelt, kui aus olla, siis me ei saagi hetkest olukorda ja endist olukorda võrrelda, kuigi seda tegin. Kuna aeg läheb edasi ja praegu oleme juba 21. Sajandis.

See 5kilo oli lihtsalt 1 number, vahet pole mis tegelik summa on. Asi on selles, et hoolitsetakse rohkem hetkel, kui endi eest.

 

Pigem asi on nii, kui poleks vastu võetud, siis keeratakse rahakraanid kinni. Eesti poleks saanud kuidagi seda lubada endale.

Kuna tingimused seatakse suuremate poolt. Eesti liialt väike, et suudaks väga kaasa rääkida. Muidugi on ka erandeid olnud.

See mis meie teame, et meie taome nende elamised kinni on üks ja mis tegelik on teine.

Tegelik on ikka see, et euroopaliidu poolt on rahad, et saaks asüüli taotlejatele võimalikult normaalsed elamispinnad. Igas rahvuses on terroristid/vägistajad jne. Meil olid ka alles paar venda keda kohus mõistis süüdi terrorismis. Kahjuks eestlased on need kes üldistavad kohe kõike. Kiruma on esimesed. Nt korduvalt lugenud, et miks ei sõdita vastu siis ja ei kaitsta oma kodumaad. Mis krdi jutt. Kus me ise olime siis kui see pronksiöö oli? Kas olime teleka ees v siis läksime appi lõhkuma.

Ma ei ütleks, et nad just head ja vajalikud on, aga ei näe ka probleemi nendes. Ma ei ütle, et sina, aga enamus üldistab ka kõik tumeda nahalised paugulasteks. Mis on juba vale.

See selleks, aa et miks ma ei näe probleemi nendes?

Kuna usun, et nendest on rohkem kasu tööturul, kui meie endist. Vaadates enamusi, siis alla tuhande euro jne tööle ei minda. Inimestele makstakse reaalselt 600 eurot ja siis ka häda. Pigem konutatakse kuskil kaubanduskeskuses v istutakse kuskil poe nurgal ja lõksutatakse niisama lõugu, et kui sitt on eesti riik. Kui ise mees oled, siis suudad alati ennast ülesse töötada. Alustad vaikselt ja vb ka õnn naeratab ka sulle. Kui kohe tahad suuri summasid teenida, siis minge kalevipojaks.

 

Kusjuures ma ei öelnud, et sina seda ütlesid, vaid see käis kasutaja "Viis" kohta kelle juttu tsiteerisin.

Sa mõtled neid meie vendi kes mõisteti süüdi terrorismis ? Neid 2 venelast ? Eestlased vadim ja dima ? Võtaks nüüd selle, et sina arvad, et neist on tööturul kasu ? Oleme ausad, et kui palju neist läheb reaalselt tööle ja eriti 600€ eest ? Mina olen tööandja ja mulle on pakutud neid tööle, nimelt metsandus valdkonda, peale seda kui küsisin, et kuidas neil teadmised ja keelega on siis loobusin. 1) Ei oska eesti keelt, vene, inglise keelt. Mida ma nendega teen ? Siis pakuti välja, et ma saan Eesti riigi kulul õppida nende kultuuri ja keelt, et nendega paremini suhelda ja tööd neile võimaldada, peale seda katkestasin jutu. Miks mina pean oma riigis õppima nende kultuuri ja keelt, et neid tööle võtta ? Mille kuradima pärast ? Eestlased ei läinud välismaale, et nemad tahavad oma keeles rääkida, vaid kõik kes tahtsid midagi teha, pidid teise kultuuri ja keele omaks võtma. See % et nad suudavad meie ühiskonnas normaalselt tööd leida või tahavad, on ikka jõle väike. Kui nemad tahavad siia riiki tulla, siis neile peavad kehtima samasugused reeglid nagu kõigile ning kui neid omaks ei võeta, sis vabandust aga teie koht pole siin riigis. Igas rahvuses on terroristid ja vägistajad aga kallis inimene, nende kultuuris on SEE NORMAALNE, meie kultuuris POLE SEE NORMAALNE. Nende kultuuris võib naist vägistada, kividega surnuks loopida kui on rikkunud nn seadusi, MEIE KULTUURIS POLE SEE LUBATUD. Nemad tulevad siia ja arvavad, et võivad teha nii nagu nemad tahavad. Me räägimegi sellest, mitte sellest, et mõni üksik pagulane vägistas või tappis ja see tavaline, et igas kultuuris on vägistajaid, muidugi on aga see kultuur tolereerib seda mõtlemist, mis on väga väär. Ning väga palju pagulasi on noored mehed, kes peavad oma kodumaa eest seisma, mitte oma peresi jätma ja ära jooksma. Muidugi meie ajal läks ka palju noori välismaale, kuid minul suri päris mitu sugulast sõjas, ei pannud nemad jooksu, sest õige inimene seisab oma kodumaa eest lõpuni, isegi kui olukord on väga halb. Ning siin mingeid "agasi" küll tolereerida ei saa. Lõpetuseks lisan, et muidugi naised, lapsed, vanurid lähevad minema, kuna nendest poleks reaalselt abi, aga noored mehed. Ei ei, sealt tuleb meie ühiskonda mehed kes ei suudagi reaalselt midagi teha.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Mõned faktid.

