Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Need foorumis räuskajad on harimatud debiilikud, kes süüdistavad oma sittades eluvalikutes ja madalas palgas kõiki teisi, mitte iseennast. Lollil inimesel on lihtne pagulastele vastu hakata, sest suure tõenäosusega võtabki sõjapõgenik tema tavalise sitaloopimise töö esimesena ära.

 

Pea natuke hoogu ning mõtle järele mis on foorumi põhimõte. Kui sa arvad, et kellegi arvamuse avaldamine on räuskamine ning teeb temast harimatu debiiliku, peaksid ravile minema.

Ei tee halba ka see, et sa oma postituse korralikult läbi mõtled. Teed postituse ning järgmises postis käitud just täpselt nii nagu sa kritiseerid esimeses postis. Ainult, et teises kontekstis.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kaua moneybookerist raha swedi tuleb ?


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
edu sellel otsingul lol

 

Sel otsingul pole midagi võimatut, tuttav sai 300€ eest sõidukorras mersu. Tuleb lihtsalt õigel ajal õiges kohas olla, ma ei otsi 100% korras ja üvga autot selle raha eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

sixxxxxx ofc talveks


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pea natuke hoogu ning mõtle järele mis on foorumi põhimõte. Kui sa arvad, et kellegi arvamuse avaldamine on räuskamine ning teeb temast harimatu debiiliku, peaksid ravile minema.

Ei tee halba ka see, et sa oma postituse korralikult läbi mõtled. Teed postituse ning järgmises postis käitud just täpselt nii nagu sa kritiseerid esimeses postis. Ainult, et teises kontekstis.

 

Ja mõtle ka oma esimene postitus läbi


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
käi surfa auto24 ja facebooki automüügi gruppides ringi, seal alati olemas.

 

Hoian koguaeg silma peal aga pole praegu midagi "head" olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõik on niikaua tolerandid, kuni enda perset pole puutunud, tean isegi, mul oli täpselt sama teema. Eelmine aasta see muutus, kui olin soomes ühel klubiüritusel ja peale klubi olime sealsamas ligidal oma pundiga. Jutt siis lühike ja kokkuvõtlik:

Olime siis mingi tsurkade burksi / pizza putkajuures, kui ma nägin kuidas eemalt läheneb seal ees "oooooo uuuuuu öööööö allahhh alllalalalalalllaahhh" pundile mingi blond ~20ndate lõpp, 30ndate alguses naine. Nägin kuidas see n.ö pundi liider hakkas seda naist kakkuma jne, no vägisi ja siis rääkisid midagi soome keeles millest ma aru ei saanud. Millepeale ütlesin sõpradele, et astume natuke ligemale, vaatame, milles probleem on.

Astusin siis naisele ligidale ja panin oma sirge käe ta rinna ja kaela vahelisele alale ja lükkasin ta enda seljataha, millepeale hakkas tulema inglise keeles sellesama immigrandipoolt, et : " what the fuck you doing??? do you know who i am ??? im syrian mma freefighter !! do not mess with me !!! " jnejnejne, ma ei lasknud ennast sellest heidutada. ütlesin, et jätku naine rahule jne millepeale siis tuli, et "dont mess with me, i will rape your family, i will rape your mother, i will rape oyour sister, i will rape your girlfriend and then i will kill you". millepeale siis ta mingi 1 sõber vedas ta minema ja vabandas vms. Hmm. Loomulikult tänas pärast see soome naine mind, ütles, et ta arvamus eestlastest muutus jne. tänas ühesõnaga ja nuttis ja tänas veel.

Samasisulisi lugusi on veel juhtunud. Eks mitte keegi ennem midagi ei ütle, kui enda aias pomm plahvatab, küll siis mõtlema hakatakse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Controlled by a single group based in Russia and operating out of data centers in the US and Netherlands, this “bot farm” generates $3 to $5 million in fraudulent revenue per day by targeting the premium video advertising ecosystem."

 

http://www.forbes.com/sites/thomasbrewster/2016/12/20/methbot-biggest-ad-fraud-busted/#5123a4734ca8

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja mõtle ka oma esimene postitus läbi

 

EEks igaüks tõlgendab antud postitust isemoodi, küll aga sinu tõlgendus ilmselt on eriti äärmuslik. Tahad tolerant olla siis tolereeri ka erinevaid arvamusi. Ma ei ütlegi, et kõik pagulased väärakad ja kriminaalid on. Olen kokku puutunud vägagi paljude meeldivate pagulastega kes oskab hinnata riigi kultuuri ning seadusi ning üleüldse mõistuselt vägagi sümpaatsed. Paraku mustem pool kaalub need inimesed oluliselt üle. Kas on mõtet riiki tuua 90% probleeme ning 10% häid inimesi selle asemel, et vältida neid? Saksamaal mine kasvõi Müncheni rongijaama, sealt edasi juba kõrvaltänavasse(Öösel) ning vaata mis saab.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
EEks igaüks tõlgendab antud postitust isemoodi, küll aga sinu tõlgendus ilmselt on eriti äärmuslik. Tahad tolerant olla siis tolereeri ka erinevaid arvamusi. Ma ei ütlegi, et kõik pagulased väärakad ja kriminaalid on. Olen kokku puutunud vägagi paljude meeldivate pagulastega kes oskab hinnata riigi kultuuri ning seadusi ning üleüldse mõistuselt vägagi sümpaatsed. Paraku mustem pool kaalub need inimesed oluliselt üle. Kas on mõtet riiki tuua 90% probleeme ning 10% häid inimesi selle asemel, et vältida neid? Saksamaal mine kasvõi Müncheni rongijaama, sealt edasi juba kõrvaltänavasse(Öösel) ning vaata mis saab.

"In June 2014, ISIL had at least 4,000 fighters in Iraq, and the CIA estimated in September 2014 that it had 20,000–31,500 fighters in Iraq and Syria. The Syrian Observatory for Human Rights estimates that the force numbers around 80,000–100,000 total (up to 50,000 in Syria and 30,000 in Iraq)."

 

" Võrreldes 2012. aastaga on põgenike arv kasvanud 6 miljoni inimese võrra."

 

See, et meedia kajastab ainult "väärakaid ja kriminaale" ei tähenda, et nad kõik seda ka on. See osa on ikka reaalsuses üpriski väike.


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
EEks igaüks tõlgendab antud postitust isemoodi, küll aga sinu tõlgendus ilmselt on eriti äärmuslik. Tahad tolerant olla siis tolereeri ka erinevaid arvamusi. Ma ei ütlegi, et kõik pagulased väärakad ja kriminaalid on. Olen kokku puutunud vägagi paljude meeldivate pagulastega kes oskab hinnata riigi kultuuri ning seadusi ning üleüldse mõistuselt vägagi sümpaatsed. Paraku mustem pool kaalub need inimesed oluliselt üle. Kas on mõtet riiki tuua 90% probleeme ning 10% häid inimesi selle asemel, et vältida neid? Saksamaal mine kasvõi Müncheni rongijaama, sealt edasi juba kõrvaltänavasse(Öösel) ning vaata mis saab.

 

Mustem pool kaalub need (meeldivad pagulased) üle? Kust selline arvamus? See, et oletatavalt miljonist pagulasest üks osutub terroristiks, ei tohiks seda üle kaaluda ju.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

+1 miljonist vägistajaks ainult


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Küsimus on lihtne. Kas tahate, et 10-15a pärast teid või teie lapsi keset Tallinna maha lastakse, või õhku lastakse? Paraku on näha, et just riikides, kus on suured moslemikogukonnad, käivad need paugud. Ja see probleem ei lahene niipea, sest moslemite seas on kümneid või sadu miljoneid harimatuid juhme, keda saab radikaliseerida.

 

Solidaarsus on tore, aga punane joon läheb sealt, kus sa hakkad oma inimesi ohtu seadma.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Küsimus on lihtne. Kas tahate, et 10-15a pärast teid või teie lapsi keset Tallinna maha lastakse, või õhku lastakse? Paraku on näha, et just riikides, kus on suured moslemikogukonnad, käivad need paugud. Ja see probleem ei lahene niipea, sest moslemite seas on kümneid või sadu miljoneid harimatuid juhme, keda saab radikaliseerida.

 

Solidaarsus on tore, aga punane joon läheb sealt, kus sa hakkad oma inimesi ohtu seadma.

 

Väga hästi öeldud!


 

All empires are created of fire & BLOOD

EL Patron Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Küsimus on lihtne. Kas tahate, et 10-15a pärast teid või teie lapsi keset Tallinna maha lastakse, või õhku lastakse? Paraku on näha, et just riikides, kus on suured moslemikogukonnad, käivad need paugud. Ja see probleem ei lahene niipea, sest moslemite seas on kümneid või sadu miljoneid harimatuid juhme, keda saab radikaliseerida.

 

Solidaarsus on tore, aga punane joon läheb sealt, kus sa hakkad oma inimesi ohtu seadma.

 

Sama hästi laseb su lapse suvaline narkomaan või 'allilmaliider' maha. Sama moodi on kõikide eestlaste, venelaste, saklaste ja kelle iganes seas harimatuid juhme, kelle radikaliseerimine pole keeruline. Mina ei näe, et mõnekümne või mõnesaja pagulase paigutamine Eestisse seaks 'oma inimesed ohtu'.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Küsimus on lihtne. Kas tahate, et 10-15a pärast teid või teie lapsi keset Tallinna maha lastakse, või õhku lastakse? Paraku on näha, et just riikides, kus on suured moslemikogukonnad, käivad need paugud. Ja see probleem ei lahene niipea, sest moslemite seas on kümneid või sadu miljoneid harimatuid juhme, keda saab radikaliseerida.

 

Solidaarsus on tore, aga punane joon läheb sealt, kus sa hakkad oma inimesi ohtu seadma.

Samamoodi on heid harimatuid juhme ka näiteks kristlaste seas, kuid neid ei karda ju keegi.


Signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ohjah, ei oskagi midagi öelda enam. Küll on roosas mullis tore elada kuniks see pauk nina all ära käib.

"allilmaliidrid" ei lase kunagi kedagi suvaliselt maha. Korras arusaam sul ikka asjadest.

 

Süütud sõjapõgenikud kellele tehakse hirmsasti liiga rassismiga.

https://www.facebook.com/nommetv/videos/1323240434414433/

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

pagulased jätavad suht külmaks mind sest ma nagunii midagi teha ei saa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Parem olla roosas mullis kui hirmus higistada. Kõik on nii vastu, aga ise sittagi teinud ei ole. Minge näiteks astuge kaitseväkke, käige missioonil ja siis kõvatage, et ei taha, et siia pagulased tuleks, et te olete selle nimel miskit teinud ka.

 

Lolwot?

 

Mis moodi seostuvad pagulased ning kaitsevägi? :rolleyes:

Hirmus higistamisest polegi keegi rääkinud, meil siin sellega lähiajal probleemi pole ja ei tule niipea. Lõunariikides on asi muidugi kõvasti halvem, seal inimesed higistavad hirmus, eriti rekkajuhid ja nüüd kui see Poola rekkajuht ka maha löödi. Minu jutu iva on see, et pole mõtet mingit tolerandipaska ka siin inimestele ajada.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.