 

1) Eestlased pole siiani välismaal korraldanud massiliselt tapmisi, mida moslemid on teinud.

2) Kas just 5 kilo iga kuu, kuid nad saavad üpris suuri summasi iga kuu elamiseks, väga suuri, samas meie vaesemad pered või abivajajad peavad kerjama raha ravide ja asjade jaoks. Nagu eile jooksis telekas "inglite aeg", kus inimesed peavad läbi annetuste abi leidma, sest riigil pole raha aidata. Sa ei saa aidata teisi kui endal pole kõik korras, või pole nii ?

3) See väide, et uudiste lugemine piirdub elu24 ja õhtulehega on vale, tead miks ? Need samused lehed seda sitta genereerivad, et kui head ja vajalikud need pagulased on, eks ?

 

Kui laiemalt vaadata, siis ütle kuidas meil on kasu neist, või kuidas nad toovad meie ühiskonda midagi positiivset ? Eestlased põgenesid, leidsid kohe töö, väga paljud tegid väga sitastes tingimustes tööd, ning töötasid üles ennast, aga võtta sama suur kogus moslemeid ja vaadata siis % järgi, siis on väga väär võrrelda eestlasi moslemitega, selle järgi ütleks sulle, et mees ära loe rohkem delfit ja muud paska, kus on sellest räägitud.

 

Btw, küsiks veel sellegi ära, et need tolerandid kes pooldavad moslemeid ja nende siia toomist, kas nad ise on nõus võtma enda juurde 1 elama ? Kõik kes pooldavad ja toetavad, need võiksid moslemi enda juurde võtta, enda kulul. Aidake siis inimesi, mis te siin räuskate, et nad vajavad abi ? Teil kõigil on selleks võimalus, aga miks keegi ei kasuta ?

 

 

 

Nüüd aus olla siis kasutaja "Loom" ei väitnud, et iga pagulane on terrorist, see on sinu arvamus, mida sa avalikustasid, vms ?

 

Kui ma tahan teisi eestlasi aidata, siis pean kohe enda juurde elama võtma, sest mul on see võimalus?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui ma tahan teisi eestlasi aidata, siis pean kohe enda juurde elama võtma, sest mul on see võimalus?

 

 

Aga kui sulle meeldib aidata ja on võimalus, miks mitte ?

See oli piltlik näide, ehk siis see, et kui sa oled nii tolereeriv ja tahad inimesi aidata, siis aita, mitte ära räuska foorumis. Võta enda juurde elama, võimalda talle hea töökoht, sebi talle naine, hea haridus. Kui sa niiväga aidata tahad siis miks sa ei aita ? Võimalusi palju kuidas aidata, kasvõi vabatahtlikuna neid abistada, või ma eksin ? Tolerandid on tavaliselt inimesed kes teiste vaateid üldse ei tolereeri, kuigi reaalselt peaks ta tolereerima igsuguseid vaateid vms ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mode
Aga kui sulle meeldib aidata ja on võimalus, miks mitte ?

See oli piltlik näide, ehk siis see, et kui sa oled nii tolereeriv ja tahad inimesi aidata, siis aita, mitte ära räuska foorumis. Võta enda juurde elama, võimalda talle hea töökoht, sebi talle naine, hea haridus. Kui sa niiväga aidata tahad siis miks sa ei aita ? Võimalusi palju kuidas aidata, kasvõi vabatahtlikuna neid abistada, või ma eksin ? Tolerandid on tavaliselt inimesed kes teiste vaateid üldse ei tolereeri, kuigi reaalselt peaks ta tolereerima igsuguseid vaateid vms ?

 

lol, iga inimene aitab nii palju kui saab/tahab. Paljudel on võimalus aidata rohkem, aga ei aidata, sest ei ole soovi. Ma ei võta ühtegi inimest enda juurde elama, aga olen nõus nendega seda maad jagama. See ei tähenda nüüd, et kui ma olen nõus neid eestisse laskma, et peaksin neile kohe tagama 100% kõik võimalused :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lol, iga inimene aitab nii palju kui saab/tahab. Paljudel on võimalus aidata rohkem, aga ei aidata, sest ei ole soovi. Ma ei võta ühtegi inimest enda juurde elama, aga olen nõus nendega seda maad jagama. See ei tähenda nüüd, et kui ma olen nõus neid eestisse laskma, et peaksin neile kohe tagama 100% kõik võimalused :D

 

 

Ma ei väitnud, et peab tagama 100% kõik võimalused, vaid tõin näite, et need kellele moslemid meeldivad, las nad abistavad neid ning asi korras. Ma olen ka nõus, et mingil määral las nad elavad seal kus tahavad, piirid vabad. Aga sa pead austama selle riigi keelt ja kultuuri, kuid mida üldiselt ei tehta. Ning miks siis ma peaks austama neid ja neid siia riiki tahtma ? Kui me oleme nende jaoks suhteliselt halvad inimesed ? Kui meie kultuur on nend ejaoks täielik rämps, meie ühiskonnas kehtestatud reeglid on rämps ? Meie seadused neid ei huvita ? Miks ma peaks tahtma sihukesi inimesi siia riiki ? Ma olen poolt siis kui inimene tuleb siia, õpib keele ja tutvub selle kultuuriga, saab samad toetused mis meie inimesed ja miks mitte. Ning ma usun, et kui nad saavad sihukesed toetused nagu meie inimesed siis nad peaksid väga rahul olema, vms ? Nende kodumaal pole pooli toetusi, nii, et milleks vinguda ja suuremaid õiguseid nõuda ? Aga moslemid vinguvad ja tahavad rohkem toetusi, ning see näitab, et nad ei tulnud siia riiki selle eesmärgiga, et elada ja olla nagu teised selle riigi inimesed vaid selle eesmärgiga, et saada hea elu.

Muudetud liikme Manwithsaw'i poolt

 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sellessuhtes hea ümmargune jutt, kuhugi ei jõua :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei hakka seekord sõna võtma parem. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mine tripi parem ringi jep.

 

Pane suu kinni ja mine nola oma csi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga kui sulle meeldib aidata ja on võimalus, miks mitte ?

See oli piltlik näide, ehk siis see, et kui sa oled nii tolereeriv ja tahad inimesi aidata, siis aita, mitte ära räuska foorumis. Võta enda juurde elama, võimalda talle hea töökoht, sebi talle naine, hea haridus. Kui sa niiväga aidata tahad siis miks sa ei aita ? Võimalusi palju kuidas aidata, kasvõi vabatahtlikuna neid abistada, või ma eksin ? Tolerandid on tavaliselt inimesed kes teiste vaateid üldse ei tolereeri, kuigi reaalselt peaks ta tolereerima igsuguseid vaateid vms ?

 

Need foorumis räuskajad on harimatud debiilikud, kes süüdistavad oma sittades eluvalikutes ja madalas palgas kõiki teisi, mitte iseennast. Lollil inimesel on lihtne pagulastele vastu hakata, sest suure tõenäosusega võtabki sõjapõgenik tema tavalise sitaloopimise töö esimesena ära.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kellegil pakkuda talveks tagaveolist pilli? Võiks olla diisel ning manuaal. H: 400€ max

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Need foorumis räuskajad on harimatud debiilikud, kes süüdistavad oma sittades eluvalikutes ja madalas palgas kõiki teisi, mitte iseennast. Lollil inimesel on lihtne pagulastele vastu hakata, sest suure tõenäosusega võtabki sõjapõgenik tema tavalise sitaloopimise töö esimesena ära.

 

Ning sina järeldad selle põhjal, et need kes julgevad teistpidi arvamust avaldada, on harimatud debiilikud ning kellel pole hea palk ega hea töökoht ? Ma usun, et sa ei peaks niipalju sõnu loopima, kui sa sittagi ei tea. See sama loll väide, et kõik pagulased on terroristid, nagu paljud liigitavad. Sina liigitad samamoodi, et kõik kes selle vastu on ja ei tolereeri on töötud, harimatud. Kena loogika.


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aja 1000 kokku ja saad parempoolse rooliga E46.

 

2000€ga võid pakkuda normaaset E46 ka parempoolse rooliga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